היתרונות והחסרונות של iPhone 6 Plus דרך עיניו של הבעלים של iPhone 6

הבורא Tumblr ו Instapaper Marco Arment, אשר השתמשו iPhone 6 מאז שחרורו בשנה שעברה, לאחרונה ביקר האיים הבריטיים. הוא לקח איתו את iPhone 6 פלוס, אשר הוא הזניח בעבר וגילה הרבה דברים חדשים. הניסיון שלו הוא מעניין עבור אלה מאוכזבים הרגילים “שש” וחושבים על החלפת אותו, כמו גם עבור אלה שעדיין ללכת עם iPhone 5 / 5s ולא להחליט איזה מודל לעדכן.

Arment השתמשו ב- iPhone 6, אבל בנסיעה הוא היה זקוק לטלפון ללא התייחסות למפעיל לשימוש עם כרטיס ה- SIM המקומי, אז הייתי צריך לבחור בין iPhone 5s הישן iPhone 6 Plus, שנרכשו לבדיקות יישומים. הוא לא רצה להישאר עם המצלמה הגרועה וסוללה קטנה יותר, אז הוא בחר את iPhone 6 Plus. בהמשך הסיפור הוא מפרצופו של מרקו.

מה זה טוב ב- iPhone 6 Plus?

  • אוטונומיה. בתרחיש השימוש שלי, יש לי עלייה בחיי הסוללה על ידי 50-75%, לעומת ה- iPhone 6, אשר היה צריך להיות מחויב בסביבות הצהריים, לאחר מכן החיוב היה מספיק עד סוף היום, אפילו עם שימוש כבד.
  • מצלמה. ההשפעה של ייצוב אופטי של התמונה של iPhone 6 Plus כמעט בלתי נראה בעת הירי בחוץ, אבל זה עושה את עצמו מרגיש בתוך הבית, מה שמאפשר לך להוריד ISO וכתוצאה מכך, להפחית את הרעש.
  • הזנת טקסט. גודל המקלדת בכיוון הדפסה לאורך מאפשר לך להקליד טקסט מהר יותר עם שגיאות הרבה פחות מאשר ב- iPhone 6.
  • גודל מסך. המסך גדול עובד נהדר בעת קריאת ספרים, גלישה דפי אינטרנט ותמונות. לא כל כך גדול בשבילי, בהתחשב בעניים כרגע, אופטימיזציה של יישומים עבור מסכים כאלה.

ביחד, כל הגורמים האלה הופכים את iPhone 6 Plus לטלפון חכם טוב להפליא עבור נסיעות. סוללה מרווח מאפשר לך להשתמש GPS אינטרנט סלולרי ככל שתרצה. מצלמה טובה גם תורם לשימוש פעיל, מניע אותך לקחת תמונות נוספות ולשלוח אותם לחברים.

במהלך כל הנסיעה, מעולם לא הצטערתי שלא לקחתי את האייפד איתי, למרות שזה לא השפיע על הפרודוקטיביות שלי – כל הבעיות פתרתי בהצלחה בעזרת iPhone 6 פלוס.

במה iPhone 6 פלוס הוא ניטרלי

לאחר השימוש הרגיל “6” iPhone 6 פלוס לא נראה כל כך ענק, מיד לאחר המעבר מ 4 אינץ ‘iPhone 5 / 5s. כמה שעות לאחר מכן הוא הפסיק להיראות לי נהדר.

זה באמת יותר גרוע מאשר iPhone 6 כאשר נעשה שימוש ביד אחת, אבל לא כמו שציפיתי – שני החכמים הם לא מאוד נוח לשימוש ביד אחת.

ב- iPhone 6 Plus, כמו ב- iPhone 6, לחצן ההפעלה נמצא במיקום לא מוצלח – בדיוק מול לחצני עוצמת הקול. זה, כנראה, הוכתב על ידי צמא לסימטריה מאוד משפיע לרעה על השימושיות של השימוש. במשך כמה חודשים, אני כל כך לא רגיל לזה, ועדיין בטעות ללחוץ על שני הכפתורים.

העוצמה של שני הדגמים היא כמעט זהה: ללא כיסוי הטלפון החכם ואת שואפת להחליק את היד. למרות העובדה כי כל iPhone הקודם שלי השתמשתי ללא מקרים ומקרים, כמה שבועות לאחר רכישת iPhone 6, הייתי צריך לקנות תיק עור אפל ורק אז להחזיק את הטלפון החכם ביד אחת הפך נוח.

