מה צריך להיות בארון התרופות בבית

ההרכב של החזה הרפואי בבית כולל מינימום סט של תרופות, אשר תמיד צריך להיות בהישג יד. אין צורך להחזיק את הסוללה בקבוקי סירופים מסוגים שונים של מדף ציון שיעול של מקרר פירושו לשמור על חסינות ואת eubiotics עם “חיידקים מועילים” לקנות אנטיביוטיקה ללא מרשם. בסופו של הדבר, כל לילה המרקחת הזמינה כמעט כולם, ואנשים עם מחלות כרוניות עצמם יודעים מה קרנות מנייתיות הכרחיות כדי לשמור על הבית.

ערכת עזרה ראשונה אוניברסלית מכילה את מה שנדרש בדחיפות ופתאום, עוזר לחכות לרופא והוא יכול לשמש אנשים ללא השכלה רפואית.

כתב ויתור. לפני קניית ושימוש בסמים, להתייעץ עם רופא.

המרכיבים הפעילים העיקריים של ההכנות מצוינים במאמר. שמות מסחריים עשויים להיות שונים, עם אותו רכיב פעיל המיוצר מאות תרופות שונות. בחר את המוצר שלך, בהתאם לעצה של הרופא ואת הארנק שלך, ולנוחות השימוש בשירות של מציאת תרופה עבור החומר הפעיל.

1. חומר ההלבשה

ואטה. בינט. גזה מגבונים. גבס. תחבושת אלסטית. כפפות. עם צרכים בסיסיים אלה יש קשיים מתמידים. כולם יודעים שהם חייבים להיות בבית. אבל, כאשר הם נחוצים בדחיפות, הם לא ניתן למצוא. ואם כותנה עדיין ניתן למצוא תיק קוסמטי, אז עם תחבושות ומפיות הכל רע. כאשר אתה נפגע, אין לך זמן לזכור איפה הכל. יש צורך לקחת חומר ההלבשה לעצור את הדם, כדי להבטיח את ערכת עזרה ראשונה מצויד עם האמצעים הדרושים.

2. כיסויי הנעל

האם אתה חושב כי הנעל מכסה אין צורך בבית? אפילו לפי הצורך. “הם התקשרו לרופא, והוא לא הסיר את הנעליים שלו, “”העוזר הרפואי נרמס במסדרון” – שמעת תלונות כאלה, או שאתה בעצמך אמרת אותן פעם. תמסור את כיסוי הנעל לרופא ולצוות האמבולנס, זהו פתרון ראוי לפרוטה לבעיה הכואבת.

3. מכשירים רפואיים

המדחום ואת טונומטר צריך להיות אפילו עבור אנשים בריאים. הטמפרטורה והתנודות בלחץ הדם קורים לכולם, והטיפול תלוי באינדיקציות של המכשירים הפשוטים ביותר.

הרדמה וסוכנים אנטי-ספירטיים

Paracetamol, ibuprofen, nimesulide מתייחסים לסמים נוגדי דלקת שאינם סטרואידים. בערכת העזרה הראשונה, אתה צריך להוסיף את כל שלוש התרופות. הם שונים בזמן פעולה, פעילות אנטי דלקתית. עיסוק מראה כי אם הטמפרטורה לא יורד מ paracetamol, אז ibuprofen מסייע; אם ibuprofen נכשל, nimesulide יישמרו. כאמצעי של כאב ראש וכאב שיניים תרופות לעזור בדרכים שונות, בהתאם לסבולות הפרט. חשוב לא להיסחף ולא להשתמש בכל התרופות עם מרווח של חצי שעה, ופעל לפי ההוראות בהוראות ובמינון.

5. Spasmolytics

התקפה חדה של כאב כואב יכולה להיות סימפטום לעווית של שרירים חלקים. סובלים לרוב את הראש (עם מתח וסקולרי) ואת הבטן (עם עווית של איברים חלל הבטן). אחת התרופות הבטיחות המסייעות במקרה זה היא drotaverine. יש לו תופעות לוואי מעטות, שהראשון בהן הוא הודאה בלתי מבוקרת על ידי מטופלים החונקים כאב במקום לרפא את סיבת הופעתה.

6. חיטוי

מספיק כדי למרוח את עצמך עם ירקות, זה המאה האחרונה. כדי לטפל בפצע, כך ששום דבר לא תלש ועזב עקבות של צבע, אתה יכול לקבל חיטוי טוב. לדוגמה, chlorhexidine. לחומרים חיטוי יש שימושים רבים. בקיץ, אתה יכול לטפל הרגליים ובתי השחי, כך שאין ריח לא נעים של זיעה. לטפל רירי (אפילו עם כאב גרון). התייחס משטחים ופריטים שונים אם אתה צריך לחטא אותם. שלא כמו מי חמצן האהוב עליך, חיטוי מיוחד לא יבש את העור שלך. דם גם לא מפסיק, אבל פצעים מטופלים ללא התערבות רפואית, לרפא גם (בעזרת תחבושת צפופה), ואם אתה צריך לתפור seams, חמצן לא יציל.

7. תכשירי ריפוי פצעים

Panthenol צריך להיות בבית בצורה של תרסיס כוויות. בניגוד לעצות הפופולריות, כוויות לא צריך להיות משומן עם שמן, שומן וכל דבר הסבתות אוהב להשתמש. צרוב הוא אחד הפציעות המסוכנות ביותר, אשר בקושי יכול להירפא. ואפילו משחה מיוחדת כואבת. נניח, תודה על צורות שחרור מודרניות שיתמודדו עם כוויות קלות ויעזרו לרופא אם הטראומה דורשת את פיקוח הרופא.

