Fotografie v programu Instagram: jak krásně uspořádat fotografie, které můžete získat od předplatitelů

Během posledních několika let se společnost Instagram stala nejslavnější vizuální sociální sítí na světě. V Rusku každou desetinu používá aplikace a aktualizuje pásky v průměru 15krát denně. Taková angažovanost je ideální podmínkou pro reklamu.

Namísto bannerů mimo okno a reklamy v televizi může člověk zobrazit obrázek v Instagramu, aby na něj klikl a pak koupil to, co je na něm zobrazeno.

Na účastníky můžete vydělat jen díky tomu, že zaúčtujete zajímavé fotografie. Hlavním úkolem je krásně uspořádat profil a uvolnit ho. Používají je firmy, blogery a obecně každý, kdo něco vytváří.

Jak přilákat účastníky

Osoba, která vidí váš účet nebo fotku v streamu, má několik sekund, aby se rozhodla, zda se má profil přihlásit, nebo ne. Takže je to zajímavé a zajímavé.

  • Fotografie o rozložení kvality. Instagram je vizuální sociální síť, takže profil by měl být krásný a obrázky – strmé.
  • Pozvěte profesionálního fotografa. Může si udělat dort, aby chtěl jíst, a proto si od vás objednat.
  • Napište zajímavé. Fotografie je pouze polovina bitvy, podpis pod ní je také důležitý. Snažte se plynule psát a bez chyb, vyprávějte příběhy, ale neprovádějte příliš dlouhý podpis, jinak to nebude číst téměř každý.
  • Předat styl a barevné schéma. Takže účet bude vypadat atraktivnější a přesnější a bude pravděpodobnější přilákat nové předplatitele.
  • Invest. Než získáte návrat na stránku, musíte investovat do ní. Propagujeme, organizujeme soutěže a maratony, spolupracujeme s nejlepšími blogery.

Dobrý způsob, jak upoutat pozornost na váš účet – rozložte fotografie ve formě banneru (mozaiky). Tato metoda byla vyzbrojena slavnými značkami. Takže stránka se stává zajímavějším, ale zároveň zůstává konzistentní v jednom stylu.

Bannery v Instagramu publikují umělci a fotografové, výrobci kosmetiky a parfémů, módní značky. Zde je několik příkladů:

Pomocí mozaiky lze oznamovat vydání nového produktu nebo dlouho očekávaného podílu, abychom se zaměřili na detaily. Banner upoutá pozornost potenciálního účastníka: chci uvažovat o lepší fotografii a přinejmenším prohlédnout profil.

Jak vytvořit banner pro Instagram

Fotografie pomocí několika stolních editorů fotografií můžete snížit na několik čtverců, ale to je dlouhé a nepohodlné. Navíc ne každý v počítači má potřebný program. Je výhodnější vytvořit banner v mobilní aplikaci. Jednoduché a dobré – UCROP.

Žádné zvláštní dovednosti, aby se banner, není nutné. Vložte snímek, zvolte, kolik částí ho chcete vystřihnout a získejte připravenou koláž.

Čip aplikace je, že napodobuje váš účet v aplikaci Instagram. Můžete vidět, jak koláž bude vypadat mezi dostupnými publikacemi, a pokud je to nutné, můžete změnit fotky na místech tak, aby banner zapadl do celkové koncepce profilu a vypadá organicky.

  • Zkontrolujte kombinaci obrázků. Chcete-li to provést, můžete také použít UCROP. Nahrajte do aplikace ty fotky, které chcete v aplikaci Instagram umístit, a ujistěte se, zda se vejdou dohromady. Ne – změňte místa a vyberte nejlepší možnost.
  • Označte každou část koláže. Když jste vytvořili banner a rozhodli jste se o pořadí publikování jednotlivých fotografií, nahrajte je do svého profilu. Můžete přijít s podpisem pro fotografii a vytisknout ji v aplikaci a vložit ji ze schránky, když ji načtete.
  • Nebojte se zmást při publikování obrázků. UCROP zakrývá publikované snímky – takže se nebudete pokazit a obrázek znovu nezveřejníte. To je zvláště užitečné, pokud je koláž velká a skládá se z 9 nebo 12 kusů.
  • Nahrát na více účtů. Jedná se o další funkci UCROP: s jeho pomocí můžete stahovat stejnou koláž v několika účtech (ti, kteří se zabývají reklamou, pochopí, jak je to vhodné). Všechny titulky k fotografii jsou uloženy v aplikaci, takže pokud nahrajete obrázek do několika profilů, nemusíte jej vždy znovu podepisovat.

Aplikace je zaplacena a dostupná pro systém iOS. Stojí to 1 dolar, všechny funkce jsou okamžitě k dispozici, nemusíte platit dodatečně. Pokud si koupíte, můžete přístup k aplikaci distribuovat svým přátelům (až 6 osobám).

Stáhněte aplikaci

Loading...