קבוצה של תרגילים עבור הגב, אשר אתה יכול לעשות בדיוק על העבודה

אנחנו כל הזמן מחפשים תירוצים לא עושה ספורט. אחד מהם הוא שאין לנו זמן לזה בגלל העבודה. עכשיו יהיה לך תירוץ אחד פחות, כי המתחם, אשר אנו אראה לך היום, ניתן לעשות אפילו בשולחן העבודה!

זה כולל 9 תרגילים למתוח את השרירים, להביא אותם לתוך הטון ולהימנע כאבי גב לא נעים. תרגילים כרוכים כל חלק של הגב, החל מ הדף וכלה עם המותניים. למכלול זה, אתה יכול גם להוסיף את אותה קבוצה של תרגילי צוואר, כי אתה יכול למצוא כאן.

משכה בכתפיה

Friday

תרגיל זה משתמש בחלק העליון של הגב. שב והניח את שתי הרגליים על הרצפה. ידיים חייבות לתלות על תא המטען. הרם את הכתפיים לאוזניים תוך שמירה על רמת הצוואר. החזק לרגע והורד את הכתפיים לאחור. חזור מספר פעמים.

חיתוך הלהב

02

שב ישר, הניח את הרגליים על הרצפה, וידיים מתוחות לאורך תא המטען. להזיז את השכמות יחד בלי להרים את הכתפיים. החזק לרגע ומושך את הכתפיים קדימה. זה ימתח את חגורת הכתף שלך בכיוון ההפוך. חזור על התרגיל מספר פעמים בקצב איטי.

כתף סיבוב

03

לשבת שטוח עם הרגליים על הרצפה. שים את המברשת על הכתפיים. לעשות כמה סיבובים קדימה כאילו אתה שוחה. חזרו על עצמכם מספר פעמים ועשו את אותו הדבר בכיוון ההפוך.

טוויסט גב

04

שב ישר על קצה הכיסא, מניח את שתי הרגליים על הרצפה. ברכיים צריך להיות מקביל אחד לשני. שים את הידיים מאחורי הראש שלך להפוך את הגוף ימינה, ולאחר מכן שמאלה. חזור מספר פעמים.

כופף מותני

05

שב ישר על קצה הכיסא, לשים את הרגליים על הרצפה לשים את הידיים מאחורי הראש. רול את הגב והסתכל על התקרה. הצוואר, הכתפיים והראש צריך ללכת רחוק ככל האפשר, ואת באמצע האחורי – קדימה. חזור מספר פעמים.

קדמת כיפוף

06

לשבת ישר, לשים את שתי הרגליים על הרצפה. תביא את הברכיים שלך יחד ורכן קדימה, לשים את החזה על אותם. הימנע עיגול פילה. אתה יכול לעזור לעצמך קצת על ידי החזקת הידיים שלך עם השוקיים. החזק בתנוחה זו זמן רב ככל האפשר וחזור למצב המקורי. חזור מספר פעמים.

מדרונות בצד

07
שב על קצה הכיסא והניח את שתי הרגליים על הרצפה. שמור את הברכיים במקביל זה לזה. שים את שתי הידיים מאחורי הראש והטה את הגוף שמאלה. חזרו למצב ההתחלה והטו אותו לימין. אל תטה את גבך קדימה או אחורה. חזור מספר פעמים.

תנוחה של פרה החתול (Marjarianas-bililasana)

08

שב על קצה הכיסא והניח את שתי הרגליים על הרצפה. ברכיים לא צריך לגעת, לשים את הידיים על הברכיים. משוך את החלק האחורי של הגב קדימה, מנסה לא לעזור לעצמך עם האגן ואת הכתפיים. ואז, סביב הגב שלך למשוך אותו בחזרה. חזור מספר פעמים בקצב אחר.

כיפוף לצדדים

09

שב על קצה הכיסא. שים את הידיים על הברכיים. לכופף את הגב בצד שמאל, ואז לחזור על אותו בצד ימין. אל תעזור לעצמך עם הכתפיים והאגן. חזור מספר פעמים.

ניתן למצוא תיאור של התרגילים המקוריים באתר.