כיצד להוריד מוזיקה מחנות iTunes בחינם?

4291413264_a73a24c387

רוב אוהבי המוסיקה עכשיו מעדיפים לקנות מוסיקה בפורמט דיגיטלי, ולא על מדיה פיזית. Mercury Records אפילו החליטה לנטוש לחלוטין את המדיה הפיזית לטובת דיגיטלי.

משמעות הדבר היא כי הצלחות או הדיסקים תחת תווית מרקורי רקורדס יופיעו רק במקרה שהוא מבטיח רווח מדהים של החברה או אם הוא סינגל צדקה.

כרגע, החנות הפופולרית ביותר המייצג מוסיקה בפורמט דיגיטלי הוא חנות iTunes, אשר מביא יוצריה מיליוני הכנסות. לחצן הניווט לחנות iTunes נמצא בסרגל הצד של Apple iTunes.

זה שווה את זה, כמובן, הוא לא זול. אחד או שניים הורדות בשבוע לא לסכן את התקציב שלך, אבל אם אתה כל הזמן רוצה להקשיב למשהו חדש, ואז זה יהיה לטוס לתוך אגורה יפה. הנה, הורדות חינם יבוא להציל, את היתרון הבלתי מעורער של אשר היא גם הזדמנות לגלות משהו חדש. אחרי הכל, אנחנו תמיד קונים את מה שאנחנו בטוחים, ומה אנו מקשיבים בוודאות. אבל המוסיקה היא כל כך מגוונת, אז למה לשלול את עצמך מן ההנאה של האזנה לכיוון מוזיקלי טרי?

יש, כמובן, חסרונות. אתה אף פעם לא להוריד בחינם קומפוזיציות של אמנים באמת פופולרי. לפעמים הם מפיצים הופעות קונצרט חיות, אבל זה קורה לעתים רחוקות מאוד.

הורדה חינם מוסיקה מחנות iTunes קל. בחלק התחתון של הדף הראשי הוא סעיף “חינם ב- iTunes”.

שים לב כי זה לא יכול להיות זמין בכמה חנויות iTunes המקומי. אם יש לך את זה, אתה צריך ללחוץ על החץ “ראה הכל” ולפתוח את הדף שאתה יכול לראות להלן.

כאן אתה יכול להוריד לא רק מוזיקה חופשית, אלא גם סדרה, סרטים, קליפים ויישומים. אנחנו לוחצים על השיר שאתה רוצה להוריד את ההורדה יתחיל באופן אוטומטי, לאחר מכן את המסלול יופיע בספריית ה- iTunes שלך.

חנות iTunes באופן קבוע עדכוני כל הסעיפים בחינם. לכן, זה הגיוני לבדוק אותם באופן קבוע.

הורדות חינם זמינה רק אם יש לכם חשבון ב- Apple iTunes, קשר עם אותו אדם אמיתי במדינה, המהווה את חנות iTunes. אתה יכול ליצור חשבון מזויף, זה לא קשה, אבל לא חוקי מאוד.

Loading...