Podcast Republic: všechny podcasty, rozhlasové stanice a odběry YouTube v jedné aplikaci

Přidávání kanálů

Nejlepší je začít s první položkou nabídky “Přidat podcast”.

Podcast Republic: přidání kanálů Podcast Republic: přidání podcastu

Dále aplikace vás vyzve k výběru způsobu, jak to provést:

  • “Vyhledávání podcastů” – vyhledávání podcastů a rozhlasových stanic podle jména nebo klíčového slova.
  • «Zobrazit grafy» je nejvhodnější cesta. Vidíte katalog podcastů a kanály jsou seřazeny podle kategorií “Business”, “Hudba”, “Vzdělávání”, “Rodina a děti”, “Technologie”.
  • “Přidat podcast podle adresy URL” – vyberte tuto možnost, pokud máte odkaz na stream.
  • “Přidat podcast z YouTube” – přihlaste se na kanál YouTube.
  • “Přidat virtuální podcast” – aplikace vytvoří virtuální kanál ze zadaného adresáře. Pomocí této funkce je vhodné poslouchat zvukové knihy uložené v zařízení.
  • “Import OPML” – přidání kanálů z souboru OPML.

Každá z těchto položek je duplikována v hlavní nabídce. Chcete-li vidět všechno, na které jste se přihlásili, můžete se dostat do bodu “Odběry”.

Poslouchání

Podcasty lze poslouchat online nebo stahovat do zařízení ručně nebo automaticky při zveřejňování nových vydání. Pro nejdůležitější a oblíbené je filtr “Oblíbené”. Chcete poslouchat několik verzí z různých kanálů? Vytvořte seznam skladeb.

Podcast Republic: konkurz Podcast Republic: kategorie

V aplikaci je mnoho funkcí a nastavení. Můžete změnit téměř vše: rychlost přehrávání a převíjení vzad, omezení úložiště, dosažení toho, že aplikace automaticky odstraní staré problémy. Pokud máte více než jedno zařízení Android, můžete povolit synchronizaci mezi nimi.

K dispozici je dokonce zálohování a obnovení s funkcí pro výběr počtu záloh, které chcete uložit. U řidičů existuje “režim Auto”, ve kterém můžete ovládat gesta pomocí gest.

Souhrn

S Podcast republikou můžete dělat všechno, co přichází k vašim podcastům a odběrům YouTube, ale existují i ​​nevýhody.

Podcast Republic: Podcast Podcast Republic: přehrávač

Vývojáři jsou tak odváženi myšlenkou uživatelských skriptů, že je vytvořen dojem nadbytečnosti. Přetížení z možností a nastavení je zhoršováno rozhraním aplikace. V naší době materiálového designu a minimalismu vypadá starověká, nepohodlná a nedbalá. Také všechny položky nabídky nejsou plně přeloženy. Aplikace je však zcela zdarma.