חינם VPN עבור

אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על החיבור שלך מפני איומים ואיומים שונים היא להשתמש ב- VPN (רשת וירטואלית פרטית). בדרך זו ניתן למנוע צורות נפוצות רבות של התקפות, להבטיח עבודה שקטה ברשתות ציבוריות ואפילו לקבל גישה לאתרים חסומים במדינה שלך. מה שנעשה לאחרונה רלוונטי יותר.

באמצעות ההרחבה עבור Chrome ZenMate תוכל לגלוש באינטרנט בערוץ מוצפן מאובטח מיוחד, שיבטיח לך אנונימיות ואבטחה. בנוסף, הכתובת של המיקום שלך יכולה להיות מוסווית כתושב ארה”ב, בריטניה, גרמניה, שוויץ או הונג קונג. זה יעזור לך להגיע לאתרים אסורים במדינה שלך במידת הצורך.

ZenMate

הדבר הגדול על ZenMate היא שזה לא דורש תצורה בכלל.

אתה פשוט להתקין את התוסף המתאים מחנות האינטרנט של Google, ולאחר מכן לחץ על הסמל החדש בלוח הבקרה והזן את כתובת הדואר שלך עבור רישום בדף שנפתח (הכניסה והסיסמה עבור הכניסה יישלח על ידי מכתב). מיד לאחר מכן אנו יכולים להשתמש בחיבור בטוח ומהיר מספיק באמצעות הרשת הווירטואלית של ZenMate.

בתהליך הבדיקה, התגלה כי ZenMate מציג את המהירות הטובה ביותר כאשר עובדים דרך כתובת אמריקאית, אבל מגרמניה הקשר בבריטניה נעשית עם כמה עיכובים. עם זאת, עבור רוב המשימות הנפוצות מהירות זו היא די והותר.