כיצד להתקין יישומים בתשלום עבור iOS ו- OS X בחינם וחוק

עליית מחירים בחנויות App אפל אילץ רבים להתקרב לרכוש משחקים ויישומים בתשלום בצורה מאוזנת יותר, או אפילו לנטוש אותם לגמרי. עם זאת, אין צורך להגביל את עצמך, כי יש דרך משפטית המאפשרת לך להתקין יישומים בתשלום ללא תשלום לחלוטין.

למעשה, הדרך שבה אני אספר לכם על כך קיימת במשך זמן רב ורבים מהם משתמשים בה כבר כמה שנים, אך לאור האירועים האחרונים היא נעשית רלוונטית יותר.

מיד אני אומר שאנחנו צריכים חשבון iTunes אמריקאי, אז אם אתה כבר לא צריך את זה, ואז הראשון להתחיל את זה. רוסית או אחרת – לא יעבוד.

השיטה כוללת שימוש בשירות FreeMyApps כי עבור ההתקנה של יישום החסות שנותן כרטיס מתנה iTunes (כרטיס מתנה) עדות שונה. המו”לים של משחקים ויישומים לקנות מפרסום שירות, מקבלים קהל רחב, אשר מזין את העניין במוצרים והמשתמשים שלהם, בתורו, מקבל גמול בצורת הזיכוי כי ניתן לפדות עבור מתנות שונות, כולל שוברי מתנת App Store, Google Play, Amazon , Steam, PSN, Xbox Live וחנויות אחרות.

ניתן לחלק את התהליך באופן שרירותי ל 4 שלבים: רישום, הורדת בקשות חסות, קבלת הלוואות ופדיון מתנות. שקול אותם בסדר.

שלב 1: הירשם

לרישום, אנחנו צריכים כל מכשיר אפל נייד פועל iOS (החל ב- iOS 6.0), כלומר, iPhone, iPad או iPod touch.

fma1 fma2

 • פתח את Safari ועבור אל freemyapps.com. במקרה זה, גישה פרטית צריך להיות כבוי, עוגיות מופעלות.
 • לחץ על הלחצן התחל, לאחר מכן תיפתח תיבת הדו-שיח של הגדרת פרופיל ההגדרות. אנו מסכימים ומקימים פרופיל (יש צורך לעקוב אחר השימוש ביישומי החסות ובלעדיו השירות לא יעבוד).
  fma00
 • היישום הראשון צריך להיות להוריד ו הושק בתוך 15 דקות – זה סוג של הפעלה. אז לא תהיה הגבלה כזו.

שלב 2: הורדת יישומים

fma3 fma4

אחרי זה, אתה יכול להמשיך להוריד את כל היישומים הזמינים, כי ההצעות מוגבלות בזמן, עדיף לעשות את זה מהר ככל האפשר.

 • בחר יישום מהרשימה, ולאחר מכן על המסך המפורט, לחץ על הלחצן אוקיי ולאחר המעבר ל- App Store, הורד את היישום כרגיל.
 • לאחר אתחול היישום, להפעיל אותו ולהשתמש בו במשך 30 שניות (רצוי על דקה עבור נאמנות).

שלב 3: קבלת הלוואות

 • עכשיו ללכת Safari ולהסתכל על מספר ההלוואות שלך, במקום אפס צריך להיות כבר 100-200 נקודות (בהתאם ליישום). הם מואשמים כמעט מיד, אבל לפעמים זה עלול לקחת קצת זמן.
 • הורד את כל היישומים הזמינים ואל תשכח לפתוח אותם למשך 30 שניות לפחות בתוך 24 שעות לאחר ההורדה. אחרת, לא ניתן יהיה לצבור הלוואות.

שלב 4: פדיון של שוברי מתנה

כאשר אתה אוסף מספיק זיכויים הם יכולים להיות מוחלף עבור כרטיס ה- iTunes היקרים. לדוגמה, עבור 3000 אתה יכול לקחת כרטיס עבור $ 10, עבור $ 7500 עבור $ 25, לפעמים יש כרטיסים עבור $ 5 עבור 1500 נקודות זכות, אשר מתאימים חסרי סבלנות.

fma5

 • עבור אל הקטע מתנות, בחר את הכרטיס שבו יש לנו מספיק זיכויים ולחץ מימוש.
 • מופיע מסך עם קוד ridim שלך ולחצן ללכת ל- App Store עבור מלוי (למקרה, להעתיק את הקוד לפני שאתה לוחץ על הכפתור, במקרה של תקלה כלשהי, היא יכולה להיות מופעלת באופן ידני).
 • לחץ על הפעל ולאחר הזנת App Store, הזן את הסיסמה שלך כדי לחדש את החשבון.

היתרה שלך צריכה לגדול לפי הסכום שצוין. עכשיו אתה יכול להוציא אותו על יישומים או משחקים.

מסקנות

 • השיטה היא עובדת לחלוטין ו אומת על ידי לי פעמים רבות (אני כבר צבר כ 50 $). בדרך כלל זה לוקח בערך שלושה שבועות לקחת 3,000 נקודות ולפדות כרטיס מתנה של 10 דולר. הפעם הראשונה יכולה להיות מהירה יותר (יהיו לך יישומים נוספים), הבא קצת לאט יותר – באזור החודש.
 • בין היישומים לפעמים באים לידי ביטוי מעניין, אבל אם אתה לא אוהב אותם – הם יכולים להיות מוסרים מיד לאחר זיכויים מזוכים.
 • להגדיל את הסיכויים שלך באמצעות מספר התקנים הקשורים לחשבון iTunes שלך. במקרה זה, יישומי חסות יופיעו על כל אחד מהם, אבל אשראי ההתקנה ילך הבנק משותף חזירון.
 • לאחר התקנת היישום, תקבל בונוס (אם אתה רוצה אתה יכול ללכת ssylochku שלי) – אתה יכול למשוך את החברים על ידי שיתוף קישור הפניה איתם. גם עבור 200 נקודות זכות אתה יכול לקבל עבור ציוץ או רשומה בפייסבוק.
 • היתרון הגדול הוא בחשבון הכולל את ה- App Store, Mac App Store, כך הוספתו בצורה כזאת פשוטה, אתה יכול לקנות משחקים ויישומים לא רק עבור iPhone ו- iPad שלה, אלא גם עבור Mac.
 • אם כבר יש לך חשבון בחנות הרוסית, שם קנית יישומים רבים – אל תדאג, על ידי יצירת חשבון חדש, אתה יכול בקלות לעבור ביניהם.

אני מרוצה לחלוטין מהשירות. הועבר לחשבון בארה”ב עבור iTunes רדיו לפני למעלה משנה ובמשך כל הזמן הזה מעולם לא מתחדש זה על ידי רכישת כרטיס מתנה בשביל הכסף – רק FreeMyApps. 😉