7 דרכים להתעורר ללא קפאין

על השעון, המחט עברה במשך שעתיים, חצי יום עבר. נורא אני רוצה לישון, והעבודה הופכת לזרם מונוטוני של מידע, שכבר לא נתפס. שתיית קפה בכמויות גדולות לא יכול להיות כל אחד, ואת ההשפעה עשויה להיות מאוחרת. הנה 7 דרכים להתעודד ללא קפאין במיוחד לא מנותק מתהליך העבודה.

.1 אפס את התנומה

עד סוף העבודה יש ​​רק כמה שעות, ואת הפרודוקטיביות שלך הוא רחוק מזה שהיה בתחילת יום העבודה. כיצד לאפס תנומה? זה מאוד פשוט! כדי לעשות זאת, אתה צריך לשבת על כיסא נוח או כיסא והחזק ביד אחת משהו שלא אכפת לך להפיל. כאשר נופל, זה צריך ליצור מספיק רעש כדי להעיר אותך אם אתה נמנעת בטעות.

2. מיקרו-פרוייקטים

לפעמים לתת כמה דקות כמה פרויקטים מעניינים (אלה יכולים להיות הפרויקטים האישיים שלך שאינם קשורים לתפקיד הראשי). זה יאפשר למוח שלך לרעוד ולהתחיל מחדש עבודה מונוטונית.

3. מתיחה

רוב עובדי המשרד מבלים את זמנם? זה נכון, בכורסה ליד השולחן והמחשב. לקרוע את הנקודה החמישית שלך במשך כמה דקות ולבצע כמה תרגילים בסיסיים שיסייעו להקל על המתח ולהסיר עייפות. ובריאות זה שימושי, ונמנום כמו יד תסיר!

4. משחקים-תחרויות

משחקים – תחרויות – דרך מצוינת לנער את עצמך ואת סמים המוח שלך. טובים במיוחד הם משחקים כאלה, הכוללים תחרויות, אסטרטגיה ואינטראקציה חברתית. לדוגמה, WeeWar.

5. נוזלי

כדי לעבוד כמו שצריך המוח שלך צריך מים. Mayo Clinic ממליצה על שלושה סוגים של חידוש של מים בגוף:

  • השחזור. הרעיון הוא כיצד לחדש את אספקת נוזלים כי אתה מאבד במהלך יום העבודה. אדם מבוגר מאבד על ליטר מים בכל יום – אידוי דרך העור, נשימה וכו ‘. כלומר, אתה צריך להעריך כמה נוזל אתה מאבד בדיוק בזמן כדי לחדש את עתודות שלה.
  • 8 עד 8. 8 גרם של מים 8 פעמים ביום (על שני ליטר) היא דרך קלה מאוד לזכור כמה מים אתה צריך לשתות במהלך היום.
  • כמות שנקבעה. כאן אתה צריך רופא שאיתו אתה יכול לדון בפירוט כמה נוזל אתה צריך לשתות ביום. ההחלטה הרופא ייקח, תוך התחשבות במשקל שלך, גיל, מין ומצב בריאותי.

בשעה 4 אחר הצהריים, כוס מים ייתן לך הרבה יותר אנרגיה מאשר כוס קפה.

6. טלפון לחבר

התקשר לחברים שלך במשך כמה דקות כדי לדון בפגישה הקרובה, תוכניות סוף שבוע או סתם לשוחח על משהו מהנה ומעניין. זה יעבור את תשומת הלב שלך, לא לוקחים הרבה זמן ואתה תקבל רגשות חיוביים בתוספת חתיכת בונוס של vivacity שיסייעו לסיים את העבודה.

7. תרגילים

אם יש קומפלקס ספורט ליד המשרד שלך, בריכת שחייה או לפחות פארק, אז אתה רק צריך לנצל את זה. אחרי ארוחת הצהריים, לרדת לעבודה יהיה הרבה יותר קל. הליכה בהפסקת הצהריים, אף אחד לא בוטל – דרך מצוינת להפעיל מחדש את המוח והגוף.

ומה אתה עושה כדי לזרוק את הנמנום, לאתחל את המוח ולהתחיל לעבוד שוב עם כוחות חדשים?