Endomondo: jedna z nejlepších aplikací pro běh a další sporty (+ distribuce promo kódů)

Jedním z hlavních problémů ve sportu je udržení motivace, a v ideálním případě – zvýšení. Určitě každý člověk měl situaci v životě, když se začal aktivně zapojovat do joggingu nebo chůze, lyžování nebo jízdy na kole a pak trénovat. Existuje mnoho různých dobrých aplikací, které úspěšně řeší tento problém. Zobrazují vám statistiky, počet ztracených kalorií, umožňují nezávislé stanovení cílů a dosažení těchto cílů, a to i na úkor sociální složky. Endomondo je jednou z nejlepších aplikací. Je vhodný pro profesionální a zkušené sportovce, stejně jako pro ty, kteří se dostanou na cestu zdravého životního stylu.

Takže Endomondo zaznamená nejen čas zasedání, trasu (trasu), počet kalorií, kroky nebo průměrnou rychlost. Představí sociální komponenty (Home screen → Select Workout → Beat a friend). A pokud nemáte žádné přátele, kteří ho používají, budete moci motivovat sami sebe jiným způsobem: nastavit cíle (čas, spálené kalorie nebo cílovou vzdálenost, kterou musí překonat, je cílem porazit svůj vlastní rekord).

IMG_0446 IMG_0465

Dobrá věc je, že můžete najít stezky v blízkosti (musíte kliknout na ikonu postranního posuvníku vybrat trasy, a karta pak Blízko) a použít je pro vaše cvičení, aby vaše oblíbené skladby do oblíbených položek (Mé oblíbené).

IMG_0455 IMG_0473

Autorizace je velmi jednoduchá. Můžete jít pomocí účtu z facebooku nebo tradičně nechat e-mail. Jakmile jste oprávněni, uvidíte návrh přidat přátele. Použijte ji, v tomto případě vám pozvání přátel vytvoří další konkurenční a společenskou motivaci.

IMG_0434 IMG_0436

Hlavní obrazovka je velmi jednoduchá, čistá a krásná. Má dva režimy, druhý v podobě mapy a velké zelené tlačítko, které vás vyzývá k zahájení tréninku.

IMG_0445 IMG_0444

Jen jedno pole je vhodné vyplnit před začátkem tréninku – to je typ sportu, který hodláte dělat (standardně běží). Zbytek pole je také možné přizpůsobit na žádost majitele telefonu. Můžete zobrazení hlavního času obrazovky cvičení, vzdálenost, který překonal, spálené kalorie, tepová frekvence (pulzní výstup, pokud používáte ext. Zařízení, která se připojuje k aplikaci, rychlost, průměrnou rychlost, ztráta tekutin, celkový počet kroků, počet kroků za minutu).

IMG_0461 IMG_0463

Na konci tréninku s elegantním pohybem ruky stlačíme zastávku a zobrazíme statistiky o tréninku, které lze sdílet na facebooku.

IMG_0450 mzl.fjjdlqcw.320x480-75

Levá – běží na místě v mém představení, napravo – obrazovka aplikace od skutečného sportovce 🙂

V aplikaci se také nachází část s intervalovým tréninkem (tři předinstalované tréninky a možnost vytváření vlastního programu).

IMG_0467 IMG_0474 [1]

Obnovení, které můžu udělat po prvním známí s aplikací: pohodlí 5 z 5, příjemné a snadno použitelné rozhraní. Aplikace stojí za peníze. Žádáme ty, kteří již dlouhou dobu aktivně používali aplikaci, aby sdíleli své zkušenosti a dojmy v komentářích.

Opravdu chceme, abyste hrát sporty s potěšením a naše oblíbené zařízení a aplikace, které vám pomohou v tomto! Proto jsme připraveni vám poskytnout čtyři propagační kódy pro Endomondo. Termíny jsou standardní: sdílíte odkaz na tento příspěvek s přáteli na Twitteru a v komentářích k tomuto příspěvku přidáte odkaz na svůj tweet. Uděláme náhodný vzorek čtyř šťastných a dáme propagační kódy. Nezapomeňte bláznit @MacRadar, protože propagační kódy jsou zasílány s osobní zprávou a nemůžete poslat zprávu jinému uživateli.