20 דברים להרוג יחסים

1. ניסיונות לשנות אחד את השני

אנשים מושלמים אינם קיימים. אבל לא לבלבל הרגלים ותכונות. יש דברים שאדם לא יכול לשנות בעצמו, לא משנה כמה אתה נוזף בו. אז אל תבלבלו גרביים מפוזרים ברחבי הבית (הרגל) ואבדו בפעם החמישית מטריית העונה (הסחת דעת – תכונת אופי).

2. היכרות עם ההורים שלך

זה טוב אם אתה מכיר את ההורים של החצי השני שלך (והיא עם שלך). אפילו יותר טוב, כשהם חברים. למרבה הצער, זה לא תמיד כך. החתן אולי לא אוהב את החותנת הפוטנציאלית, והחתנה לא מרשימה את החותנת לעתיד, אבל זה לא צריך להשפיע על היחסים בתוך הזוג. אל תהיה מכובד הבחירה שלך ולא לגרור את אהוב / אהובים לארוחות משפחתיות. שום דבר חוץ ממצב רוח מפונק, הם לא מבטיחים.

3. טלפון נייד

זה מדהים כמה גאדג ‘טים במהירות הפכו מעוזרים לתוך razluchnikov. במקום ליהנות תקשורת עם יקיריהם, אנחנו לשוחח בטלפון, לכתוב SMS, אנחנו יושבים ברשתות חברתיות. כמובן, לפעמים יש דברים חשובים באמת, אבל, בסופו של דבר, אין דבר חשוב יותר מאשר אדם אהוב.

4. תוכחות פומביות

לעולם אל תשמעו את היחסים במקומות ציבוריים. אתה תבלבל לא רק את השותף שלך, אבל אחרים. לא משנה כמה דם היה רותח, לא משנה כמה אתה רוצה נקודה “אני” כאן ועכשיו, לעשות את זה רק פנים אל פנים.

5. מריבות

חילוקי דעות הם בלתי נמנעים. במוקדם או במאוחר, כל זוג מוצא מכשולים. יתר על כן, זה נורמלי. מריבות הן חלק ממערכת יחסים מאושרת. אבל בתנאי אחד: לא לחצות את הקו. אל תעליבו זה את זה, אל תתנו את טינתכם מעל השותף ותזכרו שאין סכסוך שאי אפשר לפתור באמצעות פשרה.

6. שתיקה

אף אחד לא יכול לקרוא את דעתך. אפילו אדם אהוב. האם יש בעיה? ספר לי על זה. משהו שאני לא אוהב? דבר. הבעת רגשות, חיוביים ושליליים, היא התחייבות לבריאות הנפשית.

7. סליחה

כולם טועים. וגם לך. יודע איך לסלוח יקיריכם. אל תחזיק טינה בעצמך ולא להציל אותם. זה לא רק לשמור על הקשר שלך, אלא גם כדי למנוע מתח לא רצוי. פסיכולוגים מזהים זמן רב כי לתלונות יש השפעה שלילית על בריאות האדם.

8. לא הזמן, המקום הלא נכון

דון בנושאים חשובים בסביבה מתאימה ובזמן הנכון. אל תתחיל שיחה, למשל, על מעבר לאחר יום עבודה קשה. תשובות חד צדדיות, מהנהנים אדישים, אינן סימן לאדישות. רק השותף שלך עייף, אין לו כוח לדיון. לדחות את השיחה מאוחר יותר.

9. האוצר

יחסים מציעים לך לא רק לקחת, אבל לתת. עם זאת, זה לא צריך להיות קטנוני בעת ובעונה אחת, במיוחד בעניינים פיננסיים. מסכים על העיקר: איך לנהל את הכלכלה, לשלם חשבונות, להקצות את התקציב. אבל אל תאפשר ביטויים כמו: “בסוף השבוע אנחנו הולכים לקולנוע, אבל אתה משלם, כי שילמתי (א) בפעם האחרונה.”

10. הפיכת זבוב לפיל

אף אחד לא מושלם. האם שכח להשליך את הזבל? האם היא שרפה את החולצה שלך? הוא קנה את היוגורט הלא נכון? היא לא שילמה על האינטרנט? תאמין לי, כל זה טיפש כל כך שזה לא שווה אפילו את תשומת הלב שלך, שלא לדבר על רגשות. אל תעשה פיל מתוך זבוב. במקום זאת, לצאת לטיול – באותו זמן לזרוק את האשפה. לצחוק על החור על החולצה שלך, כי זה הזמן לקנות אחד חדש. נסה את היוגורט “הלא נכון”, אולי הטעם הזה אפילו טוב יותר? להדליק את הנרות ולבלות ערב רומנטי ללא האינטרנט.

