6 טיפים שיעזרו לך לשבור רשומות ב 2048

מגה-פופולרי משחק לוגיקה 2048 כבשו את המוחות של גיימרים רבים iOS ועכשיו במקומות רבים צפופים, פה ושם, יש קליקים אופייני. פשוט לקלון, הן בעיצוב והן בכללים, אבל כל כך מרתק שאתה יכול לשחק אותו במשך שעות על גבי שעות (טוב או עד שהסוללה מותשת). אם אתה לא יכול להגיע אל 2048 הנחשק, אבל אתה באמת רוצה את זה – יש לנו כמה עצות שימושיות להשגת מטרה זו.

* * *

1. להבין איך להעביר את האריחים

2048_tips_guide_screens_1במשחק יש רק 4 אפשרויות פעולה – זה מזיז את האריחים שמאלה, ימינה, למעלה או למטה. בעת נהיגה, לחלוטין את כל האריחים על השדה מועברים לצד התנועה ככל האפשר. במקרה זה, האריחים מתווספים אם אותם מספרים נמצאים במהלך הנסיעה. לפני העברתם, לחשוב אם הם באמת יהפכו כך, אז אתה מניח ורק אז לפעול.

2. אל תרדוף מספרים גדולים

2048_tips_guide_screens_2אין לערבב שוב את האריחים על המגרש במרדף אחר מספרים גדולים. במקום זאת, עדיף להתמקד קיפול אריחים קטנים יותר, כי במוקדם או במאוחר יהיו מספיק מהם ללכת “רמה חדשה”. לעתים קרובות, האריחים הדרושים, אפילו עצמם קרובים.

3. כונן אריחים גדולים לתוך הפינות

2048_tips_guide_screens_3נסו לשמור אריחים גדולים בפינות, שם הם נעים פחות להם קל יותר להביא הרבה חדשים כדי להתמזג. אני בדרך כלל להתחיל מהפינה השמאלית התחתונה, אבל אם אני רואה כמה combos טוב, אני יכול להזיז את “בנייה” למעלה או בצד. כמו כן, על ידי ריכוז אריחים גדולים בפינה, אתה משחרר את עצמך מקום תמרון במרכז הלוח, וזה גם מאוד שימושי.

4. לספור את המהלכים מראש

2048_tips_guide_screens_4עצה זו מהדהדת את הראשון, אבל תאמין לי, חשוב מאוד לתכנן לא רק את הצעד הבא, אבל לפחות אחד קדימה. זה הופך להיות חשוב במיוחד כאשר הלוח מלא לחלוטין ואין שילובים על זה. במקרה זה, כל תור יכול להיות האחרון, אז לנסות יש כמה “חילוף” מהלכים.

5. עצור וחושב

2048_tips_guide_screens_5לפעמים, במיוחד במצבים קשים, עדיף לעצור ולחשוב בזהירות, לפני העברת האריחים על הלוח. אתה יכול לדלג רק צעד אחד יעיל, אבל זה יהיה מספיק כדי לגרום לדברים להשתבש. אם יש לך כמה תאים ריקים ואת האפשרות לבחור, לא למהר ללחוץ על שני “dvoychki” הראשון שיש לך, או – חושב, אולי עדיף להיות שונה?

6. לעשות תנועות משולבת

2048_tips_guide_screens_6תמיד לנסות לתת עדיפות אלה המהלכים שבהם יהיו כמה אריחים, לא רק זוג. זה יהיה למקסם את ניקוי של המגרש, אשר ייתן לך יתרון נוסף תמרונים ואת האטרקציה של אריחים חדשים בדיוק היכן שאתה רוצה. אם תוסיף רק שני אריחים, אחד חדש יופיע בשדה. אותו דבר קורה עם מיזוג של כמה אריחים, רק במקומות מוסרים הרבה יותר. וזה תמיד שימושי.

* * *

ומה איתך, קוראים יקרים? אני בטוח שיש לך גם את סודות המותג שלך. אולי אתה משתף אותם בהערות? שם אתה יכול להתרברב על ההישגים שלך);