Nejlepší mobilní hry všech dob podle TechAdvisor

1. PUBG Mobile

Tato hra nepotřebuje speciální reprezentaci, je to nejlepší královská bitva, která byla v mobilních zařízeních znovu vytvořena v podobě originálního desktopu. Hrát to může být zcela zdarma, ačkoli bez vestavěných nákupů nemohl udělat. Pro všechny nově příchozí do PUBG jsme připravili speciální průvodce s cennými radami o přežití.

2. Final Fantasy XV Pocket Edition

Tato hra je skutečný dárek pro všechny fanoušky série Final Fantasy. A není to tak výkonnost mobilní verze a spíše velký herní svět, jako v příběhu a spojení s událostmi konzoly originál. Chcete-li odhadnout první kapitolu dobrodružství, je to možné zcela zdarma, ale pro následující je nutné zaplatit.

3. FRAMED 2

Pokračování vynikající noir roku 2014. Hra nabízí stejné mechaniku puzzle ve stylu animovaného kresleného seriálu, kde musíte dát hádanku matoucí a fascinující historii. Fascinující vizuální série a atmosférická hudba zvýrazní FRAMED 2 na pozadí většiny moderních analogů.

4. Pokémon GO

Tato hra, která se stala skutečným jevem, je stále populární v mnoha zemích. Vývojáři podporují zájem uživatelů o přidání nových Pokémonů, různých turnajů a změn ve hře. V Rusku se však oficiálně objevil Pokémon GO, takže pokyny ke stažení jsou stále relevantní.

5. Minecraft

Mobilní verze hry známá mnoha, která vám umožní prozkoumat náhodně generované světy a samostatně stavět vše, co se vzbredet jen v hlavě. Prakticky nekonečné možnosti řemesel poskytují obrovskou svobodu jednání a umožňují vám ukázat kreativitu.

6. Super Mario běh

První oficiální “Mario” na mobilních platformách. Charakterizujte, že hra může být kombinací běžec a plošinovka doplněná o dvojici nestandardních režimů. V soutěži Toad Rally musíte soutěžit s uživateli z celého světa a v Kingdom Builder můžete sbírat různé předměty a zdobit své království s nimi.

7. Sims FreePlay

Zatímco mobil nevycházel SIMs Mobile, který by měl být co nejblíže k originálnímu počítači, mohou fanoušci této série využívat The Sims FreePlay. Tato hra umožňuje vytvářet jedinečné postavy, vytvářet sny, organizovat každodenní rutinu a nastavovat vlastní objednávky.

8. slither.io

Jedná se o skutečný “had” nové generace, která v roce 2016 explodovala internet. Její mobilní verze se objevila po prohlížeči a byla uznána za jednu z nejlepších zápasů roku, což je docela zasloužené. Zásada hry je jednoduchá a jasná – nerozpadněte do jiných hráčů a nucte je, aby se do vás dostali. Po srážce může být poražený jedlý a zvětšený. Není tam žádný limit pro růst.

9. Crossy Road

Tato fascinující arkáda je založena na mechanice klasické hry Frogger, která byla vydána v roce 1981. V tom musíte přejít silnice, řeky, železnice a další překážky. Můžete to udělat neomezeně, dokud neuděláte chybu. Existuje obrovský počet postav, z nichž si můžete vybrat, počínaje kuřetem a končící Draculou.

10. Jetpack Joyride

Nekonečný vodorovný běžec s tryskovým balíčkem za zády. Při úniku z experimentální laboratoře můžete použít obrovské mechanické hady, okřídlené roboty a další mechanické příšery. Mnoho přizpůsobení a dopravy přináší do hry větší podíl rozmanitosti.

11. Rostliny vs. Zombie 2

Neobyčejná příležitostná strategie ve stylu Tower Defense, kde používáte rostliny a nějaká zvířata na ochranu domu před zombiemi. Příslušně zasazené slunečnice, hrášek, bulharský pepř a další zelené ovoce – klíč k úspěšné obraně. Předáním karty za mapu se dostanete k šéfům, z nichž každá vyžaduje zvláštní přístup.

