מעגלים חלופיים של שינה: מתיחת ימיהם

יש לי מכר שחלם פעם לישון רק במשך שעתיים, ובו בזמן לא ממש חש עייפות. אני חולם שבימים מסוימים לא היה היום עשרים וארבע, אבל לפחות שלושים ושש שעות.

חברי Workaholic ואישים יצירתיים אחרים, יש לי חדשות טובות בשבילך! למתוח יום שלושים ושש שעות, כמובן, לא, אבל זה פחות לישון ולהישאר ער עוד הוא אפילו אפשרי! כי בנוסף הרגיל עבור רוב המחזור “6-8 שעות שינה, 16-18 שעות של ערות” יש עוד ארבעה, אשר רק מאפשרים לך לבצע ניסים;)

אז, בנוסף מחזור השינה הרגיל שלב אחד עבור רוב האוכלוסייה, ישנם וריאנטים אחרים של multiphase, אשר יכול לעזור להרחיב את יום העבודה שלך באותו זמן לא לפגוע בבריאות שלך. ירדן Lejuwaan, היוצר של HighExistence, מניות מידע מעניין.

מחזור של סופרמן

cover-07 (11)

מחזור זה כולל שינה של 20-30 דקות כל ארבע שעות. בסופו של דבר, מתברר כי אתה ישן שש פעמים ביום. מחזור Ubermen נחשב יעיל מאוד – אנשים מרגישים יותר בריאים, להרגיש נחשול של אנרגיה ולראות חלומות בהירים מאוד. אבל יש לו חסרון אחד משמעותי: אם אתה מתגעגע לפחות שלב אחד של שינה, אתה תרגיש לא ישן ועייף.

סטיב Pavlina התאמן זה מחזור 5.5 חודשים, אבל אז חזר לישון רגיל כדי לחיות יחד עם משפחתו.

מחזור רגיל

cover-08 (8)

מחזור זה כולל שינה אחת “בסיסית” (1-1.5 שעות) ושלוש או ארבע או חמש שעות שינה קצרות של עשרים דקות כל אחת. הזמן הנותר לאחר השינה העיקרית מחולקת כך תקופות מנוחה קצרה להתרחש במרווחי זמן קבועים.

לוח זמנים זה נחשב גמיש יותר, קל יותר להסתגל אליו והוא יכול להיות משולב עם מחזור שינה שלב אחד במשך שלוש עד ארבע שעות. בנוסף, לפעמים אתה יכול להחמיץ “חלומות קצרים” ללא נזק לבריאות.

מחזור Dimaxion

cover-09 (5)

באקי פולר הביא את מחזור השינה הזה על בסיס אמונתו כי לאדם יש שני מאגרי אנרגיה. ואם הטנק הראשון הוא קל מאוד לחדש, ואז השני (הרוח השנייה) מתחדש הרבה יותר לא ברצון. כתוצאה מכך, הוא התחיל לישון שלושים דקות 4 פעמים ביום כל שש שעות, אשר בסך הכל היה רק ​​שעתיים של שינה! עם זאת הוא הצהיר כי מעולם לא הרגיש יותר אנרגטי. הרופאים בדקו את באקי לאחר שנתיים של מחזור זה והכריזו על בריאותו.

כרגע זה הוא הקיצוני ביותר של האלטרנטיבה ארבע, אבל באותו זמן מחזור השינה היעילה ביותר.

מחזור דו-שלבי או סיסטה

חלום זה מנוהל על ידי תלמידים ותלמידים בכירים רבים וכולל ארבע – ארבע וחצי שעות שינה בלילה וכשעה – חצי יום. מחזור זה אינו שונה בהרבה משלב אחד, אך עדיין מעט יותר יעיל.

עבור אל מחזורים multiphase החדש לא יהיה כל כך קל ומעל השלישי עד היום העשירי אתה תרגיש כמו זומבי. רק להיות סבלני, לאכול מזון בריא, דל שומן והכל יהיה בסדר. בעוד כשבועיים תרגיש את התוצאה המובטחת.

ניסויים כאלה יכולים להתבצע רק אם אתה יודע בוודאות שיש לך שבועיים או שלושה שבועות חופשיים לחלוטין במלאי, כי העבודה שלך ואת המחקר יוכלו לחיות יחד עם לוח הזמנים החדש שלך. כמו, בעניינים אחרים, והמשפחה שלך.