פנתנול או solkoseril בצורה של משחות וג’לים יהיה להתמודד עם פציעות קלות בבית, חתכים, שחיקה. אפילו טוב יותר, אם panthenol משולב עם חיטוי, chlorhexidine אותו.

8. קבוצה של תרופות “הצטננות”

לרוב, אנחנו נמאס לנו ככה: האף ממולא, הרעש, השיעול, הטמפרטורה בגרון. NSAIDs להתמודד עם חום (הם נכתבו על לעיל), עבור שאר הביטויים של דלקת נגיפית חריפה בדרכי הנשימה, טיפול סימפטומטי משמש. קבוצה של רכוש קבוע יש צורך, כך שאתה לא צריך לרוץ לבית המרקחת, כאשר אתה הכי רוצה לשכב מתחת לשמיכה רק לישון. אז, מה לחסוך בתקופה של התפרצויות של ARI.

אינטרפרון. תרופות רבות המסתיימות עם “-feron” לעזור לגוף לחבר נוגדנים מהר יותר להילחם בנגיף. לשמור על נרות תרסיסים במקרר, אחרת הם לא הגיוני.

Vasodilating טיפות האף עם oxymetazoline. האם שמעת על התלות בסמים ועל נזלת הנצח, שממנו רק החדרת קבע תציל? אלה הן התוצאות של שימוש בסמים של הדור הישן. וריאנטים מודרניים מאפשרים האחרון 5-7 ימים, לחפור בתרופה רק פעמיים ביום. תוצאה: הווירוס נסוג, התלות לא הופיעה.

אמצעים מכאבי גרון עם חיטוי. טבליות ו lozenges נלקחים כדי לעמעם כאב להקל על הבליעה. חלקם מכילים אנטיביוטיקה שלא ניתן להשתמש בהם ללא פיקוח של רופא. שמור על ההכנות הביתה עם חיטוי ואנזימים, למשל עם lysozyme. קרא את ההוראות ולא לאכול במשך שעתיים לאחר קבלת הפנים, כך חומרים מרפא יש זמן לפעול.

9. אנטיהיסטמינים

אנטיהיסטמינים משמשים לא רק כדי להילחם בתגובות אלרגיות. הם גם מסייעים להסיר את בצקת הצטננות (ובשימוש מינימלי vasoconstrictive טיפות באף) ולהיפטר גירוד לאחר עקיצות חרקים (אם אתה מחיל משחה עם התרופה במקום הנשיכה). עכשיו, ישנם כלים רבים אשר אינם גורמים לנמנום, נעשה על בסיס של suprastina, דימטינדן, cetirizine, בצורה נוחה, ומינונים שונים לילדים ולמבוגרים.

10. סורבנטים

פחמן מופעל הוא אמצעי, ללא ספק, נבדק על ידי זמן. עוזר כאשר אכלו משהו לא בסדר או הרים זיהום מעיים. ואת הסיפורים על היתרונות של פחם לשימוש מופרז של אלכוהול לספר סיפורים. ועדיין לא יודע איך להשתמש בו. לשתות שתי טבליות שחורות קצת, לשתות פחם בקבוצות! העונג מוטל בספק. בינתיים, הופיעו סורבי מעיים על בסיס כתמי ליגנין וליגנין, אשר משתמשים בטבליה אחת.

11. תרופות לעצירות

התרופה הטובה ביותר עבור בעיה כזו היא דיאטה. אבל הדיאטה תפעל מתישהו מאוחר יותר, ועצירות קורה כאן ועכשיו. הבעיה נפתרת יסודית. בפנים, סירופ lactulose (אשר מיוחסת לתינוקות, אבל אשר עובד הכי טוב למבוגרים) פועל בחוץ, ונרות עם גליצרין נמצאים בחוץ. ללא התמכרות, ללא תופעות לוואי.

12. אמצעים לריפוי הפה

הם חברים אמיתיים של חומרים סופגים וחומרים נוגדי פרכוסים. כאשר הרעלת, שלשולים, הקאות, או בטמפרטורה גבוהה מאוד, הגוף זקוק לשחזור איזון מלח מים. בעיות מתחילות כאשר אתה לא מרגיש כמו לשתות במצב זה. כדי לעשות מאמץ לשתות כוס אחת של פתרון, אשר יחזיר כוח, קל יותר מאשר מנסה לשפוך בליטר של פירות compote.

13. תרופות עבור יתר לחץ דם

התרופה המסוכנת ביותר בארון התרופות הביתיות – קפטופריל, אשר מומלצת כעת לשימוש במקום ניטרוגליצרין הפופולרי. אם אין לך בעיות עם מיכלי לחץ, זה לקפטפריל צריך להיות: תרופה שניתן לתת לחולה במקרה של משבר יתר לחץ דם (אחד הגורמים השכיחים ביותר למוות בעולם) לפני הגעתו של האמבולנס.

לפני רכישת תרופה, ללמוד את הסימפטומים של משבר יתר לחץ דם.

אלגוריתם של פעולות: הבחין בסימפטומים, הנקראים אמבולנס, הניח את המטופל, סיפק לו זרימת אוויר. אם הוא לוקח תרופות כדי להוריד את לחץ הדם, לתת להם. ורק אם אין תרופות כאלה, לשים את הגלולה captopril מתחת ללשון. חשוב: ספר לאנשי האמבולנס מה השתמשת. אנחנו זוכרים שזה לא ירוק ולא פחם, פשוט אסור לחלק קפטופריל ל”עיניים בעיניים “.

להרכיב ערכת עזרה ראשונה

ומה תמיד נמצא בארון התרופות שלך “רק במקרה”?

Loading...