Top 5 nejlepších sportovních aplikací pro Android

Ještě před pěti lety nikdo nedokázal předpokládat, že pro obrovský počet lidí se mobilní telefon stane nejoblíbenějším a nejúčinnějším sportovním gadgetem. S jejich pomocí se ukázalo být opravdu vhodné sledovat vaše cvičení, sbírat statistiky, plánovat budoucí zasedání. Jedním slovem je, že váš smartphone je schopen nahradit osobní trenér. Dnes má obchod s aplikacemi Google Play programy pro každou vkus – pro běh, plavání, hubnutí, jízdu na kole a jen procházky. Vybrali jsme pět nejlepších a nabídli jsme jim pozornost.

Endomondo Sports Tracker

Tento program, stejně jako mnoho dalších sportovních trackerů, byl v době jeho vzhledu určen výhradně běžcům. V průběhu času se však přidávalo více a více nových funkcí a postupně se Endomondo stal vhodným nástrojem pro opravu téměř jakékoli vaší fyzické aktivity. Přidejte k tomu sociální komponentu, dostupnost zákazníků pro všechny populární platformy, audio trenér, možnost soutěže s virtuálními a reálnými soupeři a mnoho dalších užitečných funkcí. Naše hodnocení.

Sworkit

Hodnota tohoto programu spočívá v tom, že se jedná o kapesní trenér nejen pro takový intervalový výcvik, který je dnes tak populární, ale také pomáhá při provádění kurzů jógy, protahování a zahřívání před hlavní částí výcviku. Všechna cvičení zde probíhají bez potřeby jakéhokoliv vybavení a nikdy se neopakují, což vám během tréninku nenechá nudit. Tato univerzálnost činí Sworkit nejlepším kapesním trenérem pro domácí třídy. Přehled.

Tréninkový klub Nike

Před námi je plnohodnotný tréninkový komplex, který obsahuje plány pro více než 60 zasedání navržených profesionálními sportovci a trenéry Nike. Celkový počet cvičení prezentovaných v programu je více než 100 kusů, většinou se provádí pouze s vlastní tělesnou hmotností. Instalací tohoto programu a začátkem praxe pod vedením virtuálního trenéra obdržíte podrobné popisy každého komplexu a jeho cvičení, včetně demonstrace videa. Při postupu vpřed získáte další instrukce a dokonce i odměny za cvičení.

RunKeeper

Tato aplikace je nejbližším konkurentem společnosti Endomondo a má stejnou funkcionalitu. Aplikace v současné době využívá více než 25 milionů lidí a tato čísla ukazují na kvalitu a schopnosti. Pomocí tohoto kapesního trenéra si můžete prohlédnout podrobnou historii tréninku, sledovat nové osobní záznamy a vypracovat podrobný plán tříd. Aplikace má díky integraci se službami Facebook a Twitter silnou sociální složku.

Jen 6 týdnů

V aplikaci ukládá docela spoustu programů, které slibují v krátké době vás naučit 100krát stočit, vytahovat 20krát a tak dále. Na jejich pozadí, jen 6 týdnů vyniká svým krásným, dobře navrženým rozhraním, skutečným časovým rozvrhem a všestranností, protože obsahuje celkem pět základních cvičení najednou. Existuje možnost výběru stupně obtížnosti na základě výsledků testu tělesné zdatnosti, rozvrhu tréninku s připomínkami, podrobné statistiky cvičení.

Na tomto seznamu dobrých aplikací pro fanoušky sportu, samozřejmě, nekončí, a jsem si jist, že jej doplníte o své komentáře.