הרגלי תזונה, אשר יכול לשנות כל אחד מאיתנו

מדברים על מזון בריא, מוצרים טבעיים, נוגדי חמצון טבעיים ויתרונות אחרים – הכל ליד האוזן. אבל האם ניתן לעקוב אחר הקנונים של תזונה בריאה בקצב מודרני? עבור רבים מאיתנו, זה נראה לא מציאותי. עם זאת, ישנם דברים שאתה יכול לשנות את החיים שלך היום, מה שהופך את עצמך בריא.

כל גאוני הוא פשוט. אתה רק צריך לעשות את הצעד הראשון.

לשתות יותר מים

האם תהית אי פעם כמה מים אתה שותה ביום? לא תה, קפה, מיץ או לימונדה, כלומר מים? זה טוב, אם לא פחות מ 1-1,5 ליטר ליום. למעשה, זה מאוד קל לבדוק את זה – כמה ימים (בשבוע) לקחת בחשבון את נוזלים שיכור. פעם, פשוט, על גליון נייר כל כוס מים שתיתי במשך כל היום, ובערב ספרתי את הסכום. שיטה פשוטה זו תעזור להעריך את הכמות האמיתית של מים שאתה שותה, ואם יש צורך, להגדיל את הדמות, מה שהופך תוכנית ליום. הספרות הראשונות שלי היו נוראות (פחות מליט ליטר), אבל בתוך כמה שבועות המצב תוקן, ומאחוריו מצב הבריאות והעור.

אתה יכול גם לווסת צריכת נוזלים בעזרת תוכניות מיוחדות, למשל, מים הגוף שלך, אשר לא רק לקבוע את הכמות הנדרשת של מים, אבל גם להזכיר לך במהלך היום כי אתה צריך “לדלג על כוס”. הורד את היישום כאן:

או המקבילה של Apple:

להישען על פירות וירקות

במיוחד עכשיו, כאשר העונה של “רעננות” רק מתחיל. לעשות את אותו טריק כמו במים, ולנתח כמה פעמים וכמה אתה לאכול ירקות עונתיים ופירות. הם המקור של ויטמינים microelements הדרושים לגוף שלנו. לפני 7 שנים הייתי אדיש לחלוטין למוצרים אלה ולא נחשב להם ארוחה, חסר עונות שלמים של צנון או פטל. עכשיו אני לא יכול לדמיין את החיים שלי בלי לפחות סלט אחד ביום וכמה חטיפים עם פירות.

סלט ירוק
זה צריך להיראות כמו ארוחת צהריים בתוספת חלבון)
 1. בעת תכנון התפריט שלך, הקפד לכלול סלטים ירקות, קדרות או לטיגון. לפעמים מנות חלופיות עם סלטים או, לעומת זאת, לאכול לקשט עם סלט במקום בשר.
 2. חבר עמיתים ומשקי בית כדי “המוני” הצריכה של פירות וירקות. אני זוכר איך באחת מעבודותיי הקודמות התחלתי במסורת גדולה של ארוחות ערב עם סלטים טריים לאורך כל האביב, הקיץ והסתיו.

לאכול באופן קבוע

נקודת תורפה נוספת של אנשים עסוקים אי פעם הוא היעדר כל דיאטה והפסקות ארוכות מדי בין הארוחות. לעתים קרובות אין לנו זמן לאכול ארוחת בוקר, או בגלל עומס העבודה הכבד, אנחנו מתגעגעים לארוחת צהריים. כתוצאה מכך, אנו אוכלים בצפיפות בבית או להפריע את התיאבון עם עוגיות, ממתקים, וכו ‘

כיצד להתחיל לאכול באופן קבוע:

