מדוע העדפתי את Google Keep לכל שאר ההערות ורשימות המטלות

ניסיתי והתקנתי בזמן כלשהו כל מיני הערות ומנהלי משימות. חלקם הולכים חלקם מינימליזם כואב, כגון נקה, וחלקם מנופחים מנהלי פרויקטים כמו OmniFocus. למותר לציין, כי Evernote, כמובן שלנו אהוב, הוא הופך להיות קשה יותר ויותר, והוא לא עובד מהר, אפילו על-בקצה העליון MBP Retina, אשר ציפיתי חוויה חדשה עם תכנית זו.

פתרון עבור הדפוס של בקשה שלי, כלומר קצר רשימות של משימות (טיול איסוף, הכנה לבית הספר, את המשימות העיקריות היום), הערת תמונה שאתה צריך לבדוק באינטרנט בבית או פשוט לזכור כמה זמן, הערות קוליות באופן נמצא בצורה של יישומי Google שמור, אשר נהניתי במשך שבוע באמצעות הטלפון אנדרואיד שלי. 

מבוא של משימות

ניתן ליצור ארבעה סוגי רשומות:

  1. טקסט רגיל
  2. להקליט בצורה של boulets = רשימת משימות
  3. הקלטת קול המוכרת כטקסט ויהיה ניתן לחיפוש נוסף
  4. צילום תמונות – להוסיף תמונה, אתה יכול טקסט יותר.

באופן כללי, ניתן להוסיף תמונה לכל סוג של הרשומה. זה יפה ואני פשוט מרוצה שיהיה לי קטלוג מסודר של רשימות. כל רשומה יכולה להיות בצבע עם צבע.

שום דבר לא נשכח

רשומות יכולות לקבל תזכורות. הוספת אותם מאוד נוח וידידותי למשתמש, אידיאולוגית. לדוגמה, התוכנית מציעה להיזכר היום, מחר, ואת הזמן, אם כי, אתה יכול לעשות ביד, אבל זה נוח לדבר בבוקר, בצהריים, בערב, בלילה.

אמר - עשה!
אמר – עשה!

כמובן, יש תזכורות על הגיאוגרפיה. ציון רשימת קניות כרשימת משימות, וביצועו לתלות בעת שנכנס לחנות!

תזכורות עבור אנשים
תזכורות עבור אנשים

יפה עשה תזכורות אנדרואיד – עם תמונות. בעיני, חובב של מידע חזותי, זה ישירות קרן אור בתחום אפל.

תזכורות גרפיות יפות
תזכורות גרפיות יפות

אגב, שמור על משימות משולבות היטב עם Google Now על הטלפון החכם ושם תקבל – זה לא מציאותי לשכוח!

שימוש בשולחן העבודה

אין להשאיר יישום נייח. אבל אם יש לך גוגל כרום (ואני לא מאמין שיש לך לא כבר;), אז יש אפליקציית Google Keep עבור כל פלטפורמה שעליה הדפדפן מותקן.

Screenshot_2013-11-20_16.07.38-3

כדי לעבוד מאוד בנוחות באותו OS X, לאחר פרש שאריות על מסך מלא.

“אני המהירות …”

והכי חשוב – לשמור על תגובתי לחלוטין ב- iOS, אנדרואיד ו- OS X, שבו אני משתמש בו. חוויה חדשה לחלוטין של ביצוע רשימות רשימה פשוטה של ​​משימות שאינן מתיימרות להיות מנהל המשימות. אם אתה, כמוני, השתמש Evernote עבור “אוגר” של כל דבר מהאינטרנט “מאוחר יותר”, ולהשתמש פיסות טקסט ותמונות לעתים קרובות, ואז לנסות לשמור.