שולחן שנאי לעבודה עומד וישיבה (+ הצעה מיוחדת)

יש לנו שוב ושוב חומרים שפורסמו על כמה חשוב הבריאות של הגב ומה ההשלכות על הגוף כולו יכול להיות מקום עבודה לא נוח או אורח חיים בישיבה. קרא, למשל, מה קורה לגוף שלנו, אם אתה יושב יותר מ 8 שעות ביום (במיוחד ללא הפסקה). כאן ואת העקמומיות של עמוד השדרה בגלל הפער בין גובה השולחן לגידול של אדם, ואת הלחץ מתמיד של איברים פנימיים, ועוד הרבה יותר. הגיוני, במבט ראשון, נראה כי הפתרון הוא שואל: עבודה עומד. אבל על בחינה מדוקדקת יותר יש צורך לוותר על האפשרות הזאת: פלטפוס ו דליות – אלה הם רק כמה מן האורבות לנו כאן מחלות.

אז מה אתה עושה? הגיוני ביותר החלפה של “ישיבה” ו “עומד” עמדה בעת העבודה. זה נשמע הגיוני, אבל איך לארגן את זה? שתי רמות שונות של השולחן, כמובן, לעזור לפתור את הבעיה, אך לא יוסיף נוחות. והנה בא לעזרת ריהוט מיוחד המאפשרת לך לשנות את הגובה של משטחים ובהתאם לכך, להתאים את העבודה לצמיחה של כל אדם ואדם – זה לא משנה, הוא יושב בעבודה או בעמידה.

עבור האירופים, שולחנות כאלה, שנאים אינם נדיר, אבל ברוסיה הם פשוט מתחילים להופיע. אחד החידושים האלה הוא ריהוט ארגוסטול. תן לנו לשקול גרסה זו בפירוט רב יותר.

שולחנות ErgoStol הם גובים מתכוונן, הסתגלות הצמיחה של אדם בישיבה, מה שאומר שהם תכליתיים ומתאימים לכל מי מחליט להתחיל אורח חיים בריאים. במדינות סקנדינביה, אנו צופים וריהוט דומה, כ 90% מכלל המשרדי, ואפילו הסקנדינבים יודעים הרבה באיכות גבוהה ודברים נוחים. הטבלאות בתוספת השנייה ErgoStol – מחירן. אם החלטת ברצינות להתחיל לעבוד בעמידה רוב הזמן עובד, אז זה אחת החלטות התמחור האופטימליות.

פגוש את זה – ErgoStol Duo, השולחן הוא חשמלית מתכווננת בגובה, לעבודה עומד.

טבלה שנאי

מילת המפתח כאן היא “אלקטרו מתכווננת” – זה אומר שאתה לא צריך להעביר כל הזמן משהו ולפתוח אותו. זה מספיק רק ללחוץ על הכפתור ואת השולחן יעלו או ליפול לגובה הרצוי.

טבלה שנאי

אפשרות זו מתאימה הן למשרד והן לבית. בנוסף לכך, יש יותר מורכבים. לדוגמה, “אפשרות לפגישות” היא טבלה, שמאחוריה 4 אנשים יכולים להתאים בנוחות.

טבלה שנאי

בתכנון של טבלה זו יש אפשרות לצרף תמיכה שלישית, אשר, בתורו, מאפשר לך ליצור שולחנות מרווח באמת עד 4.5 מטר אורך.

ועוד יותר זמן: אם אתה עדיין לא להסתכן בהוצאות את כל יום העבודה עומד, אז אתה צריך להרים את הכיסא המתאים.
בחירה מעניינת יכול להיות מודל יו”ר סלי תאומים. במודל זה, לא רק גובה המושב מוסדר, אלא גם את הנטייה שלו. וזה מאפשר לך לעבוד בעמדה חצי עומד. כתוצאה מכך, הגב אוטומטית מיישר ומסיר את הידוק העורקים במפשעה (וזה חשוב במיוחד לגברים).

סאלי יו

בנוסף מודל סאלי התאום, יש אפשרויות מעניינות עוד יותר. לדוגמה, מודל סאלי סווינג הוא סוג של אוכף כיסא. בשל מבנה יוצא דופן שלה, זה מאפשר לך להתאים את המדרון של המושב ללא כל מנופים נוספים – הכיסא רק בעקבות תנועות הגוף שלך.

סאלי יו

אם אתם מעוניינים ריהוט זה, יש לך הזדמנות נפלאה לרכוש כל אחת מהאפשרויות האהובות להנחה, כמו הפעולה מתחילה Layfhakere: layfhakery כל, ולעשות סדר חנות ErgoStol בתוך 14 ימים מיום ג פרסום, יכול להפיק תועלת משלוח חינם לרוסיה. זה מספיק כדי לבצע את ההזמנה במהלך תקופת הפעולה ולשלם אותו בתוך 60 ימים.

Loading...