כיצד להשיג כסף לרכישה לא מוצלחת של אפליקציה או משחק ב- Google Play

אם תחזיר את היישום (משחק) ב- Google Play לאחר 15 דקות, תקבל החזר כספי מלא.

עזרה של Google Play

לכן, לחצת על הלחצן ‘קנה’. עכשיו יש לך חמש עשרה דקות כדי להחזיר את הכספים שלך. במשך 15 דקות אתה צריך להוריד את התוכנה, להתקין אותו, להגדיר אותו ולבדוק אותו בתחום. נראה שזה מספיק. אבל מניסיוני האישי אני יכולה לומר שלא תמיד.

מתוך מאמר זה, תוכלו ללמוד כיצד לשחזר את הכסף שהרווחת קשה, מבוזבז על ידי לא שווה את התוכנה, אפילו אחרי את הרבע האחרון של שעה.

תיאוריה

אבל קודם אני רוצה להסביר מדוע הזמן שהוקצה להחזר הוא לעתים קרובות לא מספיק.

גודל ההורדה

היית צריכה להתמודד עם צעצועים, שגודלם יכול להרים גבה מהפתעה? כן, לא רבים מהם, אבל הם. תארו לעצמכם, החלטתם לשחק נחמד, אבל בשביל זה אתה צריך להוריד כמה מאות מגה בייט של APK-file. נראה שזה לא משנה, אבל זה הכרחי לעשות את זה בלי לשבור את הקשר, וזה לפעמים קשה.

כבד App ב - Google Play
צעצוע בגודל מרשים ב- Google Play

זה לוקח הרבה זמן, ולכן זה נורא לקנות. אבל רק במבט ראשון. אני ממהר לרצות אותך. על פי מידע לא מאושר, Google משיקה טיימר לא מרגע התשלום של הרכישה, אבל מיד לאחר ההתקנה המוצלחת של הרכישה. זה נכון והגיוני. אחרת, זה יהיה בעייתי מאוד להיכנס לחלון של 15 דקות.

אבל אני רוצה להתמקד גוון אחר. יישומים מסוימים, כגון נגני וידאו ופודקאסטים שחקנים דורשים זמן נוסף כדי להשלים בדיקות של התכונות הטבועות שלהם. תחשוב רק למשל, כמה זמן ישאיר אתכם לשאוב סרט או פודקאסט, ואחריו התאמת לצרכים שלך? סביר להניח, עסק קטן יעוכב. והנה אנחנו מתמודדים עם הבעיה של איכות תקשורת ואת נפח הנתונים המועברים.

באגים

נמצאו כלי מגניב תוך כדי רכיבה על תחבורה ציבורית? נהדר! קנינו, מותקן, אבל הגיע הזמן ללכת. ככלל, לנסות לרכוש ב יפסיקו לפעול. ובערב מתברר כי ביצועי יישומים הוא אפס. או שאתה כיסוי יפה נדוש vtyuhali, או שיש חוסר תאימות עם המכשיר שלך או לא היזם מותאם הקמתה בנושא התייעלות אנרגטית. כסף שירד לטמיון.

תרגול

איך להיות? לא לקנות שום דבר בכלל? קנה את זה! יש צורך לתגמל את העבודה של מפתחי טוב, הגברת התחרות ב- Google Play. אבל איך לשבור את הקשרים במשך 15 דקות? פשוט!

אתה יכול להחזיר את הכסף תוך שעתיים!

זו שתי סיבובים מלאים בכיוון השעון מאחורי הקלעים ניתנות לקונה על משיכת כספים. כן, זה בניגוד הוראה רשמית על רכישות, אבל זה עובד. וכמעט אף אחד לא יודע על זה.

עבור משתמשים רבים ב- Google Play, לחצן ההחזרה נשאר פעיל למשך זמן ארוך בהרבה מהזמן המתוזמן. למה? אין ספק שזה לא ידוע, כי הערות רשמיות של גוגל על ​​הציון הזה שם.

לאחר שנודע לי על הניואנס הזה בפורום “הבורגני”, חשבתי שהשבב פועל רק למערב המתורבת. אבל לא! הניסוי שערכתי אישר את התפשטות הכלל למדינות המזרח הפרוע. לדוגמה, עבור רכישת מחשבון יפה Numix בשעה 22:30 חזרתי בהצלחה את העלות המלאה של היישום בחצות.

החזר כספי ב- Google Play
עברה שעה וחצי מאז הרכישה בוצעה ב- Google Play

למה זה כך? בואו נברר את זה.

  • הגידול בזמן ההחזר יכול להיות בשלב הבדיקה.
  • הסיבה השנייה היא נאמנות למשתמשים מסוימים. לדוגמה, מי שמבלה הרבה זמן ב- Google Play, הרבה הורדות ואינו מחזיר שימוש לרעה.
  • ייתכן שהכלל אינו חל על יישומים של קטגוריות מסוימות. לדוגמה, על אותם צעצועים.
  • Google מנסה לפגוש את הארנקים שלנו, ומבטיחה להם אבטחה במצבים לא נעימים. ההיגיון הוא פשוט: רכישה לא מוצלחת סביר לגרום רצון לרכוש כל דבר אחר.

אגב, אם אתה בר מזל מספיק ולחצן בחזרה להיעלם במהירות או שאתה פשוט לא לפגוש את המסגרת של שעות, אתה יכול לנסות לשחזר את הכסף כבר היזם עצמו.

החזר אפליקציות ומשחקים בתשלום ב- Google Play
מידע על החזר כספי של Google Play

פרטי הקשר של כל מחבר זמינים בדף הרכישה. אתה יכול לתאר בפירוט את הבעיות הקיימות, לאשר את הבקשה שלך עם צילומי מסך ולחכות לתשובה. האדם הוא שונה, ולכן ההצלחה של האירוע הזה לא מובטחת, אבל תמיד יש סיכוי. מחברי Zabugornye מדאיגים במדויק את השם שלהם די ברצון להעביר כסף בחזרה.

מסקנה

מסיים את הפתק, אני רוצה לתת לך כמה טיפים.

זכור, תוכל להחזיר את היישום (משחק) רק פעם אחת. אם תחליט לרכוש אותו שוב, החזר כספי לא יהיה אפשרי. מילים אלה הן מתוך ההתייחסות.

כל זה נחלת העבר העליון, אז הפגיעה. אל תאבד את חוש המידה שלך, מתמכר בקשה כמה שעות ורציפות משייכת התשלום. סביר להניח, בתרשים הדינמי, ובהתלהבות הרבה שלך כדי לבקש החזר דרך כמה פעמים יפחיתו זמן לערכים סטנדרטיים.

האם אתה קונה אפליקציות ב- Google Play? איך אתה רואה את זמן ההחזר המיטבי?

Loading...