10 תוכניות, שבגללן הוא שווה את rutovat אנדרואיד

יישומים מסוימים המותקנים במכשיר שברשותך נהגו לעבוד ללא הרף ברקע, דבר שמשפיע לרעה על חיי הסוללה. אתה יכול לפתור את הבעיה בעזרת השירות גריניפי, אשר יכול “להקפיא” את התוכנית. במצב זה, הם לא צורכים משאבי מערכת כלשהם, אבל עם ההפעלה הם פועלים בדיוק באותה צורה כמו יישומים רגילים. הסקירה שלנו.

למרות כל מיני “מאיצים” אתה צריך להיות זהיר מאוד, SD-Booster, על פי ביקורות רבות של משתמשים, באמת עובד. כלי השירות מאפשר לך להגדיר את גודל המטמון בצורה כזו כי הנתונים יקראו מהר יותר מאשר עם ערכי ברירת המחדל. לכן, את המהירות של כל פעולות עם כרטיס זיכרון חיצוני יהיה גבוה משמעותית.

עם רוב הפעולות כדי לנהל את הטלפון החכם, אנחנו יכולים לעשות רק אצבע אחת. חוץ מזה שזה זום. עם זאת, אם יד שנייה תפוסה, שינוי קנה המידה של התמונה או את גודל הטקסט בדפדפן הופך לבעיה אמיתית. כלי השירות ‘זום מסייעת’ מוסיף אזור רגיש מיוחד לצד המסך, גורר אצבע, שבה ניתן בקלות להתקרב ולהתרחק.

כלי פשוט זה יעזור לך להגדיל מעט את שטח שמיש של המסך על ידי הסתרת העליון והתחתון של סרגל שירות אנדרואיד. במקרה זה, הפונקציונליות שלהם תהיה זמינה עבורך במלואה, כי כאשר אתה נוגע כתמים חמים מיוחדים בפינות המסך, הם יופיעו בחזרה. הסקירה שלנו.

יצרנים רבים הטלפון החכם מנסים לדחוף לתוך המכשירים שלהם ככל האפשר תוכניות חסרות תועלת לחלוטין, אשר לאחר מכן יש למחוק עם מאבק. כדי לעשות זאת במהירות ובנוחות ככל האפשר, השתמש בתוכנית הסרת מסיר השורש. היזהר, עם זאת, לא למחוק כל יישום מערכת הכרחי עבור אנדרואיד לעבוד.

המפעיל האוטומטי החזק ביותר עבור אנדרואיד אינו זקוק לתצוגות נוספות. עם זאת, אתה יכול לתכנת את הטלפון החכם לבצע כמעט כל פעולה. למרות הממשק של התוכנית הוא קצת מבלבל, ואת מאסטרינג של כל הפונקציות רבות יכול לקחת זמן, אבל אתה בהחלט צריך להכיר את זה.

אם אתה משתמש במספר מכשירי Android, DataSync יכול לעזור לך לסנכרן נתונים בין יישומים שונים בין התקנים אלה באמצעות FTP, Wi-Fi או שירותי ענן, כגון Dropbox או Google Drive. זה באמת שימושי, שכן אתה יכול להמשיך בבטחה קריאה, עבודה או משחק על כל מכשיר לרשותך.

ב- Android, באמצעות מחוות, תוכל לבצע פעולות רבות. אם זה לא מספיק לך, ולאחר מכן להתקין GMD GestureControl לייט. לאחר מכן, אתה יכול לבצע כמעט כל פעולה עם שבץ פשוט על המסך, כולל מעבר בין יישומים פועל, שליטה על השמעת מוסיקה נפח, מסתיר את סרגל הניווט, ועוד.

לאחרונה, כתבנו על המודול עבור Xpose שנקרא מאסטר הרשאה. לתוכנית LBE Privacy Guard יש פונקציונליות רחבה אף יותר ואינה מחייבת התקנה של Xposed Framework. עם זאת, אתה יכול לא רק לנהל הרשאות יישום, אלא גם להגביל את התנועה עבור תוכניות רעילות במיוחד.

כל משתמש מנוסה יודע כמה שימושי לפעמים יכול להיות כונן הבזק מסוג USB עם תמונת לינוקס חיה. עם זאת, אתה יכול לשחזר שבור Windows, לאפס את הסיסמה לאיבוד, לשמור את הקבצים שלך, לטפל וירוסים ועוד. עם זאת, עכשיו אתה לא צריך לבצע כונן הבזק איתך, כי עם DriveDroid, אתה יכול לכתוב את ההפצה לינוקס הנכון ישירות הטלפון החכם שלך ואתחול ישירות ממנו. הסקירה שלנו.

עשר תוכניות המוצגות בסקירה זו רק להדגים את מה כוחו של הטלפון החכם או הטאבלט המשתמש מקבל לאחר להפוך למשתמש סופר. רשימה של תוכניות מעניינות עבור המכשיר יד ניתן להמשיך, ואני מקווה כי תעשה זאת את ההערות.