– את הסיסמה הטובה ביותר אחסון בחינם – –

היכן לאחסן סיסמאות? אולי הכי נוח ב Enpass. שלא כמו המתחרים רבים, Enpass הוא לגמרי בחינם. בעשותו כן, הוא מציע הצפנת AES 256-bit. בנוסף, הסיסמה העיקרית למאגר אינה נרשמת באופן מקומי או בכל דרך אחרת. עם זאת, זהו אחד החסרונות העיקריים של התוכנית: אם הסיסמה נשכחת, גישה למסד הנתונים של כניסות וסיסמאות לא ניתן לשחזר.

לעקוף
הקצאת הסיסמה הראשית. אם לא תכתוב מיד, לא תוכל להתאושש

יתרון חשוב של Enpass הוא שהתוכנה אינה מאחסנת את מסד הנתונים או את הסיסמאות האישיות בשרתים שלה, ולכן דליפה אינה אפשרית. מסד הנתונים של הסיסמה בצורת קובץ מוצפן מאוחסן כברירת מחדל מקומית, רק בדיסק הקשיח או בזיכרון הפנימי של המכשיר (טלפון חכם, מחשב או טאבלט). ניתן לסנכרן עם שירותי ענן פופולרי: iCloud (רק עבור Apple התקנים), Dropbox, כונן Google, OneDrive ו Box. יש מאוחסן בדיוק באותו קובץ מוצפן כמו האחסון המקומי, כך שאם אתה מאבד או לפרוץ את החשבון שלך בענן, אתה לא צריך לדאוג האבטחה של נתונים סודיים.

יתרון נוסף של Enpass הוא תמיכה מלאה עבור כל מערכות ההפעלה הפופולריים ודפדפנים. כדי להשתמש בתוכנה, עליך להוריד את הלקוח הראשי: גירסת שולחן העבודה או הנייד.

כל הגירסאות של שולחן העבודה של Windows נתמכות, לקוח נפרד קיים עבור לוחות מודרניים (8.1 ומעלה). לקוחות רשמיים Enpass הן עבור Mac OS X ו- Linux (עבודה יציבה שנבדקה ב- CentOS 7, Fedora 21 ו- Ubuntu 12.04).

פלטפורמות ניידות אינן יוצאי דופן: מפתחי Enpass לא שכחו מערכת הפעלה מודרנית אחת פופולרית. Android נתמך מגרסה 4.0 ואילך. יש יישומים עבור Windows Phone ו- BlackBerry (OS 10 ואילך). התמיכה ב- iOS מגיעה מגרסה 7.0.

לאחר התקנת היישום הראשי, תוכל לעבור אל תוסף ההורדה של הדפדפן (הנתמך על ידי Safari, Chrome ו- Firefox). התוסף אינו פועל עד שהלקוח Enpass אינו מסמן את התיבה ‘אפשר הרחבות דפדפן’. סינכרון עם מסד הנתונים מתרחש ללא ערכים בדפדפן עצמו. גם בעוגייה לא נשאר דבר.

לעקוף
הרחבת הדפדפן חייבת להיות מופעלת בלקוח הראשי

כמובן, Enpass יכול להקליט חשבונות וסיסמאות מהדפדפן בעזרת תוסף. לשם כך, יש מקשי קיצור דרך (כברירת מחדל – Ctrl + /). זה אפשרויות נעימות של התוכנית לא נגמר שם. Enpass יודע כמה דברים מעניינים אחרים. לדוגמה, אם אתה במצב לא פעיל (כאשר אין גישה לחלון התוכנית או כאשר שולחן העבודה אינו פעיל), היישום נחסם ודורש להזין את הסיסמה הראשית (כברירת מחדל – 1 דקה). הלוח הוא גם ניקה באופן אוטומטי, אתה יכול לשנות את זמן העיכוב.

לעקוף
טופס סטנדרטי לאחסון חשבון האתר

בנוסף עבודה עם חשבונות משתמשים בטופס אינטרנט, Enpass מציעה מספר עצום של תבניות כדי לאחסן סיסמאות ומידע חסוי מכל העולם: נתונים דרכון, הנתונים של כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, ועוד. תבניות מסודרים בתחילה לשימוש בתיקייה נפרדת (ניתן ליצור תבניות תיקיות משלך עם סט של תבניות): בעת בחירת סוג מסוים, למשל, כדי לאחסן את שם המשתמש והסיסמה של חשבון המחשב מיד מקבל את תיקיית היעד.

לעקוף
סטנדרטי של טפסים מילוי

היישום הוא לגמרי בחינם עבור כל פלטפורמות שולחן העבודה. כדי להתקין, יהיה עליך להזין כתובת דוא”ל שאליה תגיע התשובה האוטומטית עם קישור להורדה. למרבה הצער, לקוחות עבור מערכת ההפעלה לנייד יש מגבלה של 20 סיסמאות מאוחסנות, אשר נשלף על ידי תשלום חד פעמי.

הורד לעקוף

עבור מערכת ההפעלה שולחן העבודה Windows Mac OS X לינוקס
הרחבות דפדפן ספארי Chrome אתר

Loading...