הסימניות היעילות ביותר עבור הדפדפן שלך

כמו ויקיפדיה אומר, bookmarklet הוא סקריפט קטן המבצעת פונקציות שימושיות שונות ישירות בדפדפן שלך. זה נראה כמו קישור רגיל שאתה יכול לשמור את הסימניות של הדפדפן שלך, ולאחר מכן לגשת אליו בכל עת במידת הצורך. בדרך כלל, “סימניה סימניה” פירושו פשוט גרירת קישור מדף אינטרנט לסרגל הסימניות של הדפדפן. בהמשך תמצא רשימה של סימניות שימושיות ביותר עבור Chrome, Firefox, Opera ואפילו IE.


השימוש ב- bookmarklets עשוי לעניין אותנו מהסיבות הבאות.

ראשית, לעתים קרובות, סימניות לבצע פונקציות דומות או אפילו זהה לחלוטין כמו הרחבות “קניינית” של שירותים רבים, אבל הם לא נטל את הדפדפן לקחת מקום ב- RAM. לכן, אם השירות שבו אתה משתמש מציע לבחור בין תוסף מיוחד לגיליון נייר, כדאי שתבחר באפשרות זו. ושנית, bookmarklets אוניברסלי והוא יכול לעבוד בכל דפדפן, כך שאם הארכה הנדרשת עבור התוכנית שלך אינו קיים עדיין, אז אתה יכול לחפש את הסימנייה המתאימה.

דף

כמה אתרים כדי להגדיל את מספר תצוגות לחלק את המאמרים שלהם לתוך חלקים, לאלץ את המשתמש בכל פעם ללחוץ על הלחצן הבא כדי להמשיך. הפוך PageZipper יכול “לתפור” דפים אלה לתוך גיליון אחד, טוען את המשך ברקע. זה גם עובד נהדר בפורומים שונים על דפי מנוע החיפוש.

Bitmarklet מעט

העברת חבר או פרסום קישור איפשהו הוא בכלל לא קשה – אתה רק צריך להעתיק את הכתובת משורת הכתובת של הדפדפן ולהכניס אותו במידת הצורך. עם זאת, כמה דפי אינטרנט יש כזה קליט שלוש קומות כתובת זה פשוט לא לטפס לתוך כל השערים. עזרה להביא את הקישור בצורה הגונה יכול שירותים מיוחדים. סימניה זו מאפשרת לך לקצר את כתובת הדף הפתוח כרגע בלחיצת כפתור אחת בלבד.

Gmail זה!

אם ברצונך לשלוח קישור לדואר אלקטרוני לדף פתוח, אך מנהל האתר לא מטפל בתכונה זו, הסימנייה הזו תבוא להצלה. לחיצה אחת והודעת Gmail חדשה נפתחת עם נושא מוקפץ בחלון המוקפץ, ואתה רק צריך לציין את כתובת הנמען.

..

סימנייה זו מאפשרת לך לשתף דף אינטרנט כמעט בכל מקום. השירות תומך כמעט בכל הרשתות החברתיות הידועות כיום, אספני סימניות ומערכות לאיסוף תוכן, כולל, Facebook, Twitter, Gmail, Pinterest, Springpad, Diigo ועוד רבים אחרים.

 קליפבל

הרחבות לניקוי דף האינטרנט מסייעות בנוחות לקרוא את הטקסט, מבלי להיות מוסחת על ידי כרזות פרסום, רכיבי ניווט ואלמנטים מיותרים אחרים. הסימנייה של קליפבל עושה זאת ומצליחה מאוד. באמצעות מקשי החצים, ניתן להחליף בין סגנונות עיצוב שונים וללחוץ על Esc יחזיר את תצוגת הדף המקורי.

 קריאה

שירות הקריאות, בהחלט, היה המקור העיקרי שממנו הפופולריות של כלים רבים לקריאה נוחה החלה. מאז, פיתוח מחקר צנוע הפך לשירות מסחרי רב עוצמה, אך עדיין ניתן להשיג גישה ליכולות הבסיסיות שלו ללא תשלום. כולל שימוש בסימניה מיוחדת.

הדפסה

זה סימנייה משמש גם כדי לנקות את דף האינטרנט מרכיבים מיותרים, אבל עבור מטרה אחרת לגמרי. אם אתה צריך להדפיס דף של האתר, אבל המחבר לא לספק גירסה מיוחדת להדפסה, אז הדרך הקלה ביותר להשתמש בכלי זה. עם זאת, אתה יכול למחוק רק את הבלוקים שאתה לא צריך, משאירים את אלה הדרושים, למשל, כותרת עם הכותרת של האתר. ואז בלחיצה אחת אנו שולחים את הדף “מתוקן” להדפסה.

ג’וליפרינט

הצורך לשמור את הדף בפורמט PDF יכול להתעורר לפני שאתה בארכיון קומפקטי או במקרה שאתה רוצה לקרוא את זה למשל על הקורא האלקטרוני. תיבת הסימניות של Joliprint מאפשרת לא רק כל דף להמרה ל- PDF, אלא גם מעניקה לו מראה “מגזין” לחלוטין, כלומר, הוא מסיר את כל הטקסט המיותר, מחלק אותו לעמודות, מוסיף תמונות לתבנית וכן הלאה.

תרגום גוגל

ברשת יש עשרות הרחבות שונות עבור דפדפנים המאפשרים לך לתרגם דפי אינטרנט משפה אחת לאחרת. עם זאת, אין צורך להתקין אותם בכלל, אתה יכול פשוט להשתמש סימניה מיוחדת מהשירות Google Translate. בחר את כיוון התרגום וגרור את הקישור המתאים לסרגל הסימניות.

Bookmaplet

אם אתה צריך למצוא במהירות את הכתובת שנמצאה על המפה, אז חוברת Bookmaplet יבוא לעזרתך. אתה רק צריך להקצות את הכתובת על כל דף ולאחר לחיצה על הסימניות, חלון קופץ עם מפה יוצג שבו המקום הרצוי יסומנו.

ואיזה סימניות שימושיות אתה משתמש? שתף איתנו את ההערות!