למעלה 6 נגני מוסיקה חינם עבור Mac

אולי נגן המדיה הפופולרי ביותר עבור OS X, iTunes עדיין נשאר, אבל מסיבות שונות, משתמשים רבים עדיין מחפשים חלופות. הביקוש, כפי שאתה יודע, מייצר הצעה ואנו רואים מספר גדול של יישומים הממוקמים כתחליף או חלופה השחקן יליד של אפל. איך להבין את זה מגוון מגוונים לבחור את השחקן המתאים ביותר לצרכים שלך – אני אגיד לך במאמר זה.

* * *

אקוטי

GlobalView-LargeEcoute הוא יישום מלא, אבל למעשה זה עובד כמו plug-in עבור iTunes. עם זאת, השקת iTunes אינה נדרשת, כי Ecoute משתמש רק בספריית המדיה, תוך שליטה על השמעת מוסיקה אינטראקציות אחרות עם קבצים, הוא בסדר גודל פשוט יותר. Ecoute תומך בכל סוגי קבצי מדיה למעט מוסיקה, יכול לנגן קטעי וידאו ופודקאסטים. גם Ecoute הוא טוב ב לאסוף metadata מספריית iTunes ותמיכה Last.fm, כמו גם רשתות חברתיות Twitter ו- Facebook (לשיתוף המסלולים). בנפרד ראוי לציין, עיצוב נקי מאוד ומינימליסטי של היישום – עבור אניני הפשטות זה צריך להיות כמו.

הורד

דציבל

חלוןדציבל יש ממשק דומה מאוד עם iTunes, אבל זה נתמך על ידי פורמטים נוספים, כולל lossless (FLAC, Wavpack, Ogg Vorbis ואחרים). עבור אוהדים של “כפתורים טוויסט” דציבל מספק הגדרות והתאמות רבות: קצב דגימה, התקני פלט ושבבים אחרים שיסייעו לך למזער כל הידרדרות באיכות הצליל. Decibel יש ממשק פשוט המספק ניווט נוח עבור כל הפקדים והוא מובן אפילו למתחילים.

הורד דציבל

שחק

חלון ראשימשחק מתייחס ליישומים מוכווני משתמש שאינם אוהבים לחפור בהגדרות ואשר הם בעלי עניין מועט במראה ובתכנון – חשוב להם כי היישום פשוט לבצע את הפונקציות שלהם. משחק נראה פשוט מאוד ופשוט, אבל זה גם פלוס – רק להוסיף את הקבצים שלנו להאזין למוסיקה. שום דבר מיותר. המשחק פותח על ידי אותה חברה כמו דציבל, ומכאן הדמיון החזותי ותמיכה רחבה עבור פורמטי אודיו.

היישום תומך בפונקציה להגברת עוצמת הקול, המאפשרת לך לא לדאוג לגבי עוצמת הקול בעת הפעלת רשימות השמעה “שונות”. גם לשחק יכול לערוך את המטא נתונים של קבצים, והוא עושה את זה מיד עבור מספר קבצים (באמצעות מסד הנתונים MusicBrainz). אל תשכח את היזמים ואת האינטגרציה עם Last.fm – זה כאן, בנוסף, אתה יכול להצטרף לקהילה לשחק מיוחד על Last.fm ולקבל המלצות ממשתמשים אחרים.

הורד

Vox (ביקורת)

מסך 800x500כמו דציבל, ווקס תומך בחבורה של פורמטי אודיו, כולל lossless. היישום יש ממשק נקי נחמד בצבעים כהים, עם סידור נוח של פקדים, הן במצב חלון במצב מיני-שחקן. מובנה אקולייזר מאפשר לך לכוונן את הפלט קול ואפילו להמיר את המסלולים ל 5.1 ו 7.1. בנוסף, Vox יכול לעבוד עם Last.fm ותומך AirPlay עבור השמעת מוסיקה אלחוטית. אם יש רווחים בספריה שלך, ווקס יהיה בקלות למלא אותם באמצעות מסד הנתונים MusicBrainz.

אם אתה מעדיף עיצוב מודרני ופונקציונליות, הפשטות ווקס רגיל הוא הבחירה שלך.

טומהוק

צילום מסך של 2014-03-31 בשעה 21.21.01יישום זה, בניגוד לשאר שונה בין פלטפורמת מלבד OS X, הוא גם עובד על WIndows ו- Linux. לאחר ההתקנה, היישום יהיה לסרוק ולייבא את כל המוסיקה שלך, אשר מאפשר לך מיד להתחיל להאזין. הוספת מסלולים חדשים נעשה על ידי גרירה פשוט ושחרור לתוך ספריית Tomahawk או על ידי סריקת דיסקים על לוח זמנים.

אחד הפונקציות העיקריות של Tomahawk הוא תמיכה של מספר שירותי שידור הזרמת, כמו Last.fm, Grooveshark, Spotify או Rdio. תכונה נוספת להבחין של Tomahawk הוא מה שנקרא המלצות, אשר יהיה מבוסס על שאילתות החיפוש שלך רשימות השמעה להיות שיחק.

אם אתה רוצה לאסוף את כל שירותי המוסיקה שלך זרמים ביישום אחד נוח – לנסות Tomahawk.

טומהוק

ווינאמפ

4db373a1c8e25070ובכן, על ידי המסך, אני בהחלט לא יכול להיזכר להזכיר Winamp – זה שחקן עממי, אשר ניתן להשוות רק עם iTunes ב- Mac (אם לא לוקחים בחשבון את ההבדל “קטגוריות משקל”). יחסית לאחרונה, היתה גרסה של Winamp עבור OS X, אשר יכול להיות מאוד שימושי כדי switchers אשר לא רוצה להשלים עם iTunes. היישום תומך כמעט בכל פורמטי קובץ אודיו פופולרי והוא מסוגל לשכפל את המוסיקה שלך מהתקליטור (וגם לייבא אותו). לאחר ההתקנה Winamp יסרוק את הדיסק שלך למיין את כל הקבצים שנמצאו (בנפרד וידאו ומוסיקה). כמו כן, כדי pluses של Winamp ניתן לייחס מספר מדהים של תוספות שונות ועורות שיכולים לשנות את הפונקציונליות ואת המראה של היישום ללא הכר.

לאחר קהילה גדולה של משתמשים ועדכונים מתמידים, Winamp נשאר פופולרי למדי Media Player, אשר מהווה חלופה טובה iTunes.

הורד את Winamp

* * *

ומה הם ההעדפות שלך, קוראים יקרים? האם אתה משתמש ב- iTunes או מקשיב למוסיקה ב- Mac עם יישומי צד שלישי? ספר לנו על כך בתגובות, שתף את החוויה שלך עם קוראים אחרים.