SofScore – מוחלט חייב להיות עבור אלה המעוניינים בספורט

אם המילים “כדורגל”, “הוקי”, “כדורסל”, “טניס” וכדומה לא לגרום לך כל הרגשות והרגשות, ואז בבטחה לדלג על הודעה זו. אם אתם מתייחסים לעצמכם לאוהדי ספורט ולראות את ההופעות של הקבוצות האהובות עליכם ואת הספורטאים עם הנאה, היום נהפוך את כל הרעיונות שלך על ניטור תקין של תחרויות.

למעשה, היינו מופתע מהעובדה כי רב אפילו של אוהדי ספורט הנלהבים ביותר עדיין לומדים על תאריכי הזמן של המשחק הבא עם הקבוצה האהובה שלך עם כמה דרך מאוד מיושנת: בטלביזיה, בעיתונים, מדפדף עשרות אתרי נושא לא נוחים. באופן כללי, היום אנחנו בתקיפות לסגור את הנושא “איך להיזהר עולם הספורט”, ומציעים לך שירות חינמי שנקרא SofaScore livescore, המוצגים בצורה של אתר אינטרנט, ויישומים ניידים עבור אנדרואיד, iOS ו- Windows Phone.

בקיצור, SofaScore – הוא מסד נתוני אירוע ספורט הקיף על כדור הארץ, צבירה בעצמם כל מיני מידע על אירועי 14 ספורט פופולרי: כדורגל, הוקי, כדורסל, טניס, כדוריד, בייסבול, רוגבי, פוטבול האמריקאי אוסטרלי, פולו מים , Futsal, כדורעף, סנוקר חצים.

LiveScore בשם השירות, כפי שקל לנחש, מציין את היכולת לעקוב אחר מהלך אירועי הספורט בזמן אמת, אבל על כל דבר. אנו מדגימים את היכולות של SoftScore LiveScore בדוגמה של יישום Android.

המסך הראשי. מכאן לך לנווט את האירועים של הספורט אתה מעוניין. לדוגמה, בואו לבחור “כדורגל” ברשימה המוקפצת. הממשק הראשי מיוצג על ידי שלוש כרטיסיות.

סופה סופה

“הליגה” – היא רשימה מלאה של טורנירים שנערך בעולם עם חלוקה לפי מדינה. רשימות אישיות הן תחרויות בינלאומיות. הקש על שם הליגה מציג את לוח הזמנים של גפרורים, טבלאות, ובמקרה של כדורגל, הדירוג של הדף scorers. מכאן נוח להוסיף צוותים מועדפים ומעוניינים בהתאמות הקרובות למועדפים. סמל ההתקשרות מימין לשם מוסיף את הליגה לרשימת הנבחרים הזמינים בכרטיסייה משחקים.

סופה סופה

הכרטיסיה “משחקים” כברירת מחדל מציגה את ההתאמות המתוזמנות עד כה, כולל מהליגות שנבחרו, המוצגות בראש הרשימה. כדי להציג את התוצאה של התאמות עבור תאריך מסוים, הקשה על סמל לוח השנה תספיק, וסמל השעון יציג את ההתאמות כעת, אם בכלל.

הפקודות והתאמות המסומנות בכוכבית מוצגות בכרטיסייה מועדפים.

סופה

המשמעות של בחירה זו היא מערכת ההודעות המובנית להתאמה אישית. זה מאוד גמיש ומאפשר לך להגדיר התראות על דיוק של צליל יחיד עבור כל אירוע בכל ספורט.

סופה סופה

הקש על המשחק חושף מידע מפורט, כולל המיקום של הקבוצות בטבלה, סטטיסטיקה של המשחקים שיחק ואת ההסתברות של הזוכה יריב מבוסס על חוות דעת של משתמשים SofaScore.

סופה סופה

למשחקים הקודמים, הנתונים הסטטיסטיים של התאמה מלאה מוצגים, ואם המשחק נמצא כעת בתהליך, כל המידע יופיע בחלון המשחק בזמן אמת.

סופה

בתפנוח על הקבוצה, ניתן לראות נתונים מפורטים על הופעותיה וגפרורותיה, המיקום בטבלאות לכל טורניר בו היא משתתפת, וכן הרכב עם פרופילים מפורטים של כל שחקן.

סופה סופה

סופה סופה

סופה סופה

כפי שאתה יכול לראות, השירות מספק לחלוטין את כל המידע שיידרש מעוניין להתעדכן באירועים אוהדים של כל ספורט, אך עבור אלו שלא יכול לחיות בלי כדורגל, היישום יש מינים-משחק קטן ופשוט עם משתמשים אחרים.

סופה סופה

הרשמה ב SofScore מאפשר לך לסנכרן רשימות של פקודות והתאמות של עניין למשתמש בין האתר לבין המכשירים הניידים בשימוש, וגם יש פונקציה אחת יותר שימושי. האם הבחנת באנר הפרסום המגעיל הזה בתחתית המסך? השבת הרכישה הרגילה של גרסה בתשלום של היישום לא יכול להיות – זה פשוט לא. אתה יכול להיפטר פרסום ידי מזמין להשתמש בשירות של שלושה חברים שלך. באופן כללי, הדבר הראשון לעשות לאחר התקנת SofScore, הוא לשלוח הזמנות לחברים מעריצים אחרים. זוהי דרך כנה ופשוטה להיפטר פרסום אובססיבי ולהודות היזם על המוצר הלא חלופי. אנחנו לא מגזימים. על פי ביקורות והערכות של אניני טעם ב- Google Play, App Store ו- Windows Phone Store, אנלוגים להשוות את הנוחות ואת השלמות של המידע, היישום למעשה לא. זה מצביע גם על ידי הדירוג של היישום, אשר מתקרב דירוג 5 כוכבים עם עשרות אלפי דירוגים.

אנו מקווים כי לאחר קריאת מאמר זה, אתה וחבריך שאינם אדישים לספורט יחליטו בעצמם את בעיית המודעות בעולם של אירועי ספורט.

אתר אינטרנט