חלופות ראוי סיקור לקוח uTorrent

Torrent- לקוח uTorrent משמש עשרות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. זה היה אחד הכלים הראשונים להורדת טורנטים והפך לפופולרי ביותר בשל פשטותו ונוחותו. עם זאת, לאורך זמן, היו לקוחות אחרים שאינם גרועים יותר, ובמובנים מסוימים אפילו טוב יותר מאשר uTorrent. על רקע החדשות האחרונות, אמון המשתמשים ב- uTorrent התערער, ​​וחלופות נדרשות אפילו יותר מבעבר.

הילוכים

הילוכים
הילוכים

שידור הוא אחד הפופולריים ביותר ונוח ביותר ללקוחות סיקור עבור Mac ו אובונטו. השירות הוא מאוד קל לשימוש ויש לו את כל מה שאתה צריך כדי להוריד ולהפיץ torrents. השידור הוא בחינם, ואת היזם ניתן לתגמל בעזרת תרומה.

הגירסה הלא רשמית של שידור עבור Windows ניתן להוריד כאן.

הילוכים

qBittorrent

qBittorent
qBittorrent

הלקוח פועל על כל מערכות ההפעלה השולחניות: Linux, BSD, OS X ו- Windows. מן יוצא דופן: השירות יכול להיות נשלט מרחוק דרך ממשק האינטרנט, וגם לחפש torrents על עוקבים הפופולריים ביותר. הפיתוח של הלקוח ממשיך, העדכון האחרון היה ב -23 בפברואר.

qBittorrent

ווז

ווז
ווז

Vuze הוא לא רק לקוח סיקור, אלא גם מעבד התקשורת ביישום אחד. עם זאת, אתה יכול לחפש ולהירשם למנויים, להפעיל אותם ישירות בכלי השירות, ולשלוח אותם לכל ההתקנים המחוברים, כולל מכשירי iOS ו- Android, כמו גם את קונסולת המשחקים פלייסטיישן ו- Xbox.

השירות ניתן להוריד בחינם או לרכוש גרסה בתשלום ללא מודעות ועם מובנית אנטי וירוס עבור $ 29.90.

ווז

מבול

מבול
מבול

כמו לקוחות אחרים, המבול נראה נורא. עם זאת, זה לא לוקח את זה. כלי השירות הוא מרובה (יש גרסאות עבור לינוקס, OS X, Windows ו- Unix) והוא מיועד יותר למשתמשים מתקדמים. הלקוח תומך במספר עצום של תוספות ומאפשר לך להגדיר סיסמה עבור כניסה.

מבול

uTorrent 2.2.1

uTorrent 2.2.1
uTorrent 2.2.1

הגרסה הישנה של הלקוח, ששוחררה לפני ארבע שנים, היא שימושית עבור אלה המשמשים uTorrent ולא רוצה לשנות את זה לכלי שירות אחר. uTorrent גירסה 2.2.1 אינו מכיל כרזות פרסום, יש את הפונקציונליות הדרושה, וחשוב, לא להתקין כל תוכניות צד שלישי.

uTorrent 2.2.1