כיצד לטייל בעולם כמעט בחינם

יש לנו רשימה של השירותים העיקריים המספקים הזדמנות להשתתף באירועים שונים ופרויקטים ברחבי העולם, כולל התנדבות, תוכניות הכשרה וסיוע לתושבים מקומיים לינה לינה ואוכל.

עזרה שערי

על משאב זה, המקומיים מכל רחבי העולם להזמין נוסעים מוכנים לעזור להם בבית או בעסקים קטנים בתמורה דיור חינם, מזון, לפעמים טיולים או אפילו יוגה. דרך מצוינת לא רק לבקר במקום חדש, אלא גם כדי לחקור את התרבות המקומית. פשוט לבחור את סוג העבודה המתאימה לך, ליצור קשר עם הבעלים. לדוגמה, אתה יכול להצטרף החקלאות האיטלקית, ההוצאות רק שעתיים ביום על זה.

WW WWF

כאן תוכלו למצוא מודעות של אנשים מקומיים בארצות שונות בעולם העוסקים בחקלאות אורגנית וזקוקים לעבודה חופשית. דרך נוספת לטייל, עבודה עבור לינה לילה ואוכל.

תוכנית ההתנדבות של סודאן

ארגון צדקה מאנגליה שולח את הסטודנטים הלשוניים של שני הקורסים האחרונים של אוניברסיטאות ובוגרות כמו מתנדבים לסודאן ללמד ילדים סודן אנגלית. אתה יכול להצטרף לעבודה שימושית ולקבל חוויה מעשית טובה. עדיפות מוענקת למועמדים אשר אנגלית היא יליד, אבל אם יש לך ניסיון מעשי בהוראה, הבקשה שלך תיחשב גם.

SE7EN

ב SE7EN, אתה יכול למצוא תוכנית התנדבות או פרויקט כמעט בכל מדינה. לדוגמה, עבור אל Bahamas לעבוד בתחנת מחקר עצמאית ללמוד כרישים לימון.

VSO

ארגון צדקה בינלאומי נוסף המציע תוכניות התנדבות רבות במדינות שונות בעולם בתחומי הבריאות, האקולוגיה, הכלכלה, החינוך ועוד.

נוער בפעולה

התכנית החינוכית של האיחוד האירופי לצעירים (עד גיל 30) מעניקה מדי שנה לארגונים ללא כוונת רווח את הפרויקטים שלהם במדינות שונות, כולל מקדוניה, בריטניה, טורקיה, גאורגיה, לטביה, אזרבייג’ן, קרואטיה.

במסגרת תוכנית זו בשנתיים האחרונות ביקרתי במקדוניה ובבריטניה. המהות של התוכנית היא כי היא מספקת הדרכה חינם, משלם 70% של הטיסה, עלויות ויזה, תחבורה פנימית, לינה וארוחות במהלך הכשרה וחינוך. בנוסף יש לך תמיד ימים נוספים בארץ, אבל כבר על חשבונך. למעשה, כדי להפוך למשתתף, אתה צריך ליישם את טופס הבקשה לאחד מתוכניות ההכשרה. כל אימון מוקדש לנושא מסוים. לכן, בשנה שעברה למדנו סובלנות לנציגים של מדינות אחרות בוויילס.

Inna, משתתף בתוכנית נוער בפעולה

מתנדבים לשימור

וארגון זה יפנה אוהבי תיירות אקולוגית אשר חולם לבקר אוסטרליה או ניו זילנד. מטרה  הגנה על הטבע. באתר יש תוכניות התנדבות רבות בחלקים שונים של אוסטרליה וניו זילנד לתקופות קצרות וארוכות.

Couchsurfing

אל תשכח על משאב זה מספיק פופולרי, שבו אתה יכול בקלות למצוא את עצמך בית חינם וחברים חדשים במדינות שונות. אישית, אני לעתים קרובות להשתמש Couchsurfing כדי להכיר יותר על החיים המקומיים ואנשים במקומות חדשים שבהם אני. עבור הכלכלה סופר, אתה יכול לשלב couchsurfing עם טרמפ.

מתנדבים של האו”ם

בנוסף, אתה יכול להיות מתנדב האו”ם אם אתה כבר בן 25, יש השכלה גבוהה יש ידע של אנגלית, ספרדית או צרפתית.

AIESEC

ארגון נוער בינלאומי המספק תוכניות התמחות שונות, חילופי תכניות והזדמנויות התנדבותיות לסטודנטים ולבוגרים ב -113 מדינות.

שביל האפלצ’ים

ארגון נוסף ללא כוונת רווח מקבל מתנדבים שאוהבים את הטבע ומוכנים להשתתף בשימור נכסי הארגון (שהם 250,000 דונמים ממיין לג’ורג’יה בארה”ב).

מצא צוות

אם אתה לא סובל ממחלת ים, אתה יכול להיות חלק של אניה שייט, יאכטה או צוות קטמרן להחליף את העבודה שלך למסע מרגש בים (אוקיאניה ואסיה נמצאים לשירותך). חלופה אחרת  שיט Vagabond (אסיה, אוקיאניה, הים התיכון).

Lowcosters

לעתים קרובות, חברות תעופה תקציב להציע תעריפים חיוביים מאוד לטיסות, כך שאתה יכול לטוס למדינה אחרת עבור כסף מגוחך. אל תשכח Ryanair, וירג ‘ין אוסטרליה, Jetstar וענקים אחרים בעולם של תקציב טיסה, אשר, למרות שהם אינם טסים מרוסיה ואוקראינה, אך באופן משמעותי להפחית את התקציב עבור טיסות ארוכות או מורכבות.

אנו מקווים כי רשימה זו תעורר אותך לפורמט חדש של נסיעות, לא רק להירגע ולשכב על החוף, אלא גם להצטרף לעסק שימושי ולקבל ניסיון חדש ומכרים.

תגידי לי, האם אי פעם השתתפת ביוזמות ציבוריות בארצות אחרות ומה הדרכים האחרות לטיול חופשיות כמעט?

Loading...