Top 10 kanálů YouTube o cestování a dobrodružství

Národní geografické Rusko

National Geographic je jednou z nejstarších a nejoriginálnějších publikací o geografii, přírodě, historii, vědě a kultuře. Velkou pozornost věnujeme také autoři, kteří cestují na nejzajímavější místa naší planety. Na kanálu National Geographic najdete podrobné video zprávy o expedicích, eseje o městech a památkách, zajímavosti o okolním světě. Zvláštní pozornost by měla být věnována mistrovským třídám fotografů publikace, kteří sdílejí své neocenitelné zkušenosti.

Sledujte →

GoPro

GoPro kamery dnes jsou spolehlivými společníky mnoha statečných cestujících, nejlepších sportovců a odvážných extremistů. S jejich pomocí natáčejí šíleně zajímavá videa, která jsou prostě úchvatná. Nejlepší společnost GoPro uvádí na svůj kanál YouTube.

Sledujte →

DuetTravel

Chcete-li vidět všechny nejlepší videoklipy na jednom místě, nezapomeňte tuto stránku zkontrolovat. Zde najdete mnoho videí, které zdůrazňují kulturní charakteristiky různých zemí, historii, vaření, místní tradice, nakupování. Kanál je pravidelně aktualizován novými videi, takže zde vždy najdete něco nového.

Sledujte →

REI

Mnoho milovníků cestování zná společnost REI jako prodejce vynikajícího vybavení pro turistiku a rekreaci v přírodě. Proto nemusíte dlouhou dobu hádat, abyste odhadli, jakým tématem je kanál podporovaný touto společností na YouTube. Kromě zajímavých zpráv o cestách je mnoho malých videí, které odpovídají praktickým otázkám, které mají začátečníci. Například, jak dát stan, jak vybrat oblečení pro zimní túru, jak používat navigační nástroje a tak dále.

Sledujte →

Průvodce vás venku

Hlavním účelem tohoto kanálu je probudit vás, protřepat a vyjmout na čerstvý vzduch. A pro to její tvůrci používají nejmocnější prostředky: šílené krásné přírodní druhy, příběhy o dobrodružstvích, tipy zkušených cestujících, recepty na vaření.

Sledujte →

FunForLouis

Autor tohoto blogu je jedním ze zakladatelů žánru vlogingu, což je krátké video zprávy o každodenních událostech. Celý život Louis Cole (Louis John Cole) je věnován cestování, čtyři roky se mu podařilo navštívit desítky zemí. O každé z nich najdete podrobné cestovní poznámky na stránce FunForLouis na YouTube.

Sledujte →

Eagle a Tails

Tento kanál je velmi populární televizní pořad o cestování. Díky formátu může zajímat jak milovníci pohodlného odpočinku, tak lidé, kteří jsou nuceni zachránit. Mimochodem, i když jste sledovali všechny problémy v televizi, podepište se. Koneckonců, zde najdete spoustu zábavných videí, které nejsou vzduchem, a některé příběhy, které nejsou zahrnuty do hlavních problémů.

Sledujte →

Discovery Shannel

Mnoho z nich nazývá Discovery Shannel předchůdce kognitivně-zábavného žánru v televizi. S tímto lze argumentovat, ale udělal obrovský přínos k popularizaci přírodních věd a technologií, je to jisté. Kanál YouTube Discovery také publikuje materiály o tématu cestování, cestovního ruchu, kulturních charakteristikách různých zemí a přežití v obtížných podmínkách.

Sledujte →

Dobrodružné archivy

Adventure Archives je kanál tří přátel, kteří spolu s diváky prozkoumají přírodu. Během prohlídky se můžete naučit mnoho užitečných informací o tom, jak najít správnou cestu, tábor v lese, řeky a tak dále. No, samozřejmě, čekáte na krásné pohledy na přírodu, dobrodružství a humor, jako bez ní.

Sledujte →

Primitivní technologie

Pokud jste v důsledku sledování předchozích kanálů jste tak zamilovaní do přírody, že jste se rozhodli, že se s ním zcela spojíte, pak je čas se naučit, jak to udělat správně. Channel Primitive Technology má jen asi dvě desítky reklam, ale každá z nich má hodnotu. Autor v praxi demonstruje, jak si postavit dům, položit troubu, vyrobit zbraně a neměl nic než holé ruce. Požádám vás, abyste věnoval pozornost tomu, že na rozdíl od tvůrců mnoha komerčních přehlídek tento přeživší opravdu ví o jeho podnikání.

Sledujte →

Loading...