למה אני צריך ואיך לעשות קשה לאפס (חומרה לאפס) על הטלפון החכם

איפוס הטלפון למצב המפעל יכול לבוא שימושי לא רק בעת הכנת אותו למכירה. לחזור להגדרות המקוריות יהיה שימושי כאשר הבלמים הכללית של הטלפון החכם, המרה מלאה של הצינור לתוך “לבנים”, “הפסד” של ביטול הנעילה סיסמה או התנגשות עם עבודה לא יציבה בשל סיבות שונות. לא משנה כמה לא נעים המצב, כדאי לדעת כיצד ליישם את איפוס קשה במיוחד על הטלפון החכם שלך.

מתוך מאמר זה תוכלו ללמוד על ההשלכות של איפוס חומרה של הגדרות הטלפון, כמו גם איך לעשות את זה באמצעות טיפים של מדריך מקוון מעולה איפוס קשה.

מה זה?

איפוס קשה  אתחול מחדש קשה של הטלפון, שבו המערכת מתגלגל חזרה להגדרות המפעל ומבצע ניקוי מערכת מלא. תחת “סכין” הם רשימות אנשי קשר, ההיסטוריה של התכתבות ב- SMS, שאילתות חיפוש, יישומים מותקנים, קבצים שהורדו לזיכרון הפנימי של הטלפון, כמו גם את כל הסיסמאות והמראה. כך המידע נמחק באופן בלתי הפיך. אז אל תשכח לגבות נתונים חשובים ולהעביר תמונות וסרטונים לכרטיס זיכרון  האיפוס שלה לא יזיק, כמו גם מידע מכרטיס ה- SIM של המפעיל.

איך לעשות

הדרך הקלה ביותר לעשות קשה לאפס  מצא את האפשרות המתאימה בהגדרות הטלפון. זוג קלטות, הזנת קוד אבטחה  התהליך מתחיל.

קשה לאפס- pic1

יש גם חלופה: לעשות איפוס על ידי לחיצה על שילוב מפתח. אילו מהם? בנפרד עבור כל יצרן של טלפונים חכמים. מה עלי לעשות? Stomp בצד hardreset.info. שירות האינטרנט מכיל הוראות להפעלת איפוס קשיח עבור מספר עצום של מכשירים מיצרנים בלתי נתפסים. אני רציני, זה שווה להסתכל hardreset.info רק מתוך רצון ליהנות.

hardreset.info_pic1
ואתה יכול להתפאר שיש צינור מאחד היצרנים האלה בידיים שלך?

לכל שאר הדברים, hardreset.info נותן הוראות לטלפונים רגילים, כאלה עתיקים, עם כפתורים.

קשה
האם ידעת כי איפוס יכול להיעשות לא רק על טלפונים חכמים?

הליך איפוס עצמו דורש מינימום של מאמץ מהמשתמש. די להמלצות המדריך. טלפונים מסוימים כוללים מספר הוראות לאיפוס חומרה, כולל וידאו.

מסקנה

אם עדיין אינך מוצא את דגם הטלפון, עיין בהוראות של אותו יצרן או באותו קו טלפון, קרוב לוודאי מתאים. למרות שזה לא סביר שיקרה  כמה טלפונים סמסונג מספר יותר מאלף. אה כן, iPhone של כל הגילאים נוכחים.

האם היית צריך לבצע איפוס קשה? ידיים לא רועדות?

קשה