שעה X – מתי לקנות כרטיסי טיסה זולים ביותר?

התשובה לשאלה זו תנסה לתת את עורך הנסיעות של CBS חדשות פיטר גרינברג (פיטר גרינברג). הוא על בסיס ניסיון אישי ניסח כמה עצות לגבי היום והשעה של רכישת כרטיסי טיסה, אשר, אולי, יעזור לך לחסוך כמה עשרות דולר.

מתי

בדרך כלל כרטיסי טיסה מגיעים למכירה במשך 330 ימים לפני היציאה. לדברי נוסעים רבים, מומלץ להזמין כרטיסים 8 שבועות לפני הנסיעה – 2 חודשים.

גרינברג מאמין כי התקופה האופטימלית לרכישת כרטיס טיסה – 45 ימים. שישה שבועות. והנה הסיבה:

טעות מספר אחת, אשר תיירים רבים לעשות, הוא מוקדם מדי. אם הטיול שלך אינו מתרחש בימים של תנועת נוסעים גבוהה, למשל, חג המולד, הסיכויים לחסוך הרבה יותר אם אתה קונה כרטיסים במשך 45 ימים (לטיסות פנים) ו 60 ימים (לטיסות בינלאומיות) לפני היציאה.

מחוץ לחלון של 45 יום, תוכניות המחשב של חברת התעופה לא יכול לחשב את העלות בפועל, אבל טופס זה, תוך התמקדות זרימת הנוסעים של השנה האחרונה. אם הטיסה הושלמה לפני שנה, אז השנה המחיר יהיה גבוה. אבל השנה עלולה להיות התמוטטות מחירים (בהתרגשות בבנגקוק – אנשים לא הולכים לתאילנד), ולכן, הזמנת כרטיסים יותר מ -45 יום, אתם מסתכנים בשיעורי יתר עבור תחזיות השנה שעברה.

בנוסף, גרינברג מציין כמה חשוב “לשחק” עם תאריכי היציאה. אם אין לך מחייב קפדנית למספר מסוים, אתה יכול לחסוך כמות משמעותית של כסף. פיטר ממליץ לטוס באמצע השבוע, כאשר רוב הטיסות, למעט שטחי עסקים, הם מעשיים ריקים, כלומר כרטיסים עבורם הם זולים.

מה השעה?

לגבי הזמן האידיאלי והיום בשבוע לקניית כרטיס טיסה, גרינברג קורא – יום רביעי, 1 בלילה.

אם אתה רוצה לקנות כרטיסי טיסה זולים, אז יש שעה משלך עבור H. זה יום רביעי, 1:00 (אחת לפנות בוקר). אבל חשוב לפקח על אזור הזמן של המקום שבו נמצאת חברת התעופה – הוא חייב לעבור בדיוק שעה אחת מזמן השינוי של היום לפי הזמן שלהם.

למה בדיוק הלילה מיום שלישי עד רביעי? גרינברג מסביר: רוב חברות התעופה להכריז על הנחות על כרטיסים בין הערב של יום ראשון בערב של יום שני. אז, הנוסעים יש יום לגאול אותם. ביום שלישי, בחצות, כרטיסים מוזמנים אך לא פדיון הם נכנסו מחדש לתוך מערכות המחשב של חברת התעופה.

עם זאת, פיטר גרינברג מזהיר: לנצל את זה ערמומי, אתה צריך להתקשר למוביל הספר כרטיס בטלפון, ולא דרך האינטרנט.

עוד על טריקים של חברת התעופה, כמו גם שירותי הזמנת בתי מלון, תלמד במאמר של עורך Lifshaker של סלווה ברנסקי – “איך לקנות כרטיסי טיסה זולים להזמין מלון זול יותר: טריקים של מערכות ההזמנה.”