מה שאתה צריך לדעת אם אתה מחליט יש כלב

אחד מהמשתמשים של קורה שאל שאלה חשובה: מה צריך לדעת מי החליט שיש לו כלב. בהתחשב בכך רק מחוסר האחריות האנושית ברחובות העיר יש כל כך הרבה כלבים חסרי בית וחסרי מזל, החלטנו לחלוק איתכם את התשובות של המשתמשים.

אם תחליט להיות כלב, במיוחד גור, ואז להתכונן הבאות:

 • לעתים קרובות אתה צריך לנקות את הכלב שלך עבור קצת בעיות.
 • לא תישן מספיק.
 • בחיים שלך, שינויים גדולים באים.

אם תתמודד עם זה, תמצא חבר אמיתי, מסור.

מה נחוץ עבור חיית המחמד שלך

 • קולר נומינלי או תג שם (דבר מאוד שימושי במקרה חיית המחמד שלך הוא איבד, למעט שם של חיית המחמד, לא לשכוח להוסיף את הטלפון שלך לתג).
 • מזון לכלבים ותרופות.
 • קערה לאכילה (הכי טוב אם זה נירוסטה).
 • צעצועים (עדיף מיד לקנות יותר, עשרה חלקים).
 • רצועה.
 • ניפרס לציפורניים.
 • כיסא או לינה עבור חיית המחמד שלך.
 • זמן (שלך).

כמובן, מההתחלה אתה צריך לבחור שם עבור חיית המחמד שלך. בחר בקפידה. ובכן, אם השם הוא לא ארוך מדי (אידיאלי יש שתי הברות בשם) ולא לחרוז עם “בלתי אפשרי”, “שקר”, “קול” וכן הלאה. אתה לא רוצה את חיית המחמד שלך להתבלבל במהלך האימונים של הקבוצות?

ודא כי הכלב יש פינה בבית שבו היא תרגיש בנוח ובטוח.

כלב

להתחיל לאמן את חיית המחמד שלך בעזרת פקודות פשוטות: “לשבת”, “לעמוד”, “לא יכול” וכדומה. ככל שאתה מורגל את חיית המחמד שלך להיות ממושמע, קל יותר יהיה לך להסתדר איתו. הוא לא רק להיות מאומן, אבל הוא גם יהיה מחובר אליך, הוא יראה בך את המאסטר.

אל תשכח כי חיברות נחוצה לא רק עבור אנשים, אלא גם עבור כלבים. תן חיית המחמד שלך לשחק עם כלבים אחרים. כמו כן, לא לשכוח לשבח חיית המחמד שלך להצלחות שהיא עושה.

כלב

אל תשכח את המצב, לנסות לקחת את הכלב החוצה לטיול באותו זמן. זה יעזור לכלב להתרגל ולהתאים, ובבית יהיו לך הרבה פחות “תאונות בלתי צפויות”.

גור

אל תשכח כמה חשוב למצוא וטרינר טוב, למי תהיה לך הזדמנות כתובת אם יש צורך. הקפידו לוודא כי גור יש את כל החיסונים הדרושים. כמו כן, ודא כי חיית המחמד אין תולעים, פרעושים או קרציות.

פרעושים הם עינוי אמיתי לכלבים. גירוד מתמשך יכול לשגע את חיית המחמד שלך. ומכיוון שכלבים הולכים לעתים קרובות לרחובות ומשחקים עם כלבים אחרים, הריסת פרעושים אינה כה קשה.

קרציות גם לתקוף, אשר יכול לקרות לכלב שלך. בדוק את חיית המחמד שלך בכל פעם שאתה הולך.

תסתכל על הכלב שלך. כלבים חשובים באופן קבוע מברשת להיפטר הצמר.

למרות הכלבים, שלא כמו חתולים, כמו לשחות, אבל חריגים עדיין להתרחש. אז התרגיל חיית המחמד שלך לשחייה מגיל צעיר. הקפד לקנות שמפו לכלבים, ואם אתה לרחוץ את הכלב בחדר האמבטיה, אז לא לשכוח לקנות שטיח גומי, כך חיית המחמד לא להחליק. הכלב לא צריך להתרחץ לעתים קרובות מדי, אלא אם כן, כמובן, זה לא נולד מלוכלך.

אל תשכח כמה חשוב לקצץ את הציפורניים של הכלב. על השטיחים שלך לא יהיו שום רמזים, ועל רצפת הפרקט ואת הידיים – שריטות.

וכמובן, לא לשכוח את הצורך ביותר: כלב צריך תמיד קערת מים ואוכל. לא לקמץ על אכילה עבור חיית המחמד – לבחור את הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך.

