5 האפליקציות הטובות ביותר עבור אוהדים של סרטים ותוכניות טלוויזיה

1. “חיפוש סרט”

“KinoSisk” הוא מסד הנתונים הגדול ביותר בשפה הרוסית על סדרות וסרטים, ומשתמשים בהם מודעים תמיד לאירועי המפתח של התעשייה. יישום השירות מאפשר לך לצפות קדימונים, לקרוא חדשות ומאמרים על סרטים עתידיים או מתעוררים ותוכניות טלוויזיה בפורמט סלולרי נוח. משתמשים יכולים להציג את רשימות השחקנים המעורבים בכל פרויקט, ותיאורים קצרים של הסיפורים.

בנוסף, התוכנית מסייעת לשמור תיעוד של תוכניות טלוויזיה לצפות בסרטים לפתוח חידושים מעניינים. פרופיל המשתמש מציג רשימות שאליהן תוכל להוסיף, לדוגמה, פרויקטים צפויים וחביבים. והמלצות אישיות, סרט הבכורה של הסרט ורשימות המבוססות על דירוגים וז’אנרים, מציעות מה לחפש.

2. IMDb סרטים טלוויזיה

IMDb יכול להיקרא “KinoPoiskom” ברחבי העולם. השירות מציע כמעט אותו מידע, אך באנגלית, והוא נצרך על ידי מיליוני משתמשים ממדינות שונות.

אבל מסד הנתונים IMDb מלא. לדוגמה, יש ביוגרפיות של יוצרי סרטים ושחקנים, ויישום iOS, בין היתר, מראה לוח זמנים של פרקים בטלוויזיה. מנויי השירות מקבלים גישה למובילי התעשייה.

3. MyShows

שלא כמו שירותים קודמים, MyShows מוקדשים אך ורק סדרות. בנוסף, זה לא מקור חדשות ומאמרים, אלא גשש פשוט ונוח המאפשר לך לעקוב אחר התקדמות הקהל.

מן המידע ביישום ניתן למצוא רק את התיאורים של סדרות ו שמות של הסדרה ברוסית. יש גם דירוג של כל מופעים המבוססים על הפופולריות בקרב המשתתפים של MyShows.

כל משתמש יכול לציין כמה פרקים של סדרה הוא כבר צפה, כמו גם פרויקטים טלוויזיה לעתיד. כתוצאה מכך, היישום מציג את מספר הסרטים שנותרו ונסרקו בכל מופע יחד עם משך הזמן הגלישה.

4. זמן טלוויזיה

זמן טלוויזיה גם משרתת את אוהדי הסדרה, עוזרים להם לעקוב אחר ההתקדמות על פרקים של מופעים שונים. כמו ביישום MyShows, המשתמש יכול לסמן תוכניות טלוויזיה עתידיות, נוכחיות וצפויות בקטלוג הכללי. כתוצאה מכך, התוכנית מציגה נתונים סטטיסטיים המבוססים על היסטוריית הגלישה.

ובכל זאת, השירות שונה ממקבילו. אז, בזמן טלוויזיה תוכלו למצוא מידע נוסף על הסדרה, כולל לוח הזמנים של שחרורו של הסדרה, תיאורים קצרים שלהם, רשימות של תווים ומאמרים מן העורכים של זמן טלוויזיה. בנוסף, היישום יש המלצות אישיות מסנן דירוגים וז ‘אנרים המסייעים למצוא מופעים מעניינים חדשים. רוב המידע זמין באנגלית.

5. זמן פופקורן

שירות פופקורן הזמן עומד לבד באוסף זה. הוא אינו מדווח על החדשות ואינו מאפשר מעקב אחר התקדמות הקהל. אבל בעזרת היישומים שלה אתה יכול לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים ב- Android ו- iOS. ובחינם, אבל באופן בלתי חוקי. אנו קוראים לתמיכה של בעלי זכויות יוצרים ואינם מפרים זכויות יוצרים. אבל כדי להשתמש פופקורן זמן או לא – אתה מחליט.

בעזרת השירות, סרטים ותוכניות טלוויזיה ניתן להוריד למכשיר או לצפות באינטרנט. המשתמש כמעט תמיד נתון לבחירה של איכות וידאו ותרגום. סרטים רבים מכילים מספר רצועות שמע בשפות שונות.

פופקורן זמן פופקורן

מסיבות משפטיות, לא ניתן להוריד את ‘פופקורן טיים’ מ- Google Play ו- App Store. כל גרסאות התוכנית יחד עם ההנחיות זמינות באתר הרשמי של השירות. אם יש לך Android, אל תשכח לאפשר התקנת יישומים ממקורות של צד שלישי בהגדרות. אם אתה משתמש ב- iPhone או ב- iPad, ולאחר מכן להתקין את Popcorn Time, תזדקק למחשב.

הורד זמן פופקורן עבור אנדרואיד

הורד זמן פופקורן עבור

ראה גם:

Loading...