iPhone s kolik paměti můžete použít

Dlouho jsme očekávali, že Apple opustí modely s 16 gigabajty a nahradí je 32. Společnost se však rozhodla jít opačným směrem a opustila model 32 GB. Na jejím místě byl model s 64 GB a maximální paměť je nyní 128 GB.

Který iPhone 6 (+) by si měl koupit teď? Je vše tak jednoduché jako předtím? Zjistíme to.

A odpovídá na výše uvedenou otázku: všechno není tak jednoduché jako předtím. Díky aplikaci iCloud Drive. Apple aktualizoval iCloud a stal se konkurentem pro Dropbox, Google Drive a další cloud storage. Zatímco služba funguje špatně, ale testujeme ji v beta verzi a je to prospívající. Zde, jaké tarify pro iCloud Drive Apple nabízí.

Screenshot z roku 2014-09-13 na 14.38.25

To znamená, že 20 GB lze zakoupit za 0,99 dolaru za měsíc. Vzhledem k tomu, že cenový rozdíl mezi juniorským a středním modelem iPhone je $ 100, iCloud Drive nevypadá tak špatně, že? Pokud nechcete žít na Ukrajině (2G Internet), pak v oblaku Apple můžete snadno ukládat velké soubory. Videa, fotky, dokumenty. A pro hudbu použijte cloudové služby. Například služba Google Music nebo iTunes Radio.

Za poslední dva roky jsem šel s iPhone 5 32 GB. Během této doby byl gadget jen párkrát zatracen, přestože jsem instaloval těžké hračky, natočil video a poslouchal hodně hudby. Nyní neexistuje žádný takový model a ideální volbou pro každou osobu bude iPhone 6 (+) na 64 gigabajtech. Pokud jste připraveni zaplatit více než 100 dolarů, pak stojí za to.

Kdo má dostatek iPhone 16 GB

Lidé, kteří jsou zvyklí používat úložiště cloud, jsou 100% dokončeni. A také ti, kteří mají iPad. Tablet může sloužit jako repository pro filmy a těžké hry, které zaujmou tolik prostoru na smartphonu.

Kdo bude mít dostatek iPhone 64 GB

Prakticky pro každou osobu. IPhone s kapacitou 64 gigabajtů bude skvělou volbou pro ty, kteří instalují mnoho aplikací, jako je sledování filmů na telefonu a fotografování jako bláznivý instamograf. Přidejte zde 25 GB zařízení iCloud Drive a získejte téměř nekonečné množství paměti.

Kdo bude mít dostatek iPhone 128 GB

No, pokud nenávidíte mraky, rád byste si ponechali vše pro sebe a neměli byste záviset na mobilním internetu, tak možná stojí za to vzít model s maximálním množstvím paměti. Nezapomeňte však, že rozdíl s minimálním modelem je až 200 dolarů, což je docela hodně.

Kolik paměti je nyní ve vašem zařízení? Je to dost? Budete mít iPhone s více místa v budoucnu?