כמה דרכים לרמות את האורגניזם שלך

היד נעשתה קהה

כולם יודעים שאתה רק צריך לחכות קצת, והכל ייעלם מעצמו. למעשה, אם היד תקועה, זה מספיק רק כדי לעשות כמה תנועות סיבוב עם הראש שלך. לרוב, זרימת היד מתרחשת עקב צביטה של ​​העצבים עם שרירי הצוואר. לאחר סיבוב הראש, העצב משוחרר, והרגישות חוזרת אל היד.

כאב גרון

בעיה נפוצה מאוד. וכדי לחסל את הרגשה לא נעימה זו היא פשוטה למדי. יש צורך לעסות את האוזן האוזן, אשר כוללת את קולטני האוזן. זה יוביל לעווית קלה בגרון, אשר יסייע להקל על הרדיפה לזמן מה.

פחד מפגיעה

אנשים רבים מאוד מפחדים זריקות, וזה יוצר הרבה צרות. אם אתה מאוד מפחד זריקות, רק להשתעל במהלך החדרת המחט, ואתה כמעט לא מרגיש כאב. זה קורה בשל העובדה כי במהלך שיעול, את המתח בחזה ונוזל השדרה עולה. כתוצאה מכך, הרגישות של קולטני הכאב מצטמצם מאוד.

אם שרפת אצבע 

במצב כזה, כדאי לצרף כרית אצבע בריאה לכוויה. זה יעזור למנוע את המראה של blisters. כמובן, חתיכת קרח עובד הרבה יותר יעיל, אבל החלת אצבע בריאה יהיה מאוד להקל על הטיפול.

גודש באף

כדי הגודש באף לא מונע ממך לנשום, לדחוף את הלשון שלך נגד החיך לעסות את האצבע בין הגבות. זה יהיה להקל על קיפאון במשך 20 שניות.

דימום באף

כדי למנוע דימום באף, אתה צריך לשים פיסת צמר גפן על החניכיים על הרסן. זה יגדיל את הלחץ על מחיצת האף ולעזור להפחית את הדימום.

כאב בצד בזמן ריצה

אם אתה מרגיש כאב בצד שלך בזמן הריצה, אתה צריך לנשוף, העברת משקל לרגל שמאל. בדרך זו, תוכלו להפחית את הלחץ של הכבד על הסרעפת. יש לזכור כי על ידי נשיפה, דריכה על רגל ימין, אתה להגדיל באופן משמעותי את הלחץ על הכבד.

וזכור, יש הרבה דרכים לרמות את הגוף שלך, אתה רק צריך לחשוב על הסיבה לתהליך זה מעכב אותך.

ואיזה דרכים לרמות את הגוף אתה יודע? אולי היית במצבים דומים והצלחת למנוע תסמינים לא נעימים, לספר לנו איך?