אוזניות לשינה – לברוח מרעש ויכולת להירגע

עם גרפיקה קרועה, שינוי תכוף של אזורי זמן ואפילו רק עבודה נפשית כבדה, לפעמים זה שימושי לקחת תנומה במשך חצי שעה. זה לא לחינם כי טכניקות שינה קצר הם כל כך פופולרי היום, כי הם מאפשרים לך להירדם כמעט מיד.

לעתים קרובות, מצבים כאלה מלווה רעש, אשר אינו מאפשר לך להתרכז ולהירדם. מאת השכנים רם הרחוב המולה יכול להציל מוסיקה או שמע, קרא היטב בקול מונוטוני. אבל אם אתה משתמש ברמקולים, אז נפח הדרושים להצלה יכול להיות גבוה יותר ממה שנדרש לשינה. ההשפעה ההפוכה תתקבל.

נראה כי האוזניות הפשוטות ביותר יש לשמור במצב דומה. אבל כאן זה נוח. מעטים יכולים להירדם בבטחה עם אוזניות או טיפות. וגם את האוזניות ממעל גם לכלול לחלוטין את כל פונה של הגוף.

לכן, לשינה יש צורך להשתמש באוזניות מיוחדות. לרוב הם תחבושת, דומה לזו של הספורטאים. אבל אם יש להם חתיכת בד דומה שנועדה למנוע את השיער נופל על העיניים שלך זיעה נוטף מן הפנים שלך, במקרה שלנו זה הצורה הנוחה ביותר רק לישון. ההלבשה יכולה להיות צרה יחסית או, לעומת זאת, רחב. בכל מקרה, מטרתו היא לא רק להסתיר מפני הרעש, אלא גם כדי להגן על העיניים מן האור הבהיר.

מתחת למרקם של כל המכשירים האלה, שני רמקולים מסתתרים. התקציבים ביותר יש את הרמקולים הרגילים ביותר, דומים לאלה המשמשים אוזניות תקורה (או בדיוק אותם). ב יקר יותר או ממותגים, נהגים מיוחדים (שטוח) שטוחים משמשים. עבה, למרבה הצער, למנוע שינה בצד, שוכב על הראש. מודלים מתקדמים כגון אלה המוצעים על ידי AcousticSheep LLC הם ללא חסרון זה. ובכל זאת, זה ההכנסה העיקרית של הייצור: החברה מתמחה פתרונות קל להירדם, אם כי בארסנל שלה יש גם אוזניות לריצה. עם זאת, העלות של מוצרים ממותגים אלה הוא כמעט 40 דולר, ובכל זאת אתה צריך להוסיף משלוח …

יש פתרון פשוט וחסכוני יותר – לחפש אנלוגים בסין. ויש מכשירים כאלה יעלה על 5-10 דולר. כמובן, הם לא סביר שיהיה צליל הפניה, אבל עבור ספר שמע זה מספיק.

אם לשפוט לפי ביקורות רבות, השימוש במכשירים כאלה נשאר מרוצה למדי:

תרחיש של שימוש: אני עושה את הצליל באוזניות שקט ככל האפשר, אבל כדי שאוכל להבין את המילים. אני בוחר ספר שמע עם קורא מונוטוני, קול שקט מונוטוני מרדים אותי במהירות. ויובלדי לא יצליח. אם אתה לוקח מוסיקה, אז אולי כמה בלדות או מנטרות בודהיסטיות, משהו איטי, נוקשה מונוטוני. באופן כללי, קח את כל האוזניות הפתוחות, התקורה או העלים הרופפים, ונסה להתנסות. ההבדל עם המכשיר פיקוח הוא רק בנוחות כי התחבושת יכולה להיות משוחק על העיניים כמסכה לשינה. אם האוזניות לא ייתן את האפקט הרצוי, אז “פיג ‘מה” לא.

Mysku.ru

Loading...