5 הטוב ביותר מארזי סוללות עבור iPhone 6 ו – iPhone 6s

עצמאית זמן גאדג ‘טים – זו הבעיה האמיתית של העולם המודרני. אם אתה לא רוצה לסמוך על שקע ולבצע סוללות חיצוני איתך, יש פתרון מצוין – מכסה הסוללה. אנו מציעים לך מבחר של כיסוי כזה עבור iPhone 6 ו 6s.


נניח חיפושית מ iBlason

iblason-battery-case-iphone-6s_0

קיבולת הסוללה 3 200 mAh
צבעים שחור, כתום וכחול מוסיף
מחיר: $ 49.99

כיסוי איכות עם הסמכה MFi ויכולת מספקת אפילו עבור המשתמשים התובעניים ביותר. הודות ציפוי שכבת שני, נניח חיפושית אמין מגן על הטלפון החכם מפני השפעה מכנית. המקרה יכול להתפאר של פגושים להחלפה עם מוסיף מיוחד לשפר את האחיזה. כמו כן הוא מהדק ללבוש על חגורה. סוללה מובנית של 3 200 mAh טעונה באמצעות יציאת מיקרו-USB.

קנה על אמזון


עלית 6 PRO מ PhoneSuit

טלפונים-מקרה- iphone-6s

קיבולת הסוללה 3 000 mAh
צבעים שחור, אדום, כחול
מחיר: 97 $

עלית 6 PRO הוא דק להפתיע עבור מקרה הסוללה. לגופו יש בנייה מחוזקת של פוליקרבונט וחומרים מרוכבים. בחלק האחורי של המקרה יש מחוון LED המציג את רמת המטען הנותר. לפחות שני חיובים מלאים אתה יכול לספור בבטחה.

קנה על אמזון


אטומי S מ Trianium

trianium-battery-case-iphone-6s

קיבולת הסוללה 3 100 mAh
צבעים כחול, כתום, אפור, שחור
מחיר:  $ 35.99

עוד מקרה מוסמך עם סוללה של יכולת טובה, אשר יש גם מחיר דמוקרטי. Atomic S יש עיצוב מינימלי ללא כל סלסולים – זה פשוט עושה את העבודה שלה. יש לו מחוון LED, אשר מופעל על ידי לחיצה על לחצן ההפעלה. כלול במקרה הוא מתאם מיני-שקע קטן לחיבור אוזניות. אטומית S הוא מחויב באמצעות מיקרו USB ותומך סינכרון מקצה לקצה – זה לא הכרחי כדי לקבל iPhone מן המקרה.

קנה על אמזון


וולט Pack מ Spigen

spigen-volt-pack-iphone-6s

קיבולת הסוללה 3 100 mAh
צבעים שחור
מחיר: $ 35.99

בשורה של היצרן הפופולרי של אביזרים, Spigen יש גם מכסה הסוללה. וולט Pack יכול להגדיל את חיי הסוללה של iPhone 6s שלך על ידי 150%. מארז פוליקרבונט חזק יהיה אמין להגן על הטלפון החכם שלך מכל נזק כמעט יש פגושים נשלפים של צבעים שונים. העיצוב של הכיסוי מספק גישה לכל יציאות של המכשיר, מחוון תשלום גם שם. כלול עם וולט Pack הוא כבל טעינה וכבל מאריך עבור אוזניות.

קנה על אמזון


אולטרה סלים מורחב מאת אנקר

anker-iphone-6s-battery-case

קיבולת הסוללה 2 850 mAh
צבעים שחור
מחיר: $ 39.99

במקרה של אנקר יש קיבולת קטנה במקצת בהשוואה למתחרים שלה, אבל היא גם מאושרת על ידי אפל ותומכת בסנכרון מקצה לקצה עם המחשב ללא צורך בסמארטפון. עיצוב קפדני עם פינות מעוגלות לא רק נראה טוב, אלא גם מספק אחיזה טובה בשל משטח דהוי. כבל הטעינה, תוסף האוזניות ומחוון החיוב נמצאים גם הם במקומם.

קנה על אמזון