6 סיבות לריצה

הסיבה העיקרית שאנשים לא יכולים לעלות על הליכון או טיפה בכיתה אחרי כמה ריצות – חוסר המוטיבציה. ואכן, להכריח את עצמך לקום כל כך מוקדם מן המיטה חמה לשרך בחום או הברד ברחוב ויש לפשל זיעה הוא לא כל כך קל. והכי חשוב, למה?

ניסיון הריצה שלי הוא כשלוש שנים, ואת הדמות על מטר של קילומטרים מכוסה miCoach מתקרב אלפיים וחצי. הישגים הם לא כל כך גדול, בכל זאת, אני כבר הבנתי בדיוק למה ולמה אני עושה את זה. אני רוצה לחלוק עם הקוראים של Layfhaker המסקנות שלי בנושא זה.

ריצה היא מדיטציה

קצב החיים בעיר הגדולה מואץ. אדם, הצמוד מחזור של חובות היומיום, כמעט אין זמן פנוי להיות לבד עם עצמך. בוקר ריצה הוא זמן מצוין עבור השתקפות וניתוח. המוח האנושי בשלב זה נמצא במצב מאוד מיוחד, בדומה לטראנס. עם זאת, כל מה שהוא ריק מיותר במוח מסונן החוצה, ורק שרידים חשובים ומעניינים באמת. ריצה בבוקר היא אידיאלית להבנת אירועי העבר ותכנון העתיד.

ריצה היא בריאות

הצהרה זו כבר אקסיומה ולא ניתן לדון בה. ההשפעות החיוביות של התרגילים הפיזיים, ובמיוחד הריצה, נכתבים בהרי ספרים ועבודות מדעיות, ולכן לא סביר שאוכל להגיד לך משהו חדש. חיזוק של מערכת הלב וכלי הדם, מערכת שרירים ושלד, מערכת הנשימה, נורמליזציה של חילוף החומרים – ממש כל תא של הגוף שלנו, ריצה יש השפעה מועילה. תשומת לב מיוחדת זו צריכה להיות משולם לאנשים הקשורים למחשבים או עבודה בלתי פעילה אחרת בישיבה, אשר אני בטוח הוא לא מעט בקרב הקוראים של Lifehacker. עבורנו, ריצה צריכה להיות הנורמה של החיים. רוצה לחיות.

ריצה היא כוח רצון

אנחנו כל הזמן שומעים על היתרונות של לרוץ לבריאות, אבל לעתים רחוקות מאוד לזכור את ההיבטים הפסיכולוגיים של השיעור הזה. חיזוק כוח הרצון הוא אולי אפילו תוצאה יקר יותר של אימון מאשר שרירים hardy או ירידה במשקל. אתה מכריח את עצמך לקום מוקדם בבוקר, אתה יוצא בלחות הקרירה, אתה מפעיל את הקילומטרים האחרונים הוא מותש לגמרי – זה בונה אופי ויצר חוסן – איכויות כי תהיינה שימושי עבורך בכל מקום ובכל זמן. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה! ואחרים – לא.

ריצה היא יופי

איש לא יטען כי אדם בריא הוא הרבה שומן לקצץ יפה יותר, ולתת ספק נראה של «לרדת בגדול». ריצה היא דרך מצוינת לנרמל את המשקל. אם המשקל שיש לך הכל על מנת ואתה עושה אפילו באופן פעיל על כיסא נדנדה, עדיין אתה מוזמן להוסיף לרוץ משטר האימונים שלך – על ידי הגדלת כמות האור שספקת, בתוספת כמה סנטימטרים לגודל השד. זה יהיה גם שימושי עבור בנות :).

וגם עבור נשים רבות זה יהיה חשוב לדעת כי ריצה היא תהליך מצוין טבעי טיהור שבו סלון יופי לא יכול להיות שווה. עם שחרורו של זיעה, נקבוביות הם קילופים מבפנים, ולא מבחוץ, כמו עם נהלים קונבנציונליים, אשר יחד עם שיפור של מטבוליזם נותן רק תוצאות התחדשות מעולה.

ריצה היא תענוג

אל תאמינו אלה שיאמרו כי ריצה בזמן הריצה מביא הנאה מתמדת. לא, זה עבודה פיזית קשה הגוף שלך ימחה ו להתנגד, ולפעמים אפילו יכול להכות.

אבל לפעמים … לפעמים, כאשר אוזניות המנגינה במיוחד כדי לחפוף עם קצב הריצה, כאשר הדם מתחיל לרקוד אנדורפינים, ואת השמש עולה מופיעה מאחורי העצים, אתה מתחיל להרגיש אופוריה מיוחדת, כאשר המוח מופרד מהגוף, והעולם נראה מושלם. בדרך כלל זה נמשך שנייה, רק לעתים נדירות בדקה, אבל זה שווה את זה כדי לרוץ שוב ושוב.

ריצה זמינה

אין יותר ספורט דמוקרטי מאשר ריצה. אתה יכול להתחיל שיעורים בכל גיל כמעט בכל מצב של בריאות. אתה יכול להגיד שאם אתה עדיין יכול ללכת, אז אתה יכול גם לרוץ. כמובן, כל אדם צריך משטר האימון שלהם ואת הדבר העיקרי כאן הוא לא למהר ולהראות זהירות.

עבור פועל זה לא הכרחי כדי לקנות מנוי, ציוד מורכב או ציוד. אתה יכול לרוץ כמעט בכל בגדים, בכל שטח ובכל מזג אוויר. הדבר היחיד שאתה צריך הוא זוג נעלי ספורט עם סוללה רגילה הרבה תשוקה. אני מקווה כי לאחר קריאת מאמר זה, יהיה לך את זה הוסיף.

Loading...