Google Fit for Android: změna smartphonu na tracker pro fitness

Společnost Google plně zahájila svou činnost pro sledování fyzické aktivity Fit, oznámila před několika měsíci. Aplikace může shromažďovat všechny statistiky, které jsou pro tyto produkty známé, stejně jako práce s cíli, které může uživatel sám požádat.

Google Fit rozlišuje chůzi, běh a cyklus, počítá vzdálenost, počet kroků, vypaluje kalorie a dokonce dává doporučení na základě vašich úspěchů.

Můžete také požádat o sebe specifické cíle, jako je doba trvání relace nebo počet kroků, které chcete projít. Poté Google Fit vytvoří grafickou vizualizaci pro snadné sledování postupu konkrétního úkolu.

Chcete-li využít Google Fit, nepotřebujete další moduly gadget. Stačí nainstalovat aplikaci na svůj smartphone a nezapomeňte ji vzít s sebou při chůzi nebo školení – bude monitorovat všechny indikátory pomocí vestavěných čidel. Kromě toho se můžete také přiřadit ke sledování fyzické aktivity aplikací třetích stran, službám a aplikacím. Mezi oznámenými partnery patří Nike, HTC, LG, RunKeeper, Theings, Motorola, Noom, Runtastic a Polar.

Můžete také analyzovat výsledky přímo v aplikaci nebo v prohlížeči pomocí speciální webové stránky. Stáhněte si aplikaci Google Fit nyní zcela zdarma pro hodiny v zařízení Android Wear a na všech zařízeních se systémem Android alespoň 4,0.