מקלדת Emoji – superemoji עבור דפדפן Google Chrome

על פי “ויקיפדיה” Emoji – היא השפה בכתב ציורים ו רגשונים המשמשים בהודעות הדוא”ל ודפי אינטרנט. הוא הופיע ביפן והתפשט בהדרגה ברחבי העולם. שימוש באמוג’י דורש תמיכה ממפתחי תוכנה. זה די טבעי כי בתחילה תמיכה כזו הופיעו מוצרים המיוצרים ביפן או ליפן.

אבל אז כמה ערכות תווים כלולים ב- Unicode, המאפשר את השימוש בהם במדינות אחרות. היום כמעט כל התקנים ניידים יישומים פופולריים רבים עבור הודעות מיידיות, כגון WhatsApp, מברק, Hangouts ו- “VKontakte” בצורה זו או אחרת תמיכה Emoji הנוכחי.

באמצעות התוסף ‘לוח מקשים של Emoji’, תוכל להוסיף תמיכה של אמוג’י לדפדפן Google Chrome. לאחר התקנתו, סמל הסמיילי במשקפיים הכהים יופיע בסרגל הכלים של הדפדפן. כאשר תלחץ עליו, יופיע חלון תוסף קופץ, שבו תוכל לבחור את הסמל הדרוש לך. הנה איך זה עובד.

בחירת אמוג’י הוא באמת ענק כאן, כך שאתה יכול לקבל מבולבל. זה לא קורה, הם מחולקים כולם לקטגוריות. כמו כן יש קו חיפוש שבו זה מספיק רק כדי להזין את הרגש או הרעיון שאתה רוצה להציג.

שים לב כי התוסף מקלדת Emoji הוא מסוגל להחליף באופן אוטומטי את רגשונים של טוויטר, Instagram וכמה אתרים פופולריים אחרים עם תווים מן הסט שלהם. אגב, סט זה מתחדשת כל הזמן, שכן מפתחי הרחבה כוללים תמיכה של יותר ויותר סמלי הבעה חדשים.

Loading...