15 צ ‘יפס אנדרואיד מוסתר

באנדרואיד, עם הגרסה של נוגעת, יש הרבה פעולות ומחוות נוחות שמאפשרות לך לקפוץ באופן מיידי לתפקוד הרצוי או לבצע משימה מסוימת. לא כל מה שעוסק בממשק עובד בפגזי צד שלישי, אבל מחוות ביישומי Google זמינים לכולם.

1. פיצול המסך בלחיצה אחת

כדי לעבור במהירות למצב של עבודה בו זמנית עם מספר יישומים, אתה רק צריך מהדק את כפתור ריבוי המשימות על המסך. היישום הפעיל יועבר לחלון העליון, ובתחתון תוכל להרחיב את השני. במכשירים מסוימים, ההפרדה יכולה להתבצע על ידי הידוק וגרירת תרשים היישום בתפריט ריבוי המשימות.

2. מעבר מהיר בין יישומים

לעבור במהירות בין שני היישומים האחרונים על ידי לחיצה כפולה על כפתור ריבוי המשימות. היישום הפעיל יוחלף על ידי זה שנפתח לפניו.

.3 בדוק את סמלי התאריך והשעה

מהר לברר מה השעה ומה תאריך זה היום, לא רק עם שורת המצב ווידג’טים. השעה והתאריך המדויקים מציגים את הסמלים של היישומים המתאימים – “שעון” ו “לוח שנה”.

גישה מהירה למסך המורחב

באפשרותך לפתוח את הרשימה המלאה של ההגדרות המהירות מהווילון עם שתי אצבעות עם שתי אצבעות. בדרך כלל שני svaypas רצופים משמשים את זה, שבו הראשון נפתח רק סדרה של סמלים.

5. עריכת הגדרות מהירות

קבוצה ומיקום של סמלים ההשקה המהירה ניתן לערוך במשך זמן רב, הסרת אלה מיותרים והוספת אלה באמת צורך. זה נעשה לאחר לחיצה על עיפרון או אלמנט דומה בחלק העליון של המסך.

.6 עבור אל ההגדרות הרצויות מהמסך

גש במהירות להגדרת חיבור Bluetooth, Wi-Fi או פרופיל קול על-ידי הצמדת הסמל המתאים בתריס. הדבר רלוונטי לכל פריט ברשימת ההגדרות המהירות.

7. נעילת אזורים בטוחים

כדי לבטל את הנעילה של הטלפון החכם באמצעות טביעת אצבע או PIN, תוכל להפעיל את התכונה Smart Lock בהגדרות, שנקראת גם “ביטול נעילה חכם”. עם זאת, הגאדג’ט יכול לזהות באופן אוטומטי את אזורי האבטחה שהגדרת ואינך כולל מנעול בתוכם. זה, למשל, יכול להיות בית או מקום העבודה שלך.

8. נעילת מכשיר עם Bluetooth

אותה תכונה Smart Lock מאפשרת לך לא לחסום את הטלפון החכם בעת חיבור התקנים התומכים ב- Bluetooth. זה מאוד נוח עם גשש כושר או אוזניות אלחוטיות, שבו אתה כל הזמן להשתמש.

.9 כיבוי מהיר של Smart Lock

במקרה שבו הפונקציה Smart Lock היא להיות נעולה בכוח, אין צורך לטפס לתוך ההגדרות עבור זה. זה יהיה מספיק רק כדי ללחוץ על המנעול בחלק התחתון של המסך לנעול. פעולה זו תאפשר לך להתעלם משני האזורים המאובטחים ומכשירי ה- Bluetooth המשויכים.

10. ניווט מהיר בין כרטיסיות Chrome

בדפדפן Chrome, תוכל לעבור אל התמונות הממוזערות של הכרטיסיות הפתוחות, לא רק על ידי לחיצה על המספר שמשמאל לשורת החיפוש, אלא גם על ידי גלילה למטה מאותו לוח קלט. Svaypov הצידה על שורת הכתובת תאפשר לך לעבור מכרטיסייה אחת לאחרת.

11. גישה מהירה לתפריטי המשנה

ביישומים רבים, באפשרותך לבחור אפשרות מהתפריט שמופיע בעת לחיצה על האליפסה, בתנועה פשוטה אחת. כדי לעשות זאת, אתה רק צריך לרדת לאט זה אליפסה, מבלי להרים את האצבע, לעצור בנקודה הרצויה. עבור חלק, שיטה זו עשויה להיראות יותר נוח.

12. סובב את מפות Google

ב’מפות Google ‘, הכיוון הסטנדרטי, כאשר הצפון הוא מהחלק העליון, והדרום מלמטה, יכול בקלות להיות שונה. אתה רק צריך לגעת במסך עם שתי אצבעות לסובב אותם יחד בכיוון השעון או נגד כיוון השעון.

13. שינוי זווית הצפייה במפות Google

תוכל גם לשנות את זווית הצפייה במפות Google. כדי לעשות זאת, גע במסך בשתי אצבעות והחלק אותן כלפי מעלה.

14. התקרב ל’מפות Google ‘באצבע אחת

בדרך כלל, מחווה של שתי אצבעות משמשת להגדלת הקלפים, אבל זה יכול להיעשות גם בצורה אחרת. אתה צריך להקיש פעמיים על המסך ולאחר מגע השני לא לקרוע את האצבע שלך, אבל להחזיק אותם למעלה או למטה כדי להתרחק או להתקרב.

15. וידאו במסך מלא במסכים 18: 9

כדי להיפטר מברים שחורים בעת צפייה בסרטון YouTube במסכים עם יחס גובה של 18: 9, אתה יכול פשוט להתקרב, כלומר, אתה רק צריך להפיץ שתי אצבעות. במקרה זה, חלק קטן של וידאו על הקצוות עדיין ימול: זה לא קריטי, אבל זה שווה לשקול.