יומן Google מצליח כעת לתזמן שיעורי אימון או שיעורים באנגלית

בכל פעם שאנחנו מציבים יעד חדש, אנחנו בטוחים ששום דבר לא יסיח את דעתנו מהתוכניות שלנו. אנו מתחייבים כי נרוץ שלוש פעמים בשבוע, נקרא לפחות מאה עמודים בכל יום ונפסיק לדלג על הקורסים. עם זאת, ההתלהבות בדרך כלל עובר במהירות, ויש אלפי נסיבות שונות מאוד שלא ניתן להתגבר על זה למנוע מאיתנו לתרגם כוונות טובות למציאות.

התכונה החדשה ביישום Google Calendar לנייד תסייע לך למצוא את הזמן והמוטיבציה הדרושים ליישום התוכניות. עכשיו אתה יכול להוסיף את המטרה המיועדת ואת התדירות המשוער של שיעורים ליישום, ולאחר מכן את לוח השנה באופן אוטומטי להקצות את הזמן הדרוש להם ולפעול בהתאם. כך זה עובד:

התכונה “יומן Google” היא סוג של מזכירה אישית שתתאים באופן אוטומטי את לוח הזמנים שלך בהתאם לנסיבות המשתנות. לדוגמה, אם אתה מתזמן פעילות חשובה אחרת למשך האימון, האימון יועבר באופן אוטומטי לשטח הפנוי (איור משמאל). אתה, כמובן, יכול לדחות את השיעור באופן ידני (איור בצד ימין).

היזמים של יומן Google טוענים כי פונקציית התכנון החדשה היא למידה עצמית, כך שככל שהיישום ילמד יותר על הרגליכם, כך הוא יוכל להמציא את לוח הזמנים שלכם.

כדי לנסות תכונה זו במקרה, עליך להמתין עד שהגרסה החדשה של יומן Google תופיע ותעדכן את היישום שלך. ואלה שאינם משתמשים בתוכנית, אנו ממליצים בחום להתחיל לעשות זאת.

Loading...