כיצד להפחית את עלות התקשורת נדידה 10 פעמים: Roamer

השתמש כרטיס ה- SIM המקומי שלך בעת שהייה בארץ אחרת, לפחות, הוא טיפשי. המפעילים הסלולריים שלנו שונים חוסר אחריות מפתיעה מבחינת נדידת תעריפים, מציעה לנו לבצע ולקבל שיחות על 100 רובל לדקה, וכדי להשתמש באינטרנט בשיעור של 50 רובל לכל מגה.

אין זה פלא כי אנשים רבים מעדיפים לחבר כרטיס ה- SIM המקומי מיד בשדה התעופה של ארץ היעד. ברור כי לא תוכל לעבור את המספר הישן, ואת השם שלך כבר לא להיות מודגש כאשר מתקשר הביתה, אבל לאן ללכת? למעשה, יש חלופה, וזה לא סקייפ לשמצה.

היום Layfhaker לספר לכם על יישום לשייט בסירה, שדרכו אתה לא יכול לוותר על המספרים הרגילים שלהם נדידה, ובאותו הזמן לדבר רק פרוטות.

הכנה של

יש לנו טלפון חכם וכרטיס SIM מקומי. הורד Roamer מ- Google Play או מ- App Store. היישום עצמו הוא בחינם.

פעולה אחת קטנה צריך להיעשות גם לפני טעינה לתוך המטוס, או לאחר רכישת ה- SIM המקומי בחו”ל.

בטעות לא לתת למפעיל שלך כמה מאות רובלים במשך כמה דקות של מדבר על נדידה, אנו ממליצים לך להתחיל Roamer מיד לאחר הורדת ולחץ על כפתור “התקן תזכורת”. אנו מציינים את התאריך והשעה של הנסיעה – ממש חצי שעה לפני הנחיתה.

Screenshot_2014-02-28-10-29-11

לעת עתה. אנחנו שוכחים את היישום ומתכוננים לנסיעה.

כשיגיע הזמן, רואמר יודיע לנו שהגיע הזמן לטפל בתקציב שלך לתקשורת סלולרית בעוד בארץ אחרת.

הפעל את היישום ולחץ על “הרשמה”. אנו מציינים את המספר שלנו ומאשרים את תוקפו בקוד שיופיע בצורת הודעת SMS.

Screenshot_2014-02-28-10-26-28 Screenshot_2014-02-28-10-27-10

השלב הבא: להחנות את החדר. בעזרת המקש “מספר פארק” המתאים אנו קובעים את הפניה מחדש למספר השירות של Roamer. במטוס, אתה לא יכול להשתמש בטלפון סלולרי בכל מקרה, אז אנחנו להירגע ולנוח. לפני שהגענו למקום, אין צורך יותר.

Screenshot_2014-02-28-10-28-19 Screenshot_2014-02-28-10-28-58

ברגע שאנחנו בשדה התעופה של המדינה היעד, אנחנו צריכים לקנות SIM מקומי עם שיחות פנימיות זולות לפחות גישה לאינטרנט. אנחנו מכניסים את הכרטיס הזה לתוך הטלפון החכם, ולאחר מכן אנו מאשרים אותו Roamer.

Screenshot_2014-02-28-10-29-21

לכן, קשרנו את מספר השירות אליו נחשפה ההעברה מה- SIM-ki המקורי, עם ה- SIM המקומי קוי. למעשה, זה משלים את התצורה של השירות. אתה כבר יכול לבצע ולקבל שיחות.

איך זה עובד

כאשר חבר, קרוב משפחה, עמית או שותף עסקי אתקשר אליך, קוראים מספרים מקומיים יישלח אל לשייט בסירה, ולאחר מכן – על-כרטיס SIM שנרכש בארץ מגוריו.

שיחות יוצאות לעבוד על העיקרון של CallBack ודורשות חיבור אינטרנט לטווח קצר: תבחר את המספר הרצוי ביישום ולוחץ “התקשרו”, ואז אתה מקבל שיחה מן לשייט בסירה, כדי לקבל תשובה, ולחכות חיבור לאדם שאליו אתה מתקשר. במקביל, הנמען מציג מספר מוכר לו, שבו אתה משתמש במדינה הבית שלך. במקרה זה, בנוסף לשיעור לשייט בסירה, יחויב קצת תנועה עם כרטיס SIM באתר רכש לשליחת בקשת התקשרות.

איפה עובד

אם לשפוט לפי התיאור, Roamer עובד 217 מדינות בעולם, להחנות את מספר הבית שלך ב 54 מדינות. במקביל, תושבי רוסיה, אוקראינה וכמה מדינות אחרות לא בהכרח צריך אפילו להחנות מראש לפני הזמן לעזוב את הארץ – זה יכול להיעשות רק לאחר שהגענו לארץ היעד.

תעריפים ותשלום

תעריפים ניתן למצוא ביישום. אתה לא צריך להיות מתמטיקאי כדי להרגיש את ההבדל במחירים מן המבט הראשון.

Screenshot_2014-02-28-10-24-55

החשבון האישי של Roamer אינו מקושר לאיזון בכרטיס ה- SIM ומוחדש בנפרד בעזרת כרטיס בנק או באמצעות PayPal.

Screenshot_2014-02-28-10-28-27

אצלנו זה התברר כך, כי מיד לאחר תחילת השימוש, על חשבון יש כבר freebies $ 0.65.

תקשורת מקומית

כאשר קוראים בארץ שבה אתה נמצא, Roamer אינו משתתף. כלומר, זה אפילו לא צריך להיות לרוץ באותו זמן. תפיסת שירות בו זמנית מבטלת את בזבוז המשאבים ברשת האינטרנט – אתה משתמש מקומי SIM-קוית עם מחירים שפויים, בדרך כלל 100-200 פעמים נמוכות מזו של תעריפי נדידת המפעיל הסלולרי שלך – לעיון, העלות הממוצעת של 1 מגה המקומי SIM-קה בחו”ל הוא 30-60 קופיקות.

ממשק

באופן כללי, היישום הוא די אינטואיטיבי. כל תהליך הקונפיגורציה הוא תהליך שלב אחר שלב, ואין זה סביר להתבלבל כאן. ניווט מתבצעת על ידי svaypami פשוט ימינה ושמאלה: מכאן אתה יכול להגיע במהירות לספריה של אנשי הקשר, ההיסטוריה שיחה, כמו גם את תפריט החיוג הידני.

iOS-גרסה Roamer מאוחדת כמעט לחלוטין עם אנדרואיד ומיישמת את אותה פונקציונליות. ההבדל היחיד הוא שהאיזון מתחדש שם דרך ה- IAP.

האם זה חוקי?

כאשר מדובר בהבדל כזה בעלויות, אי אפשר שלא לחשוב על חוקיות הפיתוח. שאלנו בנימוס את היזם: “האם זה לגיטימי מה עשית?”. בתגובה, נאמר לנו כי “הכל משפטי יותר טוב סקייפ או מסעות- Sims.” במילים פשוטות, שירות זה לא יהיה מוחרם או מנותקים מחר.