כיצד לתזמן עבור כל יום ולא להפר אותו

מאת איך לנהל את הזמן, תלוי שלך רווחה, פרודוקטיביות, מצב רוח טוב. נצל את הטיפים האלה וליצור לוח זמנים זה יהיה כמעט חטא תמותה כדי להפר.

1. אתה צריך לעבוד ללא הפרעה

אם אתה עבודה אינטלקטואלית בעיקר (למשל, אתה מעצב, מהנדס, סופר, מדען), אתה צריך להתמקד במשימה לתפוס את הזרימה כביכול. כדי להיות טוב ופורה, לשמור מרווחי זמן לוח זמנים ברורים, שבמהלכו אתה לא יהיה מוסח, נקטעת, לעזוב את מקום העבודה. השתמש בחלונות הזמן האלה רק לעבודה.

הזמן האופטימלי של הזמן יכול בקלות להיות מחושב על פי הכלל המוצע על ידי מנהל פייסבוק דוד גיליס.

בלוח הזמנים שלך במשך שבוע צריך להיות לפחות שישה אינטרוולים של לפחות שלוש וחצי שעות, שמורים אך ורק לעבודה ללא הפרעה.

זה קשה, אבל יש צורך לשאוף לכך. למעשה, אתה צריך לעבוד כל יום לפני ארוחת הערב במשך שלוש וחצי שעות. ולמצוא יום שבו תעבוד שלוש וחצי שעות ללא הפסקה ואחרי ארוחת הערב.

בדוק את לוח הזמנים שלך. האם יש מקום ליישום כלל זה? אם אין מקום, יש לך בעיה. ואתה צריך בדחיפות לפתור את זה.

מה קורה אם לא פעל לפי כלל זה?

 • לא תעבוד בצורה פרודוקטיבית.
 • יהיה עליך לסיים את העבודה אחרי שעות, בלילה, או לבלות את סוף השבוע על זה.

במשך זמן רב במצב זה, אתה כמובן לא יחזיק מעמד. אז נסה לבנות מחדש את לוח הזמנים שלך כך שהוא תואם את הכלל. לשם כך תוכל:

 • לדחות את הפגישות כדי שלא יסיחו את דעתך מהעבודה;
 • למצוא יום שבו לא יהיו פגישות, לא ישיבות, לא קרשים;
 • לדבר עם המנהל שלך: בטוח שהוא מוכן לייעל את היום שלך, כך שאתה עובד בצורה יעילה יותר.

כאשר אתה מחבר לוח זמנים שבו אלה בלוקים זמניים מוגדרים בהחלט, להתייחס אליהם כאילו היו תכשיטים של סבתא. פרה קדושה. בקבוק יין אוסף.

כדי להקל על ביצוע לוח זמנים חדש, להסביר לעצמך למה. הגדר לעצמך מטרה. לדוגמה, נניח: “אני רוצה לסיים את הפרויקט תוך שבוע”.

זה יהיה קל ונעים לך לעבוד. מצא מקום נוח, לכבות הודעות בטלפון, לשתות קפה. לתפוס את הזרימה ולהצטרף לתהליך.

2. בדוק את לוח הזמנים לשבוע

להחליט על סדרי העדיפויות

בלוח הזמנים שלך אמור להיות חלון של 30 דקות המתוכנן ליום שני. השתמש הפעם כדי לשנות את לוח השנה בשבוע הבא. להחליט איזה שלוש מטרות עיקריות אתה צריך להשיג בשבעת הימים הבאים. מה הם העדיפויות שלך?

הקפד לבדוק את כל הפגישות המתוכננות לשבוע זה. הם לא צריכים להפריע את בלוקים זמן עבודה.

 • אם אתם מוזמנים להשתתף באירוע שעליו אינכם יודעים דבר, כתבו למארגנים ושאלו את האירוע.
 • אם יש לך פגישה עם אדם, אבל אין שום דבר לדון, הפעם, לבטל אותו.
 • אם יש לך פגישה או מצגת מתוכננת, תוכנית גם זמן להכנת.
 • אם הפגישה אינה מתוכננת, אך יש לך מספר שאלות חשובות לאדם או לצוות, לתכנן פגישה, פגישה או לפחות שיחת טלפון.

תכנון פעיל הוא לא קל. אבל בתמורה תקבל תחושה נעימה של שליטה מוחלטת על הזמן שלך במשך שבעה ימים.

3. שאל את עצמך, אז אם אתה צריך להיות בפגישה זו

מפגשים, מפגשים, מצגות – כל זה צורך הרבה מזמנך. בדרך כלל אירועים כאלה מתמנים בצורה לא נוחה ובלתי יעילה לחלוטין. למה הם צריכים?

מדוע אנו מופיעים בהם?

 • אנחנו לא רוצים להרגיז את האדם האחר. הוא מינה לך פגישה, אז הוא צריך לדבר על משהו. בחוסר רצון אתה מסכים לבוא לפגישה, להקריב את העניינים החשובים שלך.
 • אנחנו מרגישים את עצמנו כלולים בתהליך. לדוגמה, אם כל הצוות עומד לדון בפרויקט, נראה לך שאתה חייב לבוא בהחלט. אחרת, עמיתים יחשבו שאתה לא מחויב כמו כל השאר.
 • הרצון להתעדכן בדברים. אם נראה שהפגישה חשובה (למשל, מישהו מההנהגה ישתתף בה או יתכנן החלטה גורלית), כמובן שאתה רוצה להיות בה.