אני חושב את התצוגה של המבקרים אשר קוראים iPhone 6 פלוס “סוג אחר של המכשיר” מעורר השראה תרחיש אחר של שימוש היא טעות. הם רואים את זה לא “iPhone גדול”, אבל “iPad קטן”, כלומר שימוש בכיוון אוריינטלי והחזקה עם שתי הידיים. אולי אני פשוט לא אוהד iPad, אבל אני לא רואה סוג חדש של מכשיר או iPad ב- iPhone 6 פלוס. זה רק iPhone גדול.

למעשה, iPad פונקציונליות אפילו מעצבן אותי ואם זה היה אפשרי, הייתי לנתק את זה. פיצול המסך במצב לרוחב, להפוך באופן אקראי את המסך הביתה – כל זה גורם לי להפעיל את נעילת הכיוון. לשם השוואה עם iPad, המסך של iPhone 6 פלוס נשאר קטן וזה עדיין רק iPhone גדול.

מה לא בסדר עם iPhone 6 פלוס?

בהתחשב בחוויית השימוש הדומה כמעט כמו במקרה של ה- iPhone 6 (אחיזה לא נוחה וחוסר אפשרות לשימוש נוח ביד אחת), היתרונות של ה- iPhone 6 Plus כמעט “חינם”. החיסרון המשמעותי היחיד הוא גודל פיזי.

בשבילי, הבעיה הגדולה ביותר היתה בגודל של “פלוס”, זה היה trite לא תמיד בכושר בכיסים ולקח יותר מדי מקום. זה לא היה נוח לשים את זה ולהוציא אותו מהכיס. בהתחלה נראה לי שזה בכלל לא בעיה, אבל אחר כך התחלתי לשים לב איך אני תמיד מוציאה את זה ומניחה אותה על השולחן שלי, מה שלא עשיתי קודם. בנוסף, אם אתה צריך הרבה ללכת או להעביר, iPhone 6 פלוס בכיס שלך יגרום אי הנוחות.

שני הפשרה Smartphone

קיבולת הסוללה של iPhone 6 Plus הוא היתרון הגדול ביותר בשבילי. זה מוזר כי זה לא משמש למטרות שיווקיות. האובססיה של אפל לעיצוב ואת עובי יורד בהתמדה של המכשירים, לשלול את כל התקדמות ההתקדמות שיכולה להגביר את חיי הסוללה. במקום זאת, אנחנו מקבלים מינוס מילימטר אחד של עובי.

אחיזה מטרידה ו “ביד אחת” מצב השימוש לשים שני טלפונים חכמים בתנאים זהים כמעט. שניהם יש פגמים, אבל iPhone 6 פלוס יש יתרונות נוספים. ה- iPhone 6 הוא גדול מספיק כדי להכיל סוללה מרווחת יותר וכמה מילימטרים של עובי יעשה את זה אפילו יותר נוח להחזיק יד אחת, ואולי אפילו להציל את המשרתים. זה היה מקבל קצת יותר כבד, אבל אני לא חושב כי כל הבעלים של ה- iPhone 6 לא היה הולך קורבן כזה.

עם זאת, אפל לא ליצור מכשיר כזה, אז היום יש לנו ברירה:

  • iPhone 6 פלוס: האפשרות היחידה, אם אתה צריך אוטונומיה משופר מצלמה טובה, אם כי, אתה צריך להשלים עם לא ממש בגודל כיס.
  • iPhone 6: סוללה בינונית, שימוש בינוני ביד אחת, גודל כיס לא מושלם.
  • iPhone 5S: האפשרות היחידה לשימוש נוח עם יד אחת בגודל כיס, אם אתה מרוצה עם חומרה מיושן ולא המדד הגבוה ביותר של חיי הסוללה.

אני לא רוצה לעשות בחירה קשה, אבל בהתחשב באפשרויות שיש לנו, מתברר מדוע רבים מאיתנו לבחור את iPhone 6 פלוס.

הבינוניות היחסית של ה”שישה “הרגילה היא הסיבה שאנשים רבים מחפשים חלופות אליו ונסו את ה- iPhone 6 Plus, שיש לו את אותו החסרון, אך בו בזמן מספק יתרונות משמעותיים. המסך הגדול והמצלמה הרסו אותי עד כדי כך שאני לא רוצה לחזור ל- iPhone 5s, אבל נראה לי שבעוד כמה שנים אנשים מעטים יזכרו את “שש” עם אהבה כמו 5s. בכל מקרה, אני מקווה הדור הבא של iPhone יהיה נטול פגמים בעיצוב ושימושיות שיש לנו הנוכחי.

בינתיים, אני נשאר על iPhone 6 פלוס. קל יותר לקנות מכנסיים עם כיסים גדולים יותר מאשר לשכנע את Apple שסוללה גדולה יותר באייפון הבא בגודל בינוני זקוקה למשתמשים יותר מעובי של מילימטר אחד.

דרך