זכור כי גורים צריך להיות מוזן לעתים קרובות יותר מאשר כלבים מבוגרים, עם זאת, מנות צריך להיות קטן יותר.

להתייעץ עם וטרינר, תלוי הרבה גזע של הכלב. אבל זכרו: אכילת יתר היא מסוכנת לחלוטין עבור כל הכלבים.

כמו כן, הקפד לגלות אילו מאכלים רעילים לגזע של חיית המחמד שלך. מוצרים אלה יכולים להיות, למשל, שוקולד, מוצרי קמח, צימוקים, ענבים, xylitol (תחליף סוכר). אם הכלב שלך אוהב אחד המאכלים האסורים, אז לא להשאיר אותו במקום נגיש חיית המחמד.

שמור על הגור שלך יש צעצועים, כולל עצם לעיסה. אז הסיכון כי חיית המחמד ירצו לכרסם נעלי התעמלות האהובים עליך יקטן מעט.

כלב

הוסף פתק צעיר

אני רוצה להוסיף משהו לצעירים. לא לזוגות, אלא לאנשים צעירים ורווקים שהחליטו להחזיק כלב. כלב הוא אחריות גדולה. במידה מסוימת, זה יגביל את החופש שלך.

לא יהיו עוד טיולים ספונטניים מחוץ לעיר עם חברים במשך כמה ימים. לפני זה, תצטרך להכין, למצוא אנשים יסכימו להשגיח על חיית המחמד שלך. אתה צריך להגיד לא כדי לבלות עם עמיתים שלך אחרי העבודה, או לפחות תצטרך ללכת הביתה הראשון להאכיל את חיית המחמד שלך לטייל איתו.

אתה לא יכול להשרות בטעות בעריסה עד 11:00 בסופי השבוע, כי הכלב שלך יבקש לצאת החוצה.

אם עדיין לא היו לך התחייבויות לאף אחד, אז הכלב יעזור לך לקבל את החוויה הזאת שלא יסולא בפז.

תלמד להיות אחראי על יצור חי. תלמד איך לתכנן את הזמן שלך ואת העניינים שלך.

אז, אם אתה אדם צעיר בודד שרוצה יש כלב, הייתי מייעץ לך לחשוב פעמיים. ואם אתם באמת בטוחים שתתמודדו עם האחריות הזו, תעזו.

הכלב יקר

זכרו שהכלב יקר: אי אפשר לשמור על הירכתיים, אתם חייבים להראות את הכלב לווטרינר, וככל שמבוגר יותר חיית המחמד שלכם, כך גדל הסיכוי שיגיעו למרפאה ותרופות יקרות יותר הוא יצטרך.

חבר ארבע רגליים הוא שמחה גדולה, אבל היה סמוך ובטוח כי תוכל לספק את חיית המחמד עם הטיפול הנכון.

הכלב צריך להתאים לך

אתה צריך להתקרב זה לזה עם חיית המחמד. לדוגמה, אם אתה פעיל ולצאת על בסיס יומי, לבחור כלב של גזע זה בשמחה להפוך אותך לחברה.

כמו כן יש לזכור כי כמה גזעים של כלבים הם מטבעם חזק ואפילו מסוגל “לבנות” אדם. אם אין לך את החוויה של לחיות עם כלב, אז אתה בקושי יכול לרסן את הטבע של חיית מחמד כזו.

להביא כלב לתוך הבית, תביא חבר חדש של המשפחה אשר לא יכול לשבת לבד במשך ימים על ימים נעול. כלב רוצה לבלות עם משפחתו, צריך אהבה וחיבה.

מזה אתה לא יכול פשוט לצחצח אותו – זה הזמן.

אם יש לך ילדים, אז אתה צריך לבחור גזע של כלבים כי בקלות מסתדר עם ילדים, אוהב לשחק איתם ואפילו, אולי, הוא מסוגל להיות שומר עבורם.

סבלנות, רק סבלנות

הדבר החשוב ביותר הוא סבלנות. הגור שלך יכול לחכות עד הרחוב ולעשות את העסק שלהם בבית. הוא יכול להיות מביש, לפזר ולכרסם את הדברים שלך. יהיה עליך לנקות בבית לעתים קרובות יותר.

גור יכול לתפוס כל זיהום ודורשים טיפול נוסף.

ככל שתקדיש יותר תשומת לב לחיית המחמד שלך, ככל שתשקיע בה יותר זמן, כך היא תהיה קשורה יותר אליך, וגם לך.

סבלנות, קצת סבלנות. חיית המחמד שלך מגיע לך לעשות קורבנות כאלה עבור זה.

יש לך כלב? מה אתה יכול לייעץ לאלה אשר רק הולך להקים חבר ארבע רגליים?

Loading...