למעשה, היעילות שלך יכול להיות גבוה יותר אם אתה נשאר במקום העבודה לא להתנתק מן התהליך. איך אתה יודע איזו פגישה אתה צריך להשתתף ואיזה מהם אתה יכול לדלג? השתמש כלל זה.

אתה צריך לבוא לפגישה אם:

א) אתה בטוח שנוכחותך תשפיע על תוצאות הפגישה,

ב) תגדיל את האפקטיביות שלך באמצעות פגישה זו.

כדי להבין אם הנוכחות שלך תשפיע על התוצאה של הפגישה, שאל את עצמך אם אתה הולך לדבר על העבודה שלך או רוצה לשבת בשקט. אולי באולם יהיה מישהו שיכול לבטא את דעתך בצורה בטוחה יותר וטוב יותר.

כדי להבין אם תעבוד בצורה יעילה יותר לאחר הפגישה הזאת, שאל את עצמך אם תלמד משהו חדש בפגישה זו. אם אתה לא לומד שום דבר חדש, לא מתכוון לשאול שאלות, לא לדבר על העבודה שלך, ולכן, לא מצפה ביקורת בונה, אז האפקטיביות שלך סביר להגדיל.

אם לא הראשון ולא במקרה השני אתה לא יכול להסביר לעצמך למה אתה צריך לבוא לפגישה זו, לדלג על זה. הזמן שלך מוגבל, ואתה צריך להשתמש בו בתבונה בכל רגע.

4. הפוך פגישות יעיל

כמה פגישות ופגישות יכול להיות יעיל יותר ולהביא תוצאות נוספות. בדוק אם אירוע העבודה שלך תואם לקריטריונים אלה, וענה על מספר שאלות.

 • יש סדר יום ברור ומטרת הפגישה. אם הם אינם נוכחים, בקשו מהמארגן להודיע ​​על מה בדיוק צריך להיות מושג בסיום הפגישה.
 • האם אלה שנכחו בישיבה בהווה? ככל מתכנן גדול יותר, כך יקר יותר עולה כל חבר בצוות, יותר מיומנויות וכישורים נדרשים מן המנהל.
 • האם ניתן לחלק מפגש גדול לכמה פגישות קטנות? לפיכך, כל הצוות יעבוד במהלך הפגישה, להביע את דעתם, לדון בעבודה שנעשתה.
 • האם הדיון מתרחק? צפה בזמן שלך: כאשר נושא השיחה משתנה, קל לשכוח ולשכוח כמה דקות נותרו לפני סוף הפגישה. אל תתנו לעצמך לבזבז זמן יקר כל כך בלי מחשבה. הזכר לעמיתיך: “נותרו לנו 10 דקות, ולא נגענו בכמה נושאים”.

5. השאירו זמן ללימוד ויצירתיות

לא כל משימות חשובות צריך להתבצע בדחיפות. אבל הקפד לתזמן את הזמן עבור פעילויות כאלה.

תלוי מה המטרה שהגדרת לעצמך, להשאיר חלון למידה, יצירתיות או המבקשים השראה. זה יכול להיות די קטן – פשוטו כמשמעו כמה שעות. אבל בעוד כמה שנים תודיעו לעצמכם על שעות מאושרות אלה. אפילו השקעה קטנה כזו בעתיד תרוויח.

לדוגמה, אני באמת אוהב לצייר ומאמינים כי מיומנות זו לא יכול ללכת לאיבוד. לכן, בלוח הזמנים שלי יש שעתיים, שהוקצו רק ציור. אני מציירת ביום ראשון – זה היום הכי פחות עמוס בלוח הזמנים שלי. זה מספיק כדי שיהיה כיף ולא לשכוח איך להחזיק את המברשת בידיים שלך.

6. זכור: אתה צריך לעשות את כל מה שתוכנן

לא משנה אם אתה אוהב לעשות את זה או לא.

אני אוהבת מאוד צ’יזבורגר כפול, אבל אני אוכלת את זה הרבה פחות מאשר סלטים, דגנים ומרקים. פשוט בגלל, כל הזמן לאכול על chitzburgers פעמיים, אתה לא תהיה בריאה וחזקה. לפעמים זה מאוד קשה לאלץ את עצמך לאכול את האוכל הנכון. אבל חולשות אלה צריך להיות להתגבר, כי זה טוב לבריאות.

כנ”ל לגבי לוח הזמנים שלך. תעשה מה שאתה אוהב. האם גם מה שאתה אוהב לא כל כך הרבה, אבל מה מועיל לך, הקריירה שלך, בריאות, פיתוח. הפריטים בלוח הזמנים שלך לא רק מופיעים: כבר זנחנו את כל הדברים המיותרים, רק מה שיעזור לכם להשתפר נשאר.

עכשיו לא ניתן להפר את לוח הזמנים.