כיצד לבצע אנדרואיד מצלמה אלחוטית

לפעמים יש מצבים כאשר אנחנו צריכים ללכת אחרי מישהו או משהו. אני לא מדבר על ריגול או ריגול, רק אתה יכול להיות ביקש לטפל בילד קטן, או שאתה צריך לעקוב אחר ההתנהגות של החתול שלך במטבח. ברור, עבור כל המצבים האלה, יש צורך במצלמה. וכדי לא לבזבז על זה, אתה רק צריך להתקין על מצלמת אנדרואיד שלך חינם מצלמת IP, אשר יהפוך את הטלפון החכם שלך לתוך מצלמה אלחוטית עם מספר עצום של אפשרויות לצפייה וידאו שהתקבל.

כיצד לבצע אנדרואיד מצלמה אלחוטית

אז מה אנחנו צריכים? שקול את האפשרות הפשוטה ביותר: רשת WiFi הבית, חתול מטורף במטבח, אתה בעבודה בחדר שלך. רק להפעיל את מצלמת ה- IP על אנדרואיד ולקחת את כתובת המסך ואת היציאה של המצלמה שלנו. התקן את המצלמה החכם במצב הרצוי. עכשיו רק להזין את הכתובת הזו בדפדפן, בחר את האפשרות “השתמש דפדפן מובנית הצופה” ולראות את ההתנהגות של החיה שלך רכות, בלי לנתק את עצמך מהמחשב. היישום תואם צג זעיר, כך שתוכל לצפות בווידאו אחר אנדרואיד. או שאתה יכול לצפות בסרטונים באמצעות VLC Player וכל תוכנה אחרת כדי להציג הזרמת וידאו. כל אפשרויות הפעלת הווידאו מוצגות על המסך.

כיצד לבצע אנדרואיד מצלמה אלחוטית

באפשרותך להגדיר באופן ידני את פרטי ההתחברות והסיסמה לחיבור למצלמה כדי למנוע התחברות של אנשים לא רצויים. יש גם בחירה של יציאה לחיבור, שינוי רזולוציית הווידאו ואיכותו.

כיצד לבצע אנדרואיד מצלמה אלחוטית כיצד לבצע אנדרואיד מצלמה אלחוטית

בעת שימוש ברשתות WiFi, איכות ומהירות השידור הם מאוד מעודדים, העיכובים הם מינימליים ומאפשרים לך לצפות אפילו את הפרטים הקטנים ביותר בזמן אמת. עם הקול, הכל לא כל כך מאושר, שכן עיכובים לפעמים עולה 5-7 שניות. במקרה של שימוש 3G, הכל תלוי באיכות האות מהירות על התעריף שלך.

הורד מצלמת IP עבור אנדרואיד.

ואיזה יישום אתה משתמש? מה היתרונות שלה? שתף את החוויה שלך בהערות.