 1. כדי לאמן את עצמך לאכול ארוחת בוקר. אם אתה לא יכול לקום מוקדם, להכין ארוחת בוקר בערב או לקנות לעצמך גבינת קוטג ‘לארוחה הראשונה. הכלל העיקרי הוא לא להשאיר את הבית רעב, תחת כל תירוץ.
 2. קח איתך אוכל. עדיף לאכול את ארוחת הצהריים שלך 10 דקות בין הפגישות מאשר להישאר רעב כי לא היה לך זמן ללכת לבית קפה או חנות. ואת ארוחת הצהריים שלך תמיד הרבה יותר קריר מאשר קייטרינג הציבור.
 3. זכור את החשיבות של תזונה. ולמצוא אלה 10 דקות לארוחת צהריים או חטיף לאורך כל היום. או להגדיר תזכורות על הטלפון החכם או המחשב שלך, כך שאתה לא שוכח לאכול (אתה צריך לפתח הרגלים).

לשים לב לערך של מזון

לא רק על מספר קילוקלוריות, אלא גם חלבונים, פחמימות, שומנים, ויטמינים. אז אתה בשקט לווסת את הדיאטה, מעדיף מוצרים שימושיים יותר (למשל, קפיר כמו חטיף, לא שוקולד או רול של אותו תוכן קלוריות). חשוב מאוד ללמוד לטפל מזון, תזונה בכלל, במודע, לחשוב על מה ומה אתה אוכל. מה לעשות:

 1. קרא תוויות מוצרים, תוך שימת לב לערך התזונתי שלהם.
 2. השתמש במחשבונים מקוונים. לדוגמה, Dia Life, MyFitnessPal או יומן של דיאטה, אשר לשמור תיעוד של התוכן הן קלוריות של מזונות הערך התזונתי שלהם.

תן העדפה טבעי

אם תחליט יש ביס של יוגורט עם תפוח, זה תמיד עדיף לקנות אלה שני מוצרים בנפרד יוגורט סיים עם טעם תפוח. כנ”ל לגבי מוצרים מוכנים אחרים ומוצרים מוגמרים למחצה שיכולים בקלות להתבצע ללא חומרים משמרים, כמות עצומה של סוכר, מלח ומייצבים. כאן אתה רק צריך:

 1. קנה מוצרים טבעיים.
 2. הכינו מזון פשוט.

לא אוכלים בלילה

ליתר דיוק, להפוך את ארוחת הערב לסיום קל של הדיאטה היומית שלך, לאכול סלט, מרק או משהו חלב. אם אתה נוהג לארוחות בוקר וארוחות רגילות, הרגל זה יסתדר לבד, ואת צלחות של תפוחי אדמה מטוגנים עם בשר בשעה 8 בערב להפוך באורח פלא חטיפים בריאים לפני השינה.

מה כל זה ייתן

 1. שיפור הרווחה והפרודוקטיביות. האורגניזם יודה לך על תזונה בריאה ומאוזנת, לשפר את העבודה שלך.
 2. הפחתת משקל / רגולציה. רק על ידי שינוי הרגלים בסיסיים בתזונה, ללא דיאטה רעב שביתות, אתה לרדת במשקל ולהביא את המשקל בחזרה למצב נורמלי.
 3. עור משופר ומערכת העיכול. תזונה מאוזנת רגילה, מוצרים טבעיים יותר סיבים ישחזר את העור מראה טרי ובריא יהיה לנרמל את מערכת העיכול.
 4. תוכלו לבשל יותר בבית. וזה בסדר.
 5. חסינות מוגברת והצטננות נמוכה יותר. ויטמינים, מינרלים והיעדר מזון מזיק יעשו את עבודתם.

כאן יש לי רק את הרגלי האכילה הבסיסיים, שלדעתי הם הקלה והקלה ביותר לשינוי עבור כל אחד מאיתנו, ולא באמצעות תירוצים שחוקים על חוסר זמן, כוח או מיומנות. לאחר שניסית את זה פעם אחת, אתה כבר לא רוצה לחזור על דרך החיים הישנה. לי זה התברר, אז, זה יסתדר לך.

הרחב את הרשימה ושתף את החוויה שלך בהערות.

Loading...