כיצד לתקן יישום להוריד שגיאות ב- iPhone ו- iPad

מנסה להוריד יישום מ- App Store, ואת תהליך ההורדה נעולה כל הזמן? או אולי סיימת את השחזור של עותק גיבוי של iCloud ונראה כי הורדת יישומים כבר קורה לנצח ולעולם לא יסתיים? שגיאות כאלה בעת הורדת יישומים מעת לעת להתרחש הן iPhone ו- iPad. עם זאת, ישנן מספר דרכים לפתור אותם, ובמאמר זה אני אגיד לך עליהם.


.1 בדוק את חיבור הרשת

לפני שתמשיך בחיפושים נוספים, בדוק את היעילות של חיבור האינטרנט שלך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לבדוק את זה ביישומים אחרים. לדוגמה, פתח כל דף ב- Safari או שלח הודעה ל- iMessage.

אם הבעיה היא באמת בחיבור הרשת, אז ברגע שזה משוחזר, עומס היישום ימשיך מנקודה שבה הוא עצר. אם יישומים אחרים פועלים באופן תקין – עבור לשיטה השנייה.

2. הפעל מחדש את ההורדה

2014-08-18 15.57.082014-08-18 15.57.14

לפעמים משתמשים בטעות ללחוץ על סמל של יישום לא נטען עדיין וזה מפסיק. זה קל מאוד להבין, כי סמל של סמל יציין את המצב של “השהה”. פשוט לחץ על הסמל שוב כדי להתחיל את ההורדה שוב. וגם אם ההורדה לא הושעה, אבל פשוט ניתק – הפעלה מחדש זו יכולה לעזור ואת עומס היישום ימשיך.

אם הקש על הסמל אינו נותן דבר, המתן זמן מה ולאחר מכן חזור על הפעולה. אם אין תוצאה, עבור לשיטה הבאה.

3. הפעל מחדש את מכשיר ה- iOS שלך

צילום מסך של 2014-08-18 בשעה 17.20.19

אתחול מחדש יכול לעזור לתקן באגים רבים, כולל הכישלון של הורדת היישום. פשוט לחץ והחזק את הלחצן בו-זמנית בית ואת הכפתור כוח. ברגע הלוגו מופיע  לשחרר את שני הכפתורים, לחכות iPhone או iPad שלך כדי להפעיל ולבדוק את ההורדות התלויים.

אם עומס היישום ממשיך – הכל בסדר, אם לא – לחזור App Store ולנסות להוריד את היישום שוב. אם זה שוב תלוי – עבור לשיטה הבאה.

4. נסה להסיר את ההתקנה ולהתקין אותה מחדש

2014-08-18 15.56.482014-08-18 16.14.17

לפעמים הסרת יישום פריקה ואת ההפעלה מחדש של ההורדה יכול לעזור. אם לאחר ההפעלה מחדש של היישום לא נוקה – נסה להסיר אותו באופן ידני. כדי לעשות זאת, החזק את הברז עם החזק על הסמל עד שהם מתחילים להתנדנד, לחץ על “לחצות” בפינה השמאלית העליונה של הסמל של יישום תקוע לאשר את המחיקה.

אם היישום הוסר, נסה להתקין אותו שוב. אם דבר לא קרה והסמל עדיין נשאר על המסך – עבור לשלב הבא.

5. הורד יישום אחר

אני לא יודע למה, אבל לפעמים הורדת יישום אחר מ- App Store יכול לעזור “לעורר” יישומים תקועים. מנסה לא עינויים, אז לנסות להוריד יישום כלשהו. זה יכול להיות כל יישום חינם או אחד מהם רכשת קודם לכן. המתן קצת כדי לבדוק את התוצאה, ואם זה לא עוזר – עבור לשלב הבא.

6. צא מחשבון ה- iTunes שלך והפעל מחדש את מכשיר ה- iOS

2014-08-18 16.28.43 2014-08-18 16.28.46

אם שום דבר לא עוזר, נסה לצאת מחשבון iTunes שלך. זה אמור להפסיק להוריד כל תוכן ב- iPhone או iPad שלך. בנוסף, מומלץ לאתחל את המכשיר לפני שתמשיך בהליך החוזר להורדת היישום. Quitting את חשבון iTunes הוא די פשוט:

  • פתח את הכרטיסייה App Store קומפילציה.
  • גלול למטה לתחתית ולחץ על הכפתור עם מזהה Apple שלך.
  • מהתפריט המוקפץ, בחר צא.

7. סנכרן את מכשיר ה- iOS שלך עם iTunes

צילום מסך של 2014-08-18 בשעה 17.30.29

גם אם אתה משתמש iCloud עבור גיבוי, אתה עדיין יכול לסנכרן את iPhone או iPad עם iTunes. לפעמים הסנכרון והעברת הרכישות שלך יכולים לעזור עם הבעיה של הורדות נתקע. פשוט חבר את מכשיר ה- iOS למחשב שלך עם iTunes וסנכרן אותו, כפי שאתה עושה בדרך כלל בעת העברת מוסיקה או סרטים. המתן עד לסיום התהליך ובדוק אם יש יישומים במסך הבית של ה- iPhone או ה- iPad שאינך יכול להוריד מ- App Store.

8. רק לחכות

לפעמים ההורדה עשויה להיתקע עקב שינויים בשרתים של App Store. אולי ניסית להוריד את היישום רק כאשר הוא עודכן. זה קורה לעתים רחוקות מאוד, אבל, בכל זאת, זה יכול להיות. חזור ליישום לאחר זמן מה ובדוק אם הוא נטען.


האם נתקלת בבעיה של הקפאת תהליך הורדת יישומים מ- App Store? איזו החלטה השתמשת בזה? שתף את החוויה שלך בהערות.

(דרך)