10 דרכים בלתי רגילות להירדם

כנראה שאתה כבר יודע את הטיפים הנפוצים לשינה טובה, אבל אם הם לא עוזרים לך, הנה 10 מוזר, אבל לא פחות יעיל דרכים ללכת לתחום החלום. אולי משהו כזה יהיה הישועה שלך.

 1. לשתות מיץ דובדבנים

מחקרים מדעיים הוכיחו כי מיץ דובדבנים טארט מקטין את הזמן של להירדם בממוצע של חצי שעה. העובדה היא שיש הרבה מלטונין בדובדבן – הורמון המסדיר את השינה. בונוס: הורמון זה מאט את ההזדקנות.

2. כדי לגהץ את הבטן

זה לעתים קרובות קשה להירדם בגלל הלחץ, משיכות חלקה לעזור להירגע. התחל עם תנועות מעגליות מן הטבור, להגדיל בהדרגה את העיגולים, ואז להיפך – להפחית את משרעת.

3. המתח השרירים

דרך נוספת להרגיע את כל השרירים. חזק לחץ את בהונות בהונות, להירגע, ואז את השוקיים, שרירי הירך, הישבן, הבטן, וכו ‘ מתח לסירוגין והרפיה עוזר להקל על הצטמקות לחלוטין להרפות את הגוף. אם אתה לא רוצה להתאמץ לחלוטין, אתה יכול לחזור על התרגיל הזה רק עם הבהונות, לסירוגין מאמץ ו מרגיע אותם 7 פעמים.

4. לקיים יחסי מין

אם אתה עדיין לא יכול להירדם, להתעורר אנוכית את השותף שלך לקיים יחסי מין. במאמר אחד, ה”דיילי מייל “טוענת כי בין הנשים שרואיינו, אחת מכל ששה נרדם טוב יותר וישנה יותר חזק אחרי קיום יחסי מין.

יש גם אישור מדעי. “זה הכול עניין של הורמונים – מסביר מארק Saralinov, פרופסור לרפואה בבית הספר ייל – סקס מגביר את הייצור של אוקסיטוצין, הורמון זה מספק תחושה של סיפוק, להפחית חרדה ותחושת קרוב רגוע לשותף (אם אתם נרדמים יחד, שלווה מסופק). בנוסף, המין מפחית את הייצור של קורטיזול, אשר גם עוזר להירגע. אז המצב ההורמונלי אחרי סקס הוא הכי הרבה להירדם.

5. הפוך את היום בסדר הפוך

מבחינתי זוהי שיטה יעילה מאוד, מעולם לא הגעתי לסוף. השורה התחתונה היא להסתכל לאורך היום בדמיון בסדר הפוך. לדוגמה, הלכת לישון והתחל לדמיין את זה כמו שאתה מטפס מתחת לשמיכה, אז איך לשים את הטלפון על תשלום, איך לצחצח שיניים לפני השינה, איך אתה צופה בסרט, וכו ‘ אם אפשר, תגיעו בבוקר.

יש טכניקה כזאת לפרודוקטיביות, “תיקון היום”, אבל כשהם מזכירים את זה, הם מיד מזהירים כי קשה מאוד לא להירדם תוך כדי לזכור את היום. אני אף פעם לא לא ישן, אז אתה יכול להשתמש בו כתרופה טובה נדודי שינה.

6. הפוך את המכשיר בעצמך “Sommedore”

בצרפת, יש מכשיר כזה לשינה: מסך כחול בהיר קטן הדופק בזמן עם הנשימה. אני חושב שזה לא קשה לעשות את עצמך מכשיר כזה: מודד הנשימה שלך במצב רגוע, ובכל עורך וידאו נוח לעשות לעצמך סרט: רקע תכלת מהבהב לקצב הנשימה שלך. ואז לשפוך על טלפון חכם או טאבלט, ומוכן.

7. צפה בסרטים

ב -1987 צילמה ארה”ב את הסרט “תרופה לנדודי שינה”, אשר עד 2006 נשארה בספר השיאים של גינס הארוך ביותר. בתוך זה 3 שעות 40 דקות אדם אחד קרא את השיר שלו. זה הכול. אין ספק, הוא נשמר לחלוטין מנדודי שינה, ואם אתה מוצא אותו – מצוין. אם לא, אתה יכול לראות סרט תיעודי סובייטי: הקולות הנמדדים של הקריינים הסובייטים מרגיעים מאוד. אני יכול להציע סרט על דבורים.

8. קרא את הספר

רק לא רומנים מרגשים, לבחור משהו מדעי, רצוי כי סגנון המצגת היה מורכב למדי, היה הרבה מונחים מדעיים. פשוט לא צריך להבין את זה, לטפס לתוך ויקיפדיה, כדי למצוא מילה לא מוכרת ולקרוא מחדש את הפיסקה לא מובנת 10 פעמים.

9. האזנה למוזיקה

קצת עזרה רעש לבן, ואם זה לא לגרות אותך – בבקשה, באינטרנט יש הרבה שירים עם רעש לבן. אם אתה לא אוהב את זה, אתה יכול לשים שירים מיוחדים לשינה, קולות של הטבע מונוטוני קומפוזיציות. הם רבים ב- YouTube, עם תמונות של הטבע או בלעדיהם. יש אפילו אוספים שלמים של מוזיקה לשינה.

10. לשיר

כמה הורים, שרים את שירי הילדים שלהם, שמים לב כי השירה מסייעת להירדם לא רק לילדים, אלא גם לעצמם. אז תנסה לבחור שיר רגוע, שאותו אתה מכיר היטב, ולבצע אותו במיטה. כדי לא להעיר אף אחד, אתה יכול אפילו ללחוש. בנוסף, השירה מסייעת לחזק את שרירי הגרון, בגלל החולשה שבה אנשים לעיתים קרובות לנחור.

אם יש לך דרכים מיוחדות שלך להירדם, בבקשה לשתף את ההערות.

Loading...