Stáhněte si aplikace z Google Play bez omezení

Google Play obsahuje tisíce programů napsaných pro zařízení se systémem Android. Ale je tu taková neštěstí, některé z nich nejsou k dispozici ke stažení z různých důvodů. Mohou to být regionální omezení, specifická neslučitelnost s vaším gadgetem nebo z jiných důvodů, které pro tvůrce vypadaly tak významně, že nemusíte stahovat jeho program. Existuje však snadný způsob, jak se stále obejít všechny zákazy a získat vyhledávaný soubor APK.

Chcete-li stáhnout instalační soubor do počítače, musíte otevřít stránku odpovídajícího programu v prohlížeči a potom jej nahradit v adresním řádku play.google.com na apk-dl.com.

play.google.com na apk-dl.com

Klikněte na tlačítko pro zadání a budete přesměrováni na stránku pro stahování, kde budete muset pouze kliknout na tlačítko Stáhnout soubor APK a určit umístění uložení. Po instalaci souboru programu na pevném disku je nutné jej poslat na mobilní zařízení pohodlným způsobem.

Kromě toho můžete použít vyhledávací řádek APK-DL.com a najít potřebnou aplikaci i bez navštěvování Google Play. Používáte-li tuto metodu v mobilním prohlížeči, můžete aplikaci stáhnout přímo do smartphonu a obejdete počítač.

Je třeba poznamenat, že stahování programů pomocí služby APK-DL.com nemá nic společného s pirátstvím nebo hackerem. Nebudete ji moci stáhnout pomocí placených programů nebo byste neobtěžovali omezení obsažená v aplikacích. Jedná se pouze o pohodlný způsob, jak stáhnout soubory APK, které nejsou k dispozici ke stažení v adresáři Google Play, a také jednu z možností pro ty uživatele, kteří na svém zařízení vůbec nepoužívají služby Google.

APK-DL.com →