12. Špinavé způsoby, jak zemřít 2: Hry

Tato hra obsahuje řadu různých mini-her, ve kterých musíte chránit své postavy a chránit je před smrtí. Každé vítězství ve zkoušce nám umožňuje objevovat nové hrdiny a s nimi nové a ještě hloupější a život ohrožující úkoly. To vše se odráží ve jménu hry, kterou lze přeložit jako “hloupé způsoby, jak umřít.”

13. Grand Theft Auto: San Andreas

Mobilní hra za všech okolností, migrovaná na Android a iOS z osobních počítačů. Svoboda jednání je jedním z hlavních rysů série. Řídit auta, létat na letadlech, robovat obchody a zabíjet všechny vpravo a vlevo – všechno je vám k dispozici. Existuje samozřejmě příběh o příběhu Carl Johnson, který se vrátil do svého rodného Los Santos.

14. Poslední den na Zemi: Přežití

Jeden z nejlepších mobilních MMORPG v nastavení zombie apokalypsy. V něm musíte pečlivě ovládat území, stavět domy a opevnění, dělat zbraně a vybavení. Jedná se o vytvoření zařízení a hledání komponentů pro něj bude muset být dáno většinu času.

15. Asfalt 8: Sjet

Navzdory podivné fyzice a nerealistickému chování vozů je tato hra považována za jeden z nejlepších závodů na mobilních platformách. Asphalt 8 je chvályhodné, pro velký počet odlišné od sebe navzájem, a umístění rozsáhlý vozový park, zahrnuje nejen sériových sportcars ale experimentální koncepty.

16. Horolezecké závodění 2

Pokračování v senzační závodní arkádě, která vyhovuje všem fanouškům závodních rally, motokrosu a zkouškám. Hra je zaměřena pouze na pozitivní emoce, které lze vysledovat vizuálně a zvukově doprovázet. Účastněte se závodů přes neuvěřitelné kopce, přizpůsobte postavu a soutěžit s ostatními hráči.

17. Válečné křídla

Jeden z nejlepších letových simulátorů s online bitvy v reálném čase. Na výběr více než 70 modelů letadel druhého světa s možností přizpůsobení a přezbrojení. Proveďte úkoly, pumpujte své letadlo a bojujte za vedení v celosvětovém pořadí pilotů War Wings.

18. Super Stickman Golf 3

Nejlepší dva-dimenzionální golf, kde každá úroveň je více jako složité puzzle, které lze vyřešit s přesným úderem na míč. Z klasické varianty hry, Super Stickman Golf 3 nabízí různé triky a superhvězdy, stejně jako neskutečné pohyblivé úrovně dostupné online.

19. Bejeweled Blitz!

Klasické puzzle “tři v řadě” s časovým omezením 60 sekund pro každou hru. To je vynikající volba pro rychlé testování reakce a nabíjení mozku. Hráči mají k dispozici malou sadu zisků a každodenní úkoly, jejichž výkon se bude zvyšovat.

20. Candy Crush Saga

Jedná se o jednu z nejúspěšnějších her v žánru hádanek “tři za sebou”. V něm čekáte stovky různorodých a někdy velmi složitých úrovní, ve kterých musíte vykonávat zcela jiné úkoly. Vyzdobená hra v tématu jasných bonbónů, která může oslovit uživatele všech věkových kategorií.

21. Střet klanů

Nejpopulárnější mobilní strategie prošla zkouškou času. Dokonce i po několika letech přitahuje nové hráče, kteří se chtějí zúčastnit války v klanech. Počínaje vývojem jednoduché vesnice musíte vybudovat skutečné království a vytvořit vlastní armádu barbarů pro kampaně na území jiných hráčů.

22. Bad Piggies HD

Tato hra může být nazýván spin-offom série Angry Birds, kde je veškerá pozornost věnována dodržení ptáky a prasata. Je pro ně z různých materiálů sbírat vozidla. Při tom bude muset vzít v úvahu terén, překážky na cestě a další rysy lokalit.