כיצד לצפות בסרטים עם כתוביות על אנדרואיד

בפרסום שפורסם לאחרונה על לימוד שפות זרות, גילינו כי עזרה טובה בתהליך זה היא צפייה בסרטים בשפה המקורית עם כתוביות כלולות. בנוסף, בהתאם לרמת האימונים ואת המטרות שאתה בפנים, כתוביות יכול להיות גם רוסית בשפה זרה.

במאמר זה, אנו צעד אחר צעד להציג את הכלים שיסייעו לך ליישם שיטה זו בפועל. כפלטפורמה לקחת את הטאבלט עם מערכת הפעלה Android, כפי שנדרש טלוויזיה גדולה בסלון אינו הומני ביחס למשקי בית, ובאופן כללי, כל כך הרבה יותר טוב, אתה יכול לטבול את עצמך בתהליך, בהסתרת אי שם בפינה ומנותקים מכל האוזניות.

חפש סרטים

מכיוון שאנו דורשים סרטים שמכילים בהכרח את רצועת השמע המקורית, הדרכים הרגילות לקבלת סרטון עשויות שלא לפעול. בייצור של kinopiracy המקומי לעתים קרובות קול דובר מתנהג לחתוך, אז עדיף מיד להוריד את המקורות המקוריים. יעזור לנו זה המפואר פיראט מפרץ ולקוחות מיוחדים עבור זה – סיקור Tracker או מפרץ פיראט דפדפן. הם עובדים בערך באותו אופן ומספקים נוח לחפש ולהוריד מידע על סרטים אתה מעוניין.

סיקור Tracker

הורד

כפי שכנראה שמתם לב, בפסקה הקודמת, דיברנו על הורדת מידע על הסרט בלבד. בסדר, כי בשלב הראשון רק קובץ סיקור קטן עם נתונים על איך ואיפה הסרט שאנחנו צריכים ניתן להוריד הוא הורד. לכן, על הלוח שלך חייב להיות מותקן לקוח מיוחד, שנועד להשתמש בנתונים אלה ולהוריד, למעשה, את הסרט. הכי אמין ונוח, בין היתר, היא התוכנית aTorrent.

aTorrent

מחפש כתוביות

השלב הבא הוא למצוא ולהוריד כתוביות. ועל כך יש לנו גם יישום מיוחד. ואפילו לא אחת. הטוב ביותר נקרא כתוביות ב- GMT והוא יודע איך לנתח את כרטיס הזיכרון עבור נוכחות של קבצי וידאו באופן אוטומטי לחפש אותם על ידי כתוביות על האתרים הגדולים ביותר. אתה רק צריך ללחוץ על כפתור ההורדה. יש גם מצב חיפוש ידני.

Subslauncher עובד באופן דומה, אבל הוא יודע איך לא רק להוריד את קובץ הטקסט הנדרש, אבל גם מיד לשלוח אותו יחד עם הסרט עבור השמעה.

כתוביות ב- GMT

צופה

נגן הווידאו הטוב ביותר עבור אנדרואיד הוא, ללא ספק, MX Player. כולל כי זה עובד בסדר עם כתוביות. כדי לעשות זאת, יש לו תפריט מיוחד, מובנית בלוח התחתון הרבה שבבי נחמד, כמו היכולת להעיף משפטים, לסנכרן, מיידיות מעבר בין שפות וכן הלאה.

נגן MX

זה, למעשה, זה הכל.

השתמש בזמנך החופשי בהנאה ובהנאה. תראי, תקשיב, תלמד.