11. ריגול

האהבה בנויה על אמון. אמון במחצית השנייה שלך. האהוב שלך יכול (וצריך) יש מקום אישי. לכבד את זה. לא לקרוא את ה- SMS, לא נראה את הדואר האלקטרוני, לא לדחוף את הכיסים. כל זה פוגע באהבה והורס מערכות יחסים.

12. קנאה

מישהו חושב שקנאה היא סימן לאהבה, למישהו – שזה אנוכיות וחוסר כבוד. שייקספיר בדרך כלל קרא קנאה מפלצת, להרות עצמית ולידה. מכל מקום, שניהם סובלים ממנה: האחד מתעלל בחשדות, השני נעלב מחוסר אמון. איך להתמודד עם זה? רק להיות כנים: לא נותנים ולא מחפשים סיבות קנאה.

13. רגיעה מוגזמת

האם שמת לב שכאשר אנשים מוצאים את עצמם זוג והם כולם מסתדרים טוב, הם מתחילים לעלות במשקל? הרמוניה ושלווה ביחסים – זה נפלא. אבל זו לא סיבה להפסיק להסתכל על עצמך. האם אתה רוצה את השותף שלך לאבד עניין בך? האם אדם אהוב אינו ראוי להיות גאה ביופייך?

אם אתה רואה את הבעיה הבשילה (אתה יכול אפילו לומר, גדל), לקנות מנוי לחדר הכושר … לשניים.

14. השוואות

שכח את האקס שלך. הם נמצאים בעבר. בהווה יש אהבה חדשה. וזה קל להרוס אותו אם אתה משווה בן זוג עם תשוקות לשעבר.

15. יחד 24 שעות ביממה

“הם זוג מושלם – כולם עושים את זה ביחד!” – בכל פעם שאתה שומע צעקות כאלה, אתה חיוך סרקסטי באופן לא רצוני. כמה זמן הם יהיו ביחד? אדם פסיכו-פיזיולוגית צריך להיות לבד. אל תנסה לבלות כל דקה עם אהובך. נהפוך הוא, פחות זמן לתקשר, יותר יקר זה.

16. שקרים

השקר, כמו מים, יכול לשחוק את הבסיס של כל, אפילו האיחוד החזק ביותר. בצע את העיקרון של ד”ר בית – “כולם שוכבים” – אתה יכול, אבל לא בתקשורת עם אהוב שלך. לדבר בכנות, אם המרק הוא קצת מתחת מלוחים או השמלה שנתרמת לא אהב, וללמוד כראוי לתפוס את האמת הזאת בכתובת שלך.

17. שקר לעצמך

לפעמים היחסים מתמוטטים לא בגלל שאנחנו פרטנר, אלא בגלל שאנחנו לא ישר מספיק. האם זה האדם שאיתו אני רוצה לפגוש זקנה? האם אני רוצה לתת את עצמי למערכת יחסים זו? בעוד אתה בכנות לא לענות על השאלות האלה בעצמך, לא תוכל להשיג הרמוניה במערכת היחסים.

18. ספק עצמי

ככל שההערכה העצמית שלך נמוכה יותר, כך מרגיש בן הזוג הלא מוגן שלך. אל תתנו לקומפלקסים ליצור שאלות: “האם בחרתי את האדם הנכון?” מה הוא יכול לתת לי, אם הוא לא מאמין בכוחותיו? “נכון גם שההפך הוא הנכון: ברח ממישהו שמאשר את עצמו על חשבונך וגורם לך להרגיש חסרת חשיבות.

19. יעדים

מה יקרה עכשיו? מה יוביל הקשר שלך? אתה צריך לדעת בדיוק אם המטרות שלך להתאים את התוכניות של השותף שלך. אולי, הוא (א) הוא בכלל לא מכוון לנישואין בעתיד הקרוב, בזמן שאתה כבר חולם על משפחה. אל תהסס לשאול את השאלות האלה ואל תפחדי לנתק מערכת יחסים חסרת תקווה.

20. אהבה כמציאות

הוא האמין כי הם לא אוהבים משהו, הם פשוט אוהבים את זה. בסדר. אבל גם זה “מדליה” יש downside: אהבה לא יכול להיות מובן מאליו. אהבה היא מתנה של גורל. להיות אסיר תודה על מי הוא לידך, על הרגשות שלו.

האם נתקלת ברשימה כלשהי? איך זה השפיע על היחסים שלך?