8 אפשרויות של “חברי הכיתה”, שעליו אולי אתה לא יודע

1. המשחק “אסטרונאוטיקה”

אם אתה הולך היישום הנייד “Odnoklassniki”, כאשר אין אינטרנט, מיני “אסטרונאוטיקה” משחק ברוח של ציפור פליפי הוא השיקה, אשר יאפשר לך לעבור זמן מה בזמן שאין חיבור.

המשחק

כדי להיכנס למשחק, אתה צריך להיכנס ליישום ב- iOS, לחץ על גלגול שלך והחזק במשך כמה שניות.

2. יצירת hyphos שלך מדבקות

בנוסף לכל המתנות הידועות, ב “שותפים” משתמשים באופן פעיל gifki ומדבקות, ולעשות מדבקה קטנה המשתמש Pack יכול עצמו. כדי לעשות זאת, להשאיר את hyphas את ההערות הודעה מיוחדת בקבוצה “אישור הודעות”, ואת מנהלי הרשת החברתית יהפכו אותם מדבקות ציבוריות.

3. אווטרים אנימציה

על אווטר אתה יכול בקלות להתקין hypha. אתה יכול להקליט ולפרסם משחק וידאו באמצעות היישום הנייד “Odnoklassniki”. המשתמש עובר לדף שלו ביישום הנייד, לוחץ על “שנה את התמונה הראשית”, בוחר “Make GIF” ורושם את הסרטון. וידאו עם משך של לא יותר מ 6 שניות מיד הופך gyphus.

אווטרים אנימציה

ובגירסת האינטרנט של “Classmates” אתה יכול לעשות אוואטר אנימציה עבור הקבוצה, הורדת hypha במקום תמונה.

4. מעצב המתנות האישיות

עבור אלה שיש להם כמה מתנות המוצעות על ידי הרשת החברתית, יש בנאי יישום מיוחד ליצירת משלהם. אתה יכול לעשות מתנה על בסיס תמונות, תבניות תמונה או טקסט. לרוב, משתמשים בוחרים תמונות עם פרחים.

ישנן מספר מגבלות: לא ניתן, למשל, להשתמש בתמונות של אנשים מפורסמים וסמלי לוגו של החברה. אז זה לא סביר כי בראד פיט יעשה זר ורדים.

5. Multi-Account ב- OK Live

די הרבה צ ‘יפס שימושי הם בתוך בסדר Live Streaming יישום שנוצר על ידי צוות “Classmates”. לדוגמה, ריבוי חשבונות – היכולת להזרים בו-זמנית לפרופיל שלך ולחשבון הקבוצה שלך (לדוגמה, קהילת DIY, מותג וכן הלאה). מיד עם יצירת זרם, היישום מאפשר למשתמש לבחור היכן יבוצע הזרם.

Multi-Account ב אישור לחיות

6. שידורים סודיים ב – OK Live

אין צורך לשדר בשידור חי לכל המנויים שלך. יישום OK Live מאפשר לך ליצור זרמים פרטיים עבור חברי הקבוצה, כל החברים או חברים לבחירה. אתה יכול לנהל לפחות שידור חי בודד עבור הצופה אחד. לדוגמה, להראות את אמא שלך הנסיעה שלה.

שידורים סודיים לחיות בסדר

7. פנס

לעתים רחוקות מתברר לחשוף את האור על הטלפון, וכדי להסתכל במהלך התרגום זה יהיה רצוי יפה. ב – OK Live יש פונקציה “פנס” לא ברורה, הכוללת פנס בטלפון, ותוכל להדגיש את האובייקטים מעט בעת צילום. כאשר היורה הקדמי של הפנים, אתה יכול להשתמש מיוחד “לרטש” מסנן, אשר יסתיר פגמים בעור קטין.

פנס

8. סדר חופשי של אלמנטים בפוסטים

ב Odnoklassniki אין מבנה נוקשה בעת כתיבה ועריכה פוסט – אתה יכול לבנות סדר שרירותי של בלוקים. לדוגמה, תחילה שים את רצועת המוסיקה, ולאחר מכן את הטקסט, ולאחר מכן את התמונה ואת הווידאו.

הזמנה חינם של רכיבים בפוסטים