למה הרגליים מזיעות אחרי יום עבודה ומה לעשות בקשר לזה

הסיבה הראשונה מדוע הרגליים להיות גדול יותר הוא נפיחות המתרחשת אם המים לכודים בגוף. ולפעמים לא רק רגליים ו shins להתנפח, אבל פנים וידיים.

אם בצקת מופיעה אחרי טיסה ארוכה, כמה שעות בילה עומד על הרגליים, או לפני הווסת, ואז נעלם, אז זה נורמלי.

אבל אם הרגליים מתנפחות כל ערב או בבוקר הפנים נראים כמו כרית, אז את המחלות הבאות ניתן להאשים.

סיבות אפשריות של בצקת

פגיעה

אולי אתה פשוט מעד ולא מייחס שום חשיבות אליו, ואת הרגל שלך היה נפוח, כי אתה משכה חבורה או פגום במפרק. במקרה זה, הנקודה הכואבת מתנפחת ובגלל נזק בכלי הדם, ובגלל שהדם זורם אל מקור הכאב. אז אם הרגליים כואבות, אז אתה בחדר המיון.

הריון

אדמות אצל נשים הרות מופיעות לעתים קרובות, במיוחד מאוחר יותר. אם הם קטנים, אז אין דבר נורא זה, אבל הרגל צריכה להיות פיקוח על ידי רופא.

אם כאבי ראש, בחילה, קוצר נשימה, סחרחורת מתווספים לבצקת, אז אלה הם תסמינים מדאיגים. הם מסמנים על עלייה בלחץ הדם, וכנראה על רעלת הריון – וזה מסוכן לנשים בהריון.

לימפוסטזיס

לפעמים המים לא עוזבים את הגוף, כי מערכת הלימפה, אשר הגוף שלנו חייב לטהר, לא עובד. בעיות מופיעות אם מסיבה כלשהי, כלי הלימפה והצמתים מפסיקים לפעול במלוא כוחם.

זה קורה עם מחלות קשות, עם טיפול בסרטן, השמנת יתר.

אתה צריך נהלים מיוחדים ופשתן דחיסה, אשר יסייע להפחית בצקת.

אי ספיקת ורידים כרונית

הדם אשר נתן חמצן חוזר אל הלב דרך הוורידים – כלי עם שסתומים חד כיווניים, הדרושים לדם לזרום לכיוון אחד. אם משהו לא בסדר עם השסתומים, למשל, הם מתפקדים גרוע עם הגיל, הדם יכול לצבור ברגליים.

אי ספיקת לב

עם מחלה זו, הלב לא יכול להתמודד עם העבודה ולא לשאוב דם עם הכוח הנכון. לכן, הדם קפוא, במיוחד ברגליים.

תסמינים אחרים: פעימות לב תכופות, קוצר נשימה במהלך מאמץ גופני (לדוגמה, קשה לעלות במדרגות), עייפות מתמדת.

מחלות כליות

הכליות מסננות דם ומפרישות ממנו פסולת. אם הכליות פתאום להיכשל, אז עודף מים משתהה בגוף מצטבר להלן.

על הבעיות עם הכליות הם גם אותות הבוקר נפיחות על הפנים ואת השקיות מתחת לעיניים.

מחלות של הכבד

אם יש לך הפטיטיס או לעיתים קרובות אתה שותה אלכוהול, תאי הכבד מתים, ומקומם תפוס על ידי רקמת חיבור שאינה מתמודדת עם סינון – הפונקציה העיקרית של הכבד. כלומר, הנוזל יהיה שוב לצבור, יהיו נפיחות על הרגליים ובבטן.

מה לעשות עם נפיחות

קודם כל, הבינו מאיפה הם באו. כדי לעשות זאת, אתה צריך לראות רופא ולעשות אבחון כדי לנסות לחסל את הגורם מאוד בצקת, כלומר, את המחלה.

אמנם יש טיפול, לעזור לעצמך כאן ועכשיו.

  • להירגע להירגע. עבור מנוחה, עדיף לקחת תנוחה שבה הרגליים יהיה גבוה יותר מאשר בראש. ללבוש גרביים דחיסה לצרף את בצקת הקרח. זה יעזור להפחית נפיחות.
  • ללכת ברגל בקצב הליכה. אם אתה יושב או עומד הרבה במהלך היום, התנועה תסייע להתמודד עם נפיחות. וטיולים רגילים אפילו טובים יותר.
  • קח משתן. תרופות משתנות הן תרופות המסייעות להסיר נוזלים מהגוף. אם יש לך מחלה שהזכרנו, הרופא ירשום לך תרופה שתתמודד עם נפיחות. בנוסף, כמה תרופות יתר לחץ דם יכול לגרום לנפיחות. ספר לרופא על הסימפטומים האלה.
  • לאכול מזונות גבוהה מגנזיום. אם נוסיף 200-400 מ”ג מגנזיום בתזונה, זה יעזור להיפטר נוזלים עודפים. אודות תוספי המרקחת, להתייעץ עם רופא, אבל קודם לנסות בדרך כלל יש שיבולת שועל, בננות, שקדים, ברוקולי וסלק.

כאשר edemas הם מסוכנים

אתה צריך לחפש עזרה רפואית בהקדם האפשרי, אם יש לך רגליים נפוחות, אתה לא יכול לנשום ואתה מרגיש כאב בחזה שלך. כמו כן, אין לעכב ביקור אצל הרופא אם:

  • אתה לוחץ על אזור נפוח עם האצבע שלך, וכאשר אתה משחרר, יש חור על העור;
  • העור על האזור הנפוח נראה נפוח ונראה שהוא מוכן לפצח.
Loading...