5 מצלמות חלופיות עבור אנדרואיד

1. קנדי ​​מצלמה

שיגעון selfie הוביל את המראה של חידוד במיוחד עבור תוכנית זו. הדבר החשוב ביותר כאן הוא שהתהליך יהיה מהיר, והתוצאה תהיה יעילה. לכן, אין בחירה קפדנית בהגדרות מהירות הצמצם או איזון לבן במצלמה של קנדי ​​אינה מסופקת.

אבל ביישום יש מצב של צילום, מה שהופך סדרה של מסגרות קולאז ‘. בנוסף, מסננים רבים זמינים קנדי ​​מצלמה, עובד בזמן אמת. אז אתה יכול מיד לראות את התוצאה של היישום שלהם. כלים מיוחדים להלבין את העור, להסתיר את חסרונותיה, להחיל איפור. לקבלת רישום נוסף של עבודות בתוכנית יש כמות עצומה של תוויות מעצב.

2. פתח את המצלמה

מצלמה זו היא פער מרשים בין מספר תכונות נתמכות והגודל של היישום, אשר בקושי יותר מגהבייט אחד. בין תכונות מצלמה פתוחה – ייצוב אוטומטי, מסגרת דולר הגדרת bitrate וידאו, HDR, בחירה של ערוצי אודיו, זיהוי פן, תצווה צילום, מועד יישום, קואורדינטות ופונקציות רבות אחרות.

היתרון המכריע לטובת המצלמה הפתוחה הוא גם ללא תשלום מלא של יישום זה וחוסר פרסום כלשהו. אבל אם אתה באמת אוהב את התוכנית, אתה יכול לעשות את התשלום בתוך זה להודות היזם.

3. מצלמה ידנית

מצלמה ידנית יש גישה תכונות המצלמה המתקדמת מוטבע במערכת אנדרואיד. כתוצאה מכך, עם תוכנית זו ניתן לכוונן את הירי: להתאים את המיקוד, ISO, איזון לבן, מהירות תריס, פיצוי חשיפה ופרמטרים אחרים. זה, כמובן, צריך לפנות צלמים חובבים מתקדמים אשר מסוגלים כמו להתעסק עם הגדרות שונות בעת צילום.

עם זאת, בשל הפרטיות שלה, היישום אינו תואם את כל הגאדג’טים, ולכן כדאי למצוא את הבעיה עם כלי מיוחד.

4. Cymera

בחלק מהמצלמות שבדקנו, יש עורך תמונות מובנה, אבל זמינותו, ככלל, היא נומינלית בלבד. ב Cymera, רכיב זה הוא כמעט האלמנט החשוב ביותר של התוכנית. כן, יש מספר פונקציות מעניינות במצלמה, למשל, יצירה אוטומטית של קולאז’ים ממש בתהליך הצילומים או כמה מסננים מיידיים, כמו בקנדי. אבל הערך האמיתי של Cymera טמון העורך.

כאן אתה יכול במהירות להחיל תיקון אוטומטי, פשוט המציין את התוכנית כי הוא imprinted על התמונה (דיוקן, נוף, מזון, טקסט). או לגמרי לטבול את עצמך במצב העריכה הידנית, הכוללת מספר עצום של אפקטים שונים, הגדרות, מסגרות, יישומים משוכפלים וטקסטים.

5. אופק מצלמה

ביישום זה אין הגדרות מפורטות עבור התמונה או את המובנה עורך. אבל זה פותר בעיות נפוצות עם הכיוון של המכשיר. זכור כיצד הקלטת וידאו במצב לאורך, שוכח להפוך את הגאדג ‘ט, או לשפוך אופק במהלך הצילום. אז, אופק הוא ביטוח נגד מצבים כאלה. התוכנית משתמשת gyroscope תמיד לירות את המצלמה במצב אופקי, לא משנה איך אתה מפעיל את הטלפון החכם.

בסקירה זו, Lifehacker ניסה לאסוף מגוון רחב של מצלמות עבור מכשירי אנדרואיד. אוהדים של תוכנות פתוחות יעדיפו לפתוח מצלמה, אוהדים של פתרונות שאינם סטנדרטיים בוודאי יהיה נמשך על ידי אופק, וצלמים מנוסים יכול לנסות מצלמה ידנית. אנחנו לא להתעלם אוהבי זוהר ויופי, אשר, אנו מקווים, יהיה שימושי עבור קנדי ​​מצלמה Cymera.

